Jump to content

2009.04.11. *SKC, Beograd* H A M M E R F A L L


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

  • Replies 934
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sad mi je brat pomenuo kako bi bilo dobro da neko ponese svedsku zastavu, posto su sva 3 benda iz Svedske i bila bi bas dobra fora, a ja sam vec pocela da razmisljam o tome da je kupim. :)

MIs'im, ideja je sjajna, al' bolje da ne trosim pare na zastavu, nek' ostanu za nesto bitnije (mada, moram da priznam da bi bilo jako cool da je imam, al' bi mi bilo bzvz da je drzim sve vreme u SKC-u, treba ipak da uzivam u koncertu). :bigblue:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad mi je brat pomenuo kako bi bilo dobro da neko ponese svedsku zastavu, posto su sva 3 benda iz Svedske i bila bi bas dobra fora, a ja sam vec pocela da razmisljam o tome da je kupim. :)

MIs'im, ideja je sjajna, al' bolje da ne trosim pare na zastavu, nek' ostanu za nesto bitnije (mada, moram da priznam da bi bilo jako cool da je imam, al' bi mi bilo bzvz da je drzim sve vreme u SKC-u, treba ipak da uzivam u koncertu). :bigblue:

Radili smo to za drugi koncert Evergreya, mislim da je baš neko iz Terra Nostre bio doneo zastavu. A čini mi se da je bilo i na nekom skorijem koncertu, možda In Flames... :ph34r:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja iskreno ne znam ni gde bi mogla da je kupish. ;)

Ima u Mungosu, u NS-u. :da:

Oni imaju i zastave (osim CD-ova, majica na bendove itd.), i mislim da sam videla svedsku zastavu kad sam gledala koje sve imaju (al' to je bilo pre par meseci, 2-3, ja mislim).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, zar nije bila i na Pain of Salvation-u?

Možda, ne sećam se, mislim da je bila na par koncerata, ovo za Evergrey sam siguran jer sam je i ja držao. :mrgreen:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da kazem. Najjadnije potpisivanje karata ikad na meet&greet-u Hamerfall-a u Skcu pre x meseci...

Znaci nemam reci, prvo su novinari uzeli da se isvrsavaju tamo po njima a onda kao - masa jadnika ispred ulaza je pustena i bacen im je neki patrljak, ostatak ostataka vec iscedjene grupe. Ljudi nisu imali ni flomastere za potpisivanje (alo!), 4 jebena flomastera se organizator nije setio da im donese, nego je tamo moralo da se pozajmljuje svako od svakoga... uslovi za fotografisanje sa bendom - ocajni... i naravno, sabanotiji pozeranijusi sa ulaza cepaju karte kao da je u pitanju kupus ili klonj papir... neka... a ono pustanje unutra u kafic sat vremena nakon sto je receno da se dodje je jos jedan bolestan potez u nizu...

 

organizatore koncerta hamerfall-a evo sad je legla prava prilika da ti se prenese ovo obavestenje - obesi se i zapali preduzece...

 

nadam se da ce koncert biti dobar i da ce oprema ovaj put uci u zemlju...

aj pozdrav

 

stay true i te fore

Share this post


Link to post
Share on other sites

... sabanotiji pozeranijusi ...

Hahahahaha :) :) :):rockdevil:

 

Nemam pojma kako je bilo,nisam bio,al na greskama se valjda uci :)

 

organizatore koncerta hamerfall-a evo sad je legla prava prilika da ti se prenese ovo obavestenje - obesi se i zapali preduzece...

E,pa nemoj bas tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da kazem. Ljudi nisu imali ni flomastere za potpisivanje (alo!), 4 jebena flomastera se organizator nije setio da im donese, nego je tamo moralo da se pozajmljuje svako od svakoga... uslovi za fotografisanje sa bendom - ocajni... i naravno, sabanotiji pozeranijusi sa ulaza cepaju karte kao da je u pitanju kupus ili klonj papir... neka... a ono pustanje unutra u kafic sat vremena nakon sto je receno da se dodje je jos jedan bolestan potez u nizu...

 

Samo ti reci. :) Slazem se samo za ovo pushtanje ranije u Livingroom. Ali ostalo... Pa shta si ochekivao, da se slikash sa njima ispred zamka? Ne znam kakvi to uslovi za fotografisanje... I shta je strashno u tome shto su cepane karte?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bio na tom meet & greetu, ali par ljudi koje znam a bili su tamo kažu da je bilo super.

 

 

Elem, čitam šta se dešavalo u Zagrebu, bila totalna ludnica na Sabatonu, posle kada je počeo HF, nešto im nije valjao mikrofon pa su napravili pauzu dok to srede, za to vreme publika skandirala Sabatonu! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bio na tom meet & greetu, ali par ljudi koje znam a bili su tamo kažu da je bilo super.

Jeste bilo super jer su likovi stvarno pricljivi i druzeljubivi.

E sad, sto se tice cele organizacije, zadovoljna sam.

Ovi na ulazu mislim da su mi fino ocepili kartu kako i treba, a uslovi za slikanje su bili OK.

Sta, prodjes tamo iza njih i cool. :bigblue:

Meni Joacim prvo kao nije dao da prodjem, pa me je onda pustio. :)

 

E sad, sto se tice pustanja ljudi pre ili posle dogovorenog vremena, to vec nije fer ako je zaista tako bilo.

Znam da se valjda ovde javio jedan lik koji je sedeo u Living Room-u neko vreme i tek iz neke skontao (rekli su mu) da ce biti 'meet & greet' i eto, ostao tu da ih vidi valjda.

 

 

Elem, čitam šta se dešavalo u Zagrebu, bila totalna ludnica na Sabatonu, posle kada je počeo HF, nešto im nije valjao mikrofon pa su napravili pauzu dok to srede, za to vreme publika skandirala Sabatonu! :D

Pa kako da ne bude ludnica kad su odlicni! :rockdevil:

A i BloodBound takodje. :da:

Vrlo moguce da su imali mocniji nastup nego HF.

Mada, ima i ljudi koji su dolazili (na dosadasnjim koncertima, a i kod nas ce tako verovatno biti) na koncerte HF-a zbog predgrupa, na ovoj turneji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...