Jump to content

2009.04.11. *SKC, Beograd* H A M M E R F A L L


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • Replies 934
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bloodbound - OK su bili.

Sabbaton - ne pamtim kad je masa toliko podrzala 'predgrupu'.

Hammerfall - hm...mogli su vise da sviraju starih stvari.

 

 

A neko od organizatora (Frubi?) bi mogao da odgovori na ovo:

e , da zanima me a sta je to bilo, kao svuda najavljivali : HF donosi punu opremu , zamak zastave , ovo, ono , ludilo!

a na kraju ispade doneli :evotigana: ?! WTF xD

Jebote,gde su ti "laseri" i "vodopadi" sto si ih bio najavljivao pre ovog koncerta???

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Nego,sta ti kaze devojka - kakav je bio koncert? :bigblue:

 

Kaze da je Hammerfall evrovizijski bend ;) , ima logike :da::)

 

Usli smo na njenu propusnicu u bekstejdz, tamo se ispricali i islikali sa ljudima, podelili nam trzalice, jeli pecenje i voce :)

 

Slozili se da me prime u bend kao treceg gitaristu :bigblue:

a nabacio sam im i poluobnazenu plavusu koju su pominjali ljudi

 

12042009629.th.jpg

Edited by Nerevar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote,gde su ti "laseri" i "vodopadi" sto si ih bio najavljivao pre ovog koncerta???

Evo opet cu reci, bina je mala i nije moglo da stane.

Osim lasera i vodopada, trebao je biti i zamak, al' jbg, nista od toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo opet cu reci, bina je mala i nije moglo da stane.

Osim lasera i vodopada, trebao je biti i zamak, al' jbg, nista od toga.

 

Eh sta je tu je , realno ja sam dosao zbog benda tj. muzike a sto se mene tice mogli su i da na bini imaju slamu (ali bi bilo glupo :bigblue: ), dokaz je da nemoraju neke dzidza-bidze da upotrebljavaju da bude dobra svirka , vazna je setlista i dobar odnos prema publici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
12042009629.th.jpg

Pazi kada se Oskar digao na prste da bi ispao visi...:)

 

 

Stivi 1:

da si ti organizator, onda bi doneli sve, ovako su samo za dzabe dovezli onaj sleper...

Ne znam sta nije jasno u tome da je bina bila uska!?U Skc-u moze bina samo da se produzi, sto je to ovoga puta i uradjeno, ali njima je trebala bina da se prosiri, ali to je u Skc-u nemoguce...Jel sada malo jasnije???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo opet cu reci, bina je mala i nije moglo da stane.

Osim lasera i vodopada, trebao je biti i zamak, al' jbg, nista od toga.

Stivi 1:

da si ti organizator, onda bi doneli sve, ovako su samo za dzabe dovezli onaj sleper...

Ne znam sta nije jasno u tome da je bina bila uska!?U Skc-u moze bina samo da se produzi, sto je to ovoga puta i uradjeno, ali njima je trebala bina da se prosiri, ali to je u Skc-u nemoguce...Jel sada malo jasnije???

Vidim,bas isto razmisljate...fino.

 

 

Nije poenta bila o tome,vec u tome - sto je onda Frubi to najavljivao???

Dal ovde na forumu ili u onim cirkularnim mail-ovima ili na gostovanju na 202-jci,sad ne mogu tacno da se setim,ali znam da je pricao o tome (kako Hammerfall dolaze sa takvom binom kod nas) :rolleyes:

 

U tome je stvar - sta koji k... onda to najavljuje kad zna da to ne moze kod nas da stane?

 

 

OK,znamo i odgovor na to,u markentiske svrhe - da bi se masa navukla na to.

Ali dal' vredi lagati ljude povodom toga,samo da bi taj jedan koncert uspeo? <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa, ja predlažem da se onda kao nadoknada stavi zamak na Destruction...

 

Sad bas ne znam da li ima negde u srbiji bas neki zamak ono u stanju raspadanja , pa tamo bi trebalo da se odrzi koncert :rockdevil: ... izem vam zamkove.

Ako ocete da ih gledate pravac Rumunija ili Slovacka ,bendovi dolaze da se cuju uzivo a ne da dovuku zamkove,katapulte, baliste, zmajeve ... svasta ,jos napadnu publiku :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bio na Blind Guardian-u :(

 

 

A vi mi ne odgovoriste na pitanje - dal je vredno lagati narod zbog,eto,vece posecenosti koncerta Hammerfall-a? :(

Frubi,Frubi...

