Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

A nisam znala da tražiš cipele :haha:

 

Ma pazi, ja imam (fiks?) ideju da nađem par zimske obuće koja će biti po GoreTex protokolu i pristojno topla da mogu da je nosim na laganija zimska planinarenja i šetnje po (relativno) utabanom, ali da ne bude previše džombasta pa da ih u nekoj sporCkoj varijanti nosam po gradu kad je ozbiljna zimoća. Ako to može da izađe manje od pominjanih 130e - GREEEEAT! :D

Tu mislim da mi se ne uklapa plitka Salomon patika, dok dublja verujem da može, ili, ako mi ne preostane izbora - neka "elegantnija", laganija planinarska cipela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se kod martinki svidja taj old skul djon :wub:

 

@nb

Do 10 kopci mi je kul, tako visoke cizme me smaraju, nikad mi nije hladno na listovima, samo na zglobovima :haha:

 

Mada, iskopah izaboravljeni par martinki koje pazarih tipa 2002, u varijanti raspasce mi se stare, al te stare i dan danas nosim i nisu se raspale :haha:... hocu da ofarbam taj drugi par, ili da ih iscrtam, crne su i to me smara. Ove stare su ofarbane experimentalno u plavo i to je ispalo manje vise ok, stare cipele pa su svejedno ofucane.

Ima li ko da predlozi neku dobru boju za kozu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se kod martinki svidja taj old skul djon :wub:

 

@nb

Do 10 kopci mi je kul, tako visoke cizme me smaraju, nikad mi nije hladno na listovima, samo na zglobovima :haha:

 

Mada, iskopah izaboravljeni par martinki koje pazarih tipa 2002, u varijanti raspasce mi se stare, al te stare i dan danas nosim i nisu se raspale :haha:... hocu da ofarbam taj drugi par, ili da ih iscrtam, crne su i to me smara. Ove stare su ofarbane experimentalno u plavo i to je ispalo manje vise ok, stare cipele pa su svejedno ofucane.

Ima li ko da predlozi neku dobru boju za kozu?

I ja volim taj djon, najudobniji je.

 

Ovo ti je nesto izmedju patike i cipele.

 

http://www.kbkshoes.com/photos/766_1.JPG?FoolCache=09:34:02

http://www.kbkshoes.com/photos/765_1.JPG?FoolCache=09:34:02

http://cache.wists.com/thumbnails/d/1e/d1ecc095e2bcb52721072f5f0c1be69c-med

 

5972401_IMG-396-396.jpg

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se kod martinki svidja taj old skul djon :wub:

 

@nb

Do 10 kopci mi je kul, tako visoke cizme me smaraju, nikad mi nije hladno na listovima, samo na zglobovima :haha:

 

Mada, iskopah izaboravljeni par martinki koje pazarih tipa 2002, u varijanti raspasce mi se stare, al te stare i dan danas nosim i nisu se raspale :haha:... hocu da ofarbam taj drugi par, ili da ih iscrtam, crne su i to me smara. Ove stare su ofarbane experimentalno u plavo i to je ispalo manje vise ok, stare cipele pa su svejedno ofucane.

Ima li ko da predlozi neku dobru boju za kozu?

 

Što ne pitaš obućara da ih oboji?

 

Još jedan glas za b'aon djon na martinkama... čak mislim da uzmem plitke, za posao... ravne cipele, nakon xy godina, must have.

 

Kao na primer...

 

11838221.png

 

Iliii

 

14099010.png

 

Joooj joj joj

 

12108202.F.png

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

uz'o sam danas tidze...dobro sam prosao 4500...jos mi ovaj sto radi rekao da je to neki uzorak,bio samo jedan broj,pa sam taj i uzeo...asics-court tempo se zovu...

H132Y-9013.jpg

moje imaju par nekih narandzastih detalja,lepo se uklapa...

inace,u dgra nema normalnih patika ni za milion evra...sve nesto pederski,urbano,sabanski,boze sacuvaj...em sto nema patika,em sto nema normalnog butika...gde god udjes pici neka tuc-tuc mjuza,rade neki pirsingovani pederi i neke kurve koje djuskaju za pultom(to i nije tako lose)...ja u principu nikada necu kupiti patike koje mi se stvarno svidjaju jer ih nema,kupim sta mi se najmanje ne svidja...ili po principu"moze da prodje"...

Edited by Trne-svetska mega faca

Share this post


Link to post
Share on other sites

DakleM, pazareno sledeće:

http://www.growoolf.com/4/#p34 (ispod same slike gilja su dva kružna dugmeta, klik na ono desno i dobijete sivo-crnu verziju, koju sam kupila).

b6ce9e1be2.jpg

Ranije sam čula za ovu marku i da imaju vrrrlo pristojnu obuću po pristupačnoj ceni. I slučajno naleteh, sreća radost!

E sad, videćemo koliko su zaista dobre, kako, gde i koliko će me služiti..

..za tih 3400 din koliko su koštale. :D

Pod rukom deluju sasvim solidno i uredno odrađeno, lepo drže zglob a prilično su i lake!

Edited by jelchica

Share this post


Link to post
Share on other sites

to su prave cizme za zenske, kakve kurac stikle,martinke :pivopije:

 

svetom vlada pederski lobi sto se tice mode, tako da ne moze covek normalno da se obuce i da oce, ja kad kupim nesto da mi se svidja nosim to dok se ne raspadne jer se retko srece prilika da nadjes nesto normalno u narednih 5 godina...mozes da izgledas kao ljakse ili kao derpe, pa biraj :bigblue: ...ili eventualno kao metalac, a za to sam mator a i nisam metalac :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gilje su pazarene u Loznici, mislim da ih zapravo samo tu i ima (ranije su imali svoju radnju u LO, a sad se nekoliko modela prodaje u nekoj random radnji, valjda nije bila dovoljno obimna prodaja) a mogu da ih dostavljam u BG ukoliko neko izrazi želju. Videću šta još ima od modela - spazila sam još neke komplet crne, na sličan fazon ali kabastiji, recimo muški model. Ove moje su među jeftinijim modelima, uglavnom su oko 4000-5000 (na sajtu za neke modele piše preporučena cena).

Juče su preliminarno ispitane (dooobre :opusteno:), danas idu u šumu fo' real.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...