Jump to content

Najgluplji & najgori filmovi


Ranis

Recommended Posts

  • 1 month later...

Sin City 2. Teško đubre. Rodriguez i Miller zakasnili sa adaptacijom nastavka dobrih 9 godina. Dodatne okolnosti i razrešenje priče iz prvog dela filma (a i stripova) je rešeno na idiotski način, bez trunke inspiracije.

Od glume bih izdvojio Powers Boothe-a, kao senatora Roark-a, jebeno je jeziv dok objašnjava poentu moći nesrećnom Gordon-Levitt-u. Eva Green ispade neuverljiva kao femme fatale, iako se razgolitila (kao i u svakoj pređašnjoj ulozi) to nije pomoglo da sa nevericom odgledam ovo đubre. Zaobiđite ga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopada se oni meni kako izgleda, ali da mu jebem misa, treba da pokaze nesto i od tog glumackog talenta tu i tamo, da ne ispadne samo lepa riba za gole scene u filmovima. tjus.

 

koliko vrhunske sise ima, realno i nije potrebno da nesto dobro glumi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nije đubre film. Dosta gori od prvog dijela jeste, ali ne može se reći da je đubre.

Završio se pre nego što je počeo, mene je baš razočarao. Nakalemili priču na prvi deo, zbrzali i kraj. Ono što je najbolje je vizuelni identitet, a to je preuzeto iz stripa, tako da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Tusk

 

Bolesni Kevin Smith ne volim ovakve fucked up filmove. Ovo gledati samo ako vam se sviđa nešto na foru human centipede s tim da nije ni horor nego je samo sjeban, a onda na trenutke pokušaj komedije pa drama. Mora da je bio u žešćem tripu dok je ovo pisao...

 

^skroz na mestu pozitivan utisak o filmu, pretpostavljam da je to i gađao :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Gilliam nije imao poslednjih 10 godina isplativ film. Ne verujem da bi se već zajebavao sa legatom koji je ostavio u Brazilu ili 12 Monkeys. Jednostavno čovek je u fazonu, da sa štapom i kanapom po svaku cenu napravi film. TZT, nije imao razloga da se pojavi, em je nekoherentan, ne dolazi ni do izražaja gluma, nit fotografija. Jbg, zreo odavno za penziju. :azal:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tusk

 

Bolesni Kevin Smith ne volim ovakve fucked up filmove. Ovo gledati samo ako vam se sviđa