Jump to content

Najgluplji & najgori filmovi


Ranis

Recommended Posts

ustanicka ulica.

jeb'o mater dva sata lose glume, loseg scenarija i gordana kicica.

 

I ja nesretnik gledao taj film.

Mada sam zeleo da bidim kako su renovirali bioskop Fontana, jer nije radio 10god.I ja lepo sa ortakom dodjem da vidimo kako je i sve stvarno ok izgleda kao da ste dosli u bioskop u Uscu.Medjutim, poseta za film SEDAM ljudi. Jbt ima da puknu jako brzo ako ovako nastave, a isto 7 ljudi je zaposleno pa mozete misliti koliko jadno izgleda kada vas 7 ljudi usluzuje a doslo 7 posetilaca.. Dakle tu je radnica na blagajni, radnica na cepanju karata, radnik na garderoberu, i neka radnica savetodavac sta li vec. One 3 sam izgubio iz vida.

 

Apropo filma uzas jedan secnario teski trash, Kiciceva gluma je 00,0 sto bi reko Velja Ilic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj film je toliko promovisan, a toliko je govno da nema dalje. meni se zapravo dopada jedino vizuelni utisak, dobro je snimljen (jbg, profesionalno sam deformisana, pa to gledam), sve ostalo je tiha jeza. ali Kichic...KICHIC je nadmasio sam sebe. katastrofa

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Sinoc odgledao Hell's Labyrint, jedan od najgorih filmova koje sam odgledao sigurno, a odgledao sam tonu smeca. U poredjenju sa ovim, SyFy filmovi su zlato, klasici sedme umetnosti koji se cuvaju u trezoru. Najlosije animacije ikad vidjene u istoriji kinematografije. Kompletan film izgleda kao da su protagonisti zaglavljeni u igri za Nintendo 64, recimo Doom 64 mi je prvo pao na pamet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Шта је, који курац, "булет-тајм детонатор"?

 

To je kada se dogodi neka akcija, pogotovo eksplozija i posle toga je sve u slow motionu.

 

Ih sada Angelystore, nije film tolko los. Ne vidim toliki hejt prema njemu, nisam ni ja ostao nesto odusevljen(pogotovo sto je to Serlok Holms film, a ko da je zapravo neki akcioni heroj) , ali ima nekih svojih trenutaka i zabavan je. Uglavnom Robert Downey Junior izvlaci film.

Edited by Lunar
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, gledah keca, i za njega bih mogao da kazem ovo sto si ti rekao za dvojku, ali i to samo uz pomenuti uslov da ga gledam kao action hero film, a ne kao SH film. Kako bilo, zabavno mi bilo, pustis mozak na ostavu, odvrnes suspension of belief na max, i uzivas, zabavno je. Isto to ocekihva da ce mi dvojka dati, ali zavrsih udavljen u, vec pomenutom, bullet-time-u i predvidljivostima i to mi je ubilo svaku mogucu zabavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

The-Devil-Inside-2012-movie-7.jpg

 

 

Smeće.

Možda najgori exorcist film koji sam pogledao.

Sve je urađeno u sve popularnijoj "hand-held" kameri, ali ni izbliza kvalitetno kao u Cloverfieldu (tu je u stvari jedino dobro odrađena kamera iz ruke, svi ostali filmovi su promašaj).

Ovaj film više liči na rad nekog studenta sa prve godine, nego na pravi film.

 

Ipak, producentima treba čestitati na umešnosti u marketingu.

Film je koštao milion dolara, a zaradio čitavih 53 miliona, "and that's what's only counts in Hollywood".

Tome je verovatno najviše doprineo poster ove slepe i morbidne časne sestre, i njeno pojavljivanje u trejlerima (ima jedan kadar kada iz kola kamera uhvati nekoliko časnik sestara i stavi fokus na ovoj par sekundi.

 

I znate šta? :haha:

To je jedini kadar u celom filmu koji se tiče ove časne sestre, koju su promovisali u trejlerima i na omotu, kao da je u najmanju ruku, glavni-sporedni lik. :haha:

Ali opet kažem: treba umeti i prodati smeće.

 

The Exorcist (1973) ostaje jedini film slične tematike koji vredi pogledati.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

The Texas Chainsaw Massacre 2, 3 i The Next Generation(to mu dodje kao 4. deo). Odgledao sam ih cisto da ispostujem The Texas Chainsaw Massacre filmografiju. Mislim opste je poznato da posle jednog kulta(kao sto je ovde prvi deo), idu ocajni sequel-ovi i gledljivi remake-ovi, ali ovo je nova dimenzija ocajnog. Bukvalno boli glava koliko je lose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar su bitni glumci? Možda je scenario propast.

Pa jesu jer ako nista ne moze film da bude bas pregolemo sranje. Jedino ako imas velika ocekivanja pa si pristrasan. Pri tome ne mislim na Brody-a, covek mi ide na kurac nevidjeno :haha: Trebao je da digne ruke od glume posle Pijaniste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...