Jump to content

Najgluplji & najgori filmovi


Ranis

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

The hunger games - jebote koje djubre! Scenario je pisan za decu predskolskog uzrasta, a tek nacin snimanja ( kamera se trza i gomila krupnih kadrova, ne vidis sta se desava u velikom delu filma). Zaobidjite ovo.

 

Da dodam jos i Iron Sky, John Carter, Sherlock Holmes 2 itd...

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Prometheus

MV5BMTY3NzIyNTA2NV5BMl5BanBnXkFtZTcwNzE2NjI4Nw@@._V1._SY317_.jpg

http://www.imdb.com/title/tt1446714/

 

 

Ridli Skot je opet pojeo govno.

Posle katastrofalnog Robina Huda sa smaračem Raselom (i dalje mi nije jasno što ga biraju za akcione glumce, sa onom smaračkom facom - aka Koštunica, kad je dobar samo za filmove poput: Blistavi Um), Ridli je uspeo da upropasti ceo trip sa Alienom koji je tako lepo započeo pre više decenija.

Ne znam od čega da počnem. Prvih 40 minuta filma su jedno veliko ništa, koje je moglo da bude izmontirano u 5 minuta, a ni kasnije nije situacija mnogo bolja. Gomila besmislenih akcionih scena, nimalo one karakteristične drame, kada ti zastaje dah, koja je krasila prva 3 Alien filma, dijalozi pisani tek da ne bude nemi film, jako loša implementacija u priču onih trećih aliena (space dockey, ili kako se već zovu).

Na kraju krajeva, ostaje nerazjašnjeno glavno pitanje u filmu: Zašto ti alieni, koji su nas stvorili, hoće da nas unište?

Ja razumem da neka pitanja u filmu mogu da ostanu nerazjašnjena, da se time dobije na mistici, i nateraju ljudi na razmišljanje, ali ne možeš glavnu i krucijalnu stvar da ostaviš nerazjašnjenu.

To bi bilo kao da u Bekstvo iz Šošenka ostane nerazjašnjeno da li je glavni akter pobegao ili ne iz zatvora. Glupo i preterano.

 

Film ima ocenu 7.3, što reče jedan moj drugar, zaslužuje manje od obratnog: 3.7-x

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

pridruzujem se za silent hill revelation...gledao sam film zbog igre, i bio sam spreman da mu oprostim dosta... ali su svi glumci pruzali tako naivan pefrormans, kao da ga odradjuju za besplatno...zaplet katastrofa, scenario katastrofa, rezija uzas...

 

sto se tiche prometheusa, slazem se da je ridli skot radio mnogo bolje filmove, da sam prometheus ima dosta propusta al ne mogu ga staviti bash u najgore filmove...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kraju krajeva, ostaje nerazjašnjeno glavno pitanje u filmu: Zašto ti alieni, koji su nas stvorili, hoće da nas unište?

Ja razumem da neka pitanja u filmu mogu da ostanu nerazjašnjena, da se time dobije na mistici, i nateraju ljudi na razmišljanje, ali ne možeš glavnu i krucijalnu stvar da ostaviš nerazjašnjenu.

 

Mozes,ukoliko ces praviti drugi deo filma.A kraj filma nabija na nos da ce biti nastavak,tako da mi nije jasno zbog cega se bunis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...