Jump to content

2009.04.11. *SKC, Beograd* H A M M E R F A L L


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

Jedina greška koju sam kod Joacima primetio je kada je u jednom trenutku na Keep The Flame Burning krenuo da peva refren prerano,i onda naprasno ućutao.

Da, i ja mislim da je jos koji put krenuo da peva, pa zacutao dok stvarno nije trebalo da pocne refren. :)

Bas sam tad gledala u njega.

 

A i videlo se kako je lik bio oduševljen,nije skidao kez sa lica i svaku rečenicu je počinjao sa "my friends...". :pivopije:

Joj da, 'ladno se lik kezio tokom citavog nastupa (jer smo mi stalno vikali 'Sabaton, Sabaton!!!'). :)

 

Niko to ne radi namerno !

Zezas?

Znaci, lik koji je stajao pored mene me je gurao iz nepoznatih razloga, a tad je bas bilo mirno (neka pauza valjda). Samo stoji i gura me laktom kol'ko god je mogao.

Pa ti sad reci da to nije bilo namerno. Mis'im, nije sad bilo neko masovno guranje, pa ono, zakacio te jedan, pa drugi, ovo-ono, nego se bas videlo da me namerno gura iza nepoznatog razloga.

 

Jos par stvari...ljudi koji ne mogu da fizicki izdrze sat ipo svirke u velikoj vrucini, guranju, dimu od cigara i povremenim sutkama ne treba da idu u prvih par metara...dzabe ce kolabirati i upropastiti sebi svirku !!

Kazem, na drugom Kamelotu sam isto bila u prvim redovima, i nije bilo ni priblizno ovako kao ns BloodBound-u/Sabaton-u/HF-u.

Da ne spominjem Queen (al' to je vec druga prica - drugacija publika, drugaciji koncert...) na kom si fino na miru iz prvog reda mogao da uzivas u koncertu. Fenomenalan osecaj! :da:

Edited by LazaGNR
Stavi sve u 1 post,koji ce ti kurac 2? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 934
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sto se tice greske na keep the flame burning.Koliko se ja secam Joacim je otisao da popije vodu ili sta vec,a gitaristi nisu primetili,pa su poceli da sviraju drugi deo,tako da se izgubila cela "strofa".Cans je verovatno mislio da ce provaliti da je on otisao(namerno)i da ce odsvirati jos jednom isti deo pesme,kako bi on stigao da ga otpeva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam sto se zalite .... zasto idete u prvi red ako vam smeta :

guzva

guranje

laktanje

lomljenje kostiju

itd.

 

?

 

zato postoji zadnji red kod mixete i niko vas ne dira , ne lakta, ne lomi , itd.itd. ;).

 

svasta ovde ima da se vidi... a i ovo je metal koncert, to isto treba da znate... treba da znate gde idete i kakve su vam mogucnosti... sta bi ste rekli da ste bili na nekom extremnijem koncertu , pa da vas moja guzica ili pak Medina preklopi ?

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam sto se zalite .... zasto idete u prvi red ako vam smeta :

guzva

guranje

laktanje

lomljenje kostiju

itd.

 

?

 

zato postoji zadnji red kod mixete i niko vas ne dira , ne lakta, ne lomi , itd.itd. ;) .

Jbg, nisam mislila da ce biti tako, jer je na Kamelotu bilo mnogo mirniije.

 

 

svasta ovde ima da se vidi... a i ovo je metal koncert, to isto treba da znate... treba da znate gde idete i kakve su vam mogucnosti... sta bi ste rekli da ste bili na nekom extremnijem koncertu , pa da vas moja guzica ili pak Medina preklopi ?

:)

Ne zelim to da zamisljam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad sam isao na Flejmse ocekivao sam da ce biti neke opake sutke ,ono neki opaki likovi sa martinkama ima da gaze kao divlji a nista ,naprosto nisam mogao da verujem kako je to civilizovano izgledalo , mozete misliti lik pada u sutci i trojica ga dizu ,pa ga sklone i lepo nastave... meni vilica za malo odpala od cudjenja.

Jeste video sam i kao su se dvojica malo putukla ,ali bilo je razloga sigurno. A to sto neko,nekog slucajno udari to i nije tolko strasno, ako nije namerni i bas jako. Mene neko lupio po bradi i primetio sam tek posle sutke da me nesto boli :D.

 

Verujem da na nekim extremnijim svirkama sta ja znam neki death grind da tamo ima gore situacije. Ali za sada respect za SKC publiku.

