Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

84367.jpg

 

Samo sa bijelim pertlama. Nikad udobnije patike.

 

skech181897_41823_lg.jpg

 

Odličan kvalitet.

 

Zna li neko gde imaju da se kupe ovakvi modeli, u Beogradu, naravno. :)

 

Ja sam uzeo u urbanshopu I path i dobre me sluze.

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel video neko u gradu da ima praaaavih zimskih cizama, ono za dubok sneg, planinu i sl? Ne ona sranja sto upijaju vodu i ne greju. Nesto ovog tipa http://www.amazon.com/Sorel-White-Wmns-Snw...0321&sr=8-3 ili http://www.amazon.com/Sorel-Womens-Glacier...0321&sr=8-2 Ne mora bas za -40 da bude al shvatate sta mislim :D

Ono sto sam do sad videla je da umres od muke.

Uzela bih s neta al ili ne salju ovamo ili nemaju brojeve, tek u decembru a onda mi nece stici na vreme :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

imaš nešto pliću varijantu (do pola listova) u bulevaru. kod batutove, prodavnica sportske opreme sa neparne strane mislim da je malo posle buongiorna. hi-tech, gumirane spolja preko prstiju, u beloj i crnoj varijanti. ako uzmeš navlake za preko čizama i nogavica do kolena imaš isti efekat zaštite od dubokog snega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cizmadr0.jpg

ove sam kupila u septembru/oktobru negde i dobro me služe, samo za zimu imam duboke koje nisu na štiklu.

 

 

Bas su...prave! :smiling::excl::wub: Jesi mistress...!

 

hehe

ja sam prestala da nosim štikle imam čizama veštičijih par komada koje tako samo stoje.

 

 

imam malo problem tipa, kad se popnem na 5cm to bude 183cm

tj previše...

 

 

Nije previse ako imas frajera dvometrasa da ti ih pokloni danas za rodjendan!!! SRECAN TI RODJENDAN!

 

 

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam malo problem tipa, kad se popnem na 5cm to bude 183cm

tj previše...

Kod mene bi to bilo 185 i uopshte ne mislim da je previshe. :mrgreen:

Josh samo kad bih u njima znala hodati kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel video neko u gradu da ima praaaavih zimskih cizama, ono za dubok sneg, planinu i sl? Ne ona sranja sto upijaju vodu i ne greju. Nesto ovog tipa http://www.amazon.com/Sorel-White-Wmns-Snw...0321&sr=8-3 ili http://www.amazon.com/Sorel-Womens-Glacier...0321&sr=8-2 Ne mora bas za -40 da bude al shvatate sta mislim :D

Ono sto sam do sad videla je da umres od muke.

Uzela bih s neta al ili ne salju ovamo ili nemaju brojeve, tek u decembru a onda mi nece stici na vreme :(

 

PHa, takve crne sam nosila na praxu, ne identicne nego na taj fazon. U alpini i planiki pogledaj. Greju ko blesave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

super izgledaju :)

 

:pivopije:

Nego cega sam se sve naslusao o starkama da brzo propadaju i tome sl ja bar mogu reci da nije tacno u mom slucaju

Evo rabio sam ih vec 2 leta i samo su se na jednom mestu malkice odlepile ali bas sitnica :da:

 

Upravo tako. Ne propadaju nista brze u odnosu na druge vrste patika. U mom slucaju cak traju znatno duze.

Osnovna fora (koju retko ko praktikuje) sa Starkama je uzeti pola broja ili cak i broj vece, da se smanji pritisak na patiku. Tako mogu da izdrze par godina bez frke.

 

Potpuno se slazem. Jednom sam se presla i kupila knap starke. Sad redovno uzimam pola broja vece.:D

 

 

hehe

ja sam prestala da nosim štikle imam čizama veštičijih par komada koje tako samo stoje.

 

 

imam malo problem tipa, kad se popnem na 5cm to bude 183cm

tj previše...

 

Nista nije previse ako znas kako da to nosis. Nema nista gore od devojke/zene koja ne zna da ih nosi.

Edited by Emilly

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije previse ako imas frajera dvometrasa da ti ih pokloni danas za rodjendan!!! SRECAN TI RODJENDAN!

 

samo još dvometraša da naručim

jednog dvometraša molim :)

 

hvala hejt :)

 

Kod mene bi to bilo 185 i uopshte ne mislim da je previshe. :mrgreen:

Josh samo kad bih u njima znala hodati kako treba.

 

Kod mene bi bilo 190cm, al' bih umela da hodam u njima. happy0175.gif

 

bravo devojke! that's a spirit.

lep ti taj balončić A. kako ga praviš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

PHa, takve crne sam nosila na praxu, ne identicne nego na taj fazon. U alpini i planiki pogledaj. Greju ko blesave.

nema bre u alpini nikad. vec 3 godine gledam tamo i sve sto dobijaju su nesto ko plisana igracka, sto se zenskih modela tice (ni W od waterproof) a za muskarce dzombaste impregnirane patike. jebes to :)

nasla na netu, uzecu tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...