Svako ko je bar jednom bio u SKC-u na koncertu pre hammerfall-a, znao je da nece biti tog zamka. Jednostavno ne postoji taj trik koji moze na stage-u u SKC da potavi jos nesto pored benda. Ja sam vec na prvoj stranici napisao da necemo videti taj zamak jer jednostavno ne moze da stane u SKC. Hammerfall je i 2007 godine imao neku scenografiju na svojim koncertima koju mi nismo videli upravo zbog velicine stage-a u SKC-u, a frubi mi je pustio pricu da tada scenografije nije bilo jer nasi carinici nisu pustili kamion sa opremom. Istina Johansson je svirao na krokusovim bubnjevima. Na ovom koncertu takodje nismo videli tu najavljivanu scenografiju i zamak. Izgleda da nasi carinici opet nisu pustili kamion sa opremom. Mislim te price o carinicima i opremom i da je to razlog sto nije bilo scenografije su smesne ( ja sam se slatko nasmejao kad mi je frubi pustio tu pricu i kad je rekao da ce na ovom koncertu hammerfall-a sigurno biti zamak), i u te price moze da poveruje samo dete od 7 ne od 4 godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu priču nije "pustio" Frubi, neko Terra Nostra, koja je organizovala koncert 2007. Ne mogu da tvrdim da je to sa problemom na granici 100% tačno, ali očigledno nešto nije bilo u redu, veličina SKCa im sigurno ne bi smetala da bar svoje bubnjeve ubace, a i tada je scenografija baš bila osetno siromašnija nego sada, i za razliku od onda, sada se zaista neki šleper mogao videti pred SKC-om.

Meni je čudnije na primer zašto su Maideni tokom upravo zavrešene turneje negde imali punu a negde okrnjenu scenografiju, ako nije bilo mesta u avionu za sve, kako to da su na nekim datumima tog "avionskog" dela turneje u feb/mar '08 (npr u SAD) ipak imali kompletnu scenografiju koju su kasnije imali po Evropi, kako to da su im sad kod nas i npr na Novom Zelandu falili neki detalji kojih je bilo na kasnijim koncertima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ko je bar jednom bio u SKC-u na koncertu pre hammerfall-a, znao je da nece biti tog zamka. Jednostavno ne postoji taj trik koji moze na stage-u u SKC da potavi jos nesto pored benda. Ja sam vec na prvoj stranici napisao da necemo videti taj zamak jer jednostavno ne moze da stane u SKC. Hammerfall je i 2007 godine imao neku scenografiju na svojim koncertima koju mi nismo videli upravo zbog velicine stage-a u SKC-u, a frubi mi je pustio pricu da tada scenografije nije bilo jer nasi carinici nisu pustili kamion sa opremom. Istina Johansson je svirao na krokusovim bubnjevima. Na ovom koncertu takodje nismo videli tu najavljivanu scenografiju i zamak. Izgleda da nasi carinici opet nisu pustili kamion sa opremom. Mislim te price o carinicima i opremom i da je to razlog sto nije bilo scenografije su smesne ( ja sam se slatko nasmejao kad mi je frubi pustio tu pricu i kad je rekao da ce na ovom koncertu hammerfall-a sigurno biti zamak), i u te price moze da poveruje samo dete od 7 ne od 4 godine.

 

Ti si se slatko nasmijao, a mi smo pretrnuli jer do 18h ni jedan dio opreme Hammerfall-a nije bio u Srbiji. Dobro je pa je i bilo tada koncerta, jer smo nasli neki nacin da rijesimo problem. Zasto uvijek mislite da ljudi lazu sve sto kazu o bilo kojem koncertu?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto im je lakse da pljuju organizatore, nego da prihvate cinjenicu da neko radi i trudi se da organizuje koncerte u Srbiji, i josh (nekad, mada istina retko) ima i zaradu od toga, bilo da je Terranostra ili Legacy :D

 

 

Jel bi mogli jos barem 3 strane da pricamo o poluobnazenoj plavusi, da li voli da slusha metal ili je tu zalutala jer splav nije radio i koja joj je omiljena boja gacica :mrgreen:

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...