 

 

PS: Slikao neko nastup Sabaton-a ???? ako moze neka okaci slike .

Edited by zokocx

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS: Slikao neko nastup Sabaton-a ???? ako moze neka okaci slike .

Imas valjda na prosloj strani Maxovih par slika Sabaton-a i HF-a.

 

Sto se tice mojih slika, nije bilo teoretske sanse da izvadim telefon na BloodBound-u i Sabaton-u, tako da imam samo slike HF-a (a nisam mislila da cu moci ni njih da slikam).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas valjda na prosloj strani Maxovih par slika Sabaton-a i HF-a.

 

Sto se tice mojih slika, nije bilo teoretske sanse da izvadim telefon na BloodBound-u i Sabaton-u, tako da imam samo slike HF-a (a nisam mislila da cu moci ni njih da slikam).

 

Pa ima jedna slika Sabatona ono na kraju kad su nam se poklonili, ali ocu u akciji kada pesnici rukom u prazno ... a kako mocnu su izgledali i zvucali, posle njih HF mi je dosao nekako soft :surprised: .

Ja u tom metezu i uzbudjenju nisam stigao da slikam Sabaton samo HF i malo Bloodbound, ali moram jos vidim kakve su slike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, evo malo kako izgleda sutka :

0:25-0:30 sec. !

 

da ne kacim razne Exoduse, Cannibale, Morbide, itd.

 

edit :

 

ovde je bilo svega :)ahhahaha.

 

edit 2 :

 

 

:))

hehehe ovo je gadno ;)hahhaha.

 

 

:) :) :) :)

uuuf bilo je zlooo na kreatoru pocepali su mi majcu i ceo sam bio mokar sto od piva i znoja i u modricama, samo mi glava bila citava :D

Ne daj boze da nestanete u Medinom stomaku! :) :)

 

plus da ne pominjemo HC, metal core svirke sa moshom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo, ovo sad nije bio izevsni Meda u pitanju (sećam ga se i ja vrlo dobro sa Helloween-a, video sam da je gurao neke ljude nedaleko od mene, moguće da si i ti bio među njima)

Jao, je l' to onaj sto je stajao, tacnije, gurao se sa leve strane, kod stepenica (ne znam gde ga je sve bilo (ja sam ga tu videla/osetila), al' znam da me je gurnuo par puta)?

Znaci, to je bio uzas zivi. Mislim da je on do kraja zavrsio na podu polumrtav.

 

 

Nego, jedno pitanje za organizatore: Zar vi ne rekoste da se smeju unositi fotoaparati od sad u SKC i da se sme slikati?

Jer, ono obezbedjenje (koje je davalo los primer ostalima, i pusilo, iako je zabranjeno pusenje) je branilo nekima da slikaju? Mis'im, meni nisu nista rekli (slikala sam HF telefonom), al' znam da su nekim branili, pa je pri kraju koncerta jedan decko pitao je l' sme sad, i onda mu je ovaj dao.

(jedino sto se zahvaljujem obezbedjenju je za to sto su masi s' vremena na vreme davali vodu i trzalice :bigblue: koje su padale tamo gde su oni stajali, a masa nije mogla da ih dohvati; obecao mi je trzalicu i dao mi ju je pri kraju koncerta kad sam vec posumnjala da cu je dobiti :bigblue: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, je l' to onaj sto je stajao, tacnije, gurao se sa leve strane, kod stepenica (ne znam gde ga je sve bilo (ja sam ga tu videla/osetila), al' znam da me je gurnuo par puta)?

Znaci, to je bio uzas zivi. Mislim da je on do kraja zavrsio na podu polumrtav.

Hmm... pa ne znam jel me pitaš za Medu sa Helloween koncerta ili za ovog lika sa kojim sam sad imao problema? Ako pitaš za ovog sad, mislim da ne mislimo na istog jer se meni ovo izdešavalo skroz na kraju sale, a rekao bih si ti bila u prvim redovima... A Meda je tad na Helloween-u sa desne strane bio... bar sam ga ja tu video, ne znam da li se pomreio posle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako vec znas da sam bila u prvim redovima na HF-u, zar nije logicno da mislim na onog sa Gamma Ray-a? :)

Eto, mislila sam na onog sa Gamma Ray-a.

A vi mozda mislite na onog sa Helloween-a. :lol:

OK, salim se malo (mada, istina je sve sto sam napisala :) ), al' stvarno sam mislila na onog sa Helloween-a/Gamma Ray-a.

