Jump to content

Machine Head


Recommended Posts

Hahah.. bio wall of death na tom koncertu?

 

Ja sam se prosuo od vodke bio, spopadao citavo vece jednu curu, neku drugu nosio na ramenima jer je bila visoka 1.45 max i nista nije mogla da vidi pa mi bilo zao, brat se dva puta tukao sa Medom i jednom sa nekim random likom, izgubio sam jaknu u sutci (sutki?) i nasao je poslije koncerta svu ugazenu i izbucanu, nakon toga nas startovala policija jer je bila neka pljacka u blizini a mi pjevali Chop Suey od SOAD (?) i zamalo nas priveli.

 

Od koncerta se sjecam descend the shades jer je bio minut cutanja, tokom kojeg se neko drao i ja isao da ga trazim da ga bijem jer je pijano govedo.

Edited by In The Flesh
  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

ovo je ono tipićni bend da ih slušaš kad si do perioda kraj osnovne tok pa do kraja srednje...i posle su smor.odrasteš malo,sfatip-muzika drkošanje,tekstovi na bazi utiacaja droge,alkohola i gluvarenja po kraju, i nekih tripova izazvatim tim opijatima.sfatiš jednostavno to je kurac, i ideš na nešto produhovljenije.manowar,primal fear,iron kobra.na primer.

 

machinehead,pa koliko su vredni,samo onaj flin osto od orginalnih ćlanova.svi ga napuštili i oterali u kurac.pa kolko je ''dobar'' ćovek nije ni ćudo što je logan mader teo da ga da tuži.

vio-lence! e to je bijo bend,klasa za machinehead.

  • Upvote 2
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Па јел има он нешто пре овога? Мислио сам да је тип умро колко се ништа не зна о њему.Јбт колко је тај човек пуко. Боље би му било да је осто у машинској глави.Не знам да ли вреди скидати ово уопште.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па јел има он нешто пре овога? Мислио сам да је тип умро колко се ништа не зна о њему.Јбт колко је тај човек пуко. Боље би му било да је осто у машинској глави.Не знам да ли вреди скидати ово уопште.

 

imao je neke bendove, nista ozbiljno, uglavnom se bavio produkcijom (cavalera conspiracy, five finger death punch, divine heresy, devildriver, soulfly, fear factory, dagoba, septic flesh...)

 

ali da, ovaj novi projekat, nista posebno...

Edited by Chicken Little 420

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...