Tog su svi koje je gurao zapamtili.

 

On je bio sa leve strane bine, kad gledas iz publike (jedino ako si ti mislio da se gleda sa bine).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko zeli da vidi sta je sutka nek dodje na beer fest

sto se tice mede, on je bio po celoj sali na helloweenu, narocito posle incidenta. mnogi su ga tada zapamtili, mnogi ga znaju od pre, sa Naplam-a i ostalih svirki...

@Kriki

jebem ih u usta, uzese sve dobre nagrade, ostala samo ova bez original diska :D

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa sad... :)

Znam sve odgovore, al' necu samo zbog toga da budem deo Legacy fanclub-a, a i vec imam trzalicu (doduse, Oscarovu), plakat ako 'ocu, verovatno mogu naci negde i odlepiti, a nalepnica Nuclear Blast-a i onaj original disk mi ne znace puno (mada bi bilo lepo imati tu nalepnicu). :)

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta to znači "poluobnažena"?

Pa gde si ti gledao - u ribu il' Hammerfall? :bigblue:

 

 

Pa ako ste im rekli "gays" onda ste vi njih zajebali :) . A ako "guys", pa onda jebi ga, ispala :)

Hm da :)

naravno da smo im rekli "gajs",ne "gejs" :)

 

 

Pozdrav Lazi i svima koji su samnom cirkali pred cert! :pivopije:

:pivopije:

 

 

A ovo oko ispada, ne znam da li mislimo na istu stvar, zakleo bih se da je na jednoj od starijih pesama, čini mi se Keep the Flame Burning, usrao tekst. :ph34r:

Ja sam video da je bubnjar ispao na nekoj pesmi (po faci koju je slozio)...

 

 

Nije mi problem što su svirali 6 novih pesama, u redu je, promovišu novi album. Problem je što je izbor ostalih bio FUJ.

Sta fali npr. Heeding The Call ili Glory To The Brave?

 

 

Nije u redu ako to rade svaka 2 min! jbga, razocarao sam se u njih mnogo...

Ne bih bas rekao.

Pre bih se slozio sa onim sto je Nemanja rekao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nama je Uros (Vangelis) rekao kao "Eno ih ovi iz Hammerfall-a zdredu u onoj kafani iza coska" (pre korecnta,negde oko 6) i jedan mali sto je bio tu iz Vranja kao "Ajde idemo da se slikamo sa njima",reko' ajde.

I otisli mi u tu kafanu,ovi sede i zderu,i ovaj mali njima "Hello gays.Can we take pictures with you?" na sta mu Joakim odogvara "Not now,we're eating!Maybe later...".

Ispalili nas likovi,hahaha :)

A da, bili su u tom kaficu (videli smo ih kad smo prolazili sa Vangelisom) svi sem Oscara. On se setkao tu u okolini (i do kraja seo u kafic preko puta pozorista) sa nekom ribom. :)

 

Haha, ispalili su vas.

Pa ne mogu ljudi ni da jedu na miru od vas.

Mi ih nismo uznemiravali, samo su nam se javili i mi njima, i to je to. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAMMERFALL Destroys Vienna Hotel Room - Apr. 15, 2009

Peter Vinthagen Simpson of The Local reports that Swedish metallers HAMMERFALL have admitted to smashing up a Vienna hotel room on their European tour.

 

"We are ashamed," confirmed the Gothenburg band's drummer Anders Johansson, according to a report in the newspaper Expressen.

 

The band was partying at the Hotel Fürstenhof in the Austrian capital Vienna when things got a little out of hand.

 

Johansson admitted that a large quantity of beer had been consumed when he and guitarist Oscar Dronjak decided to show off some of their taekwondo moves on the hotel's furniture.

 

Dronjak reportedly injured himself when he tried to headbutt an offending inanimate object in the hotel room.

 

"His head now looks awful. We are hoping he will be able to cover it up. In Prague (this evening) the show is going to be recorded. He is very ashamed at the moment," Anders Johansson said.

 

Read more from The Local.

 

"No Sacrifice, No Victory", the new album from HAMMERFALL, sold around 1,400 copies in the United States in its first week of release, according to Nielsen SoundScan. The CD debuted at No. 38 on the Top New Artist Albums (Heatseekers) chart, which lists the best-selling albums by new and developing artists, defined as those who have never appeared in the Top 100 of The Billboard 200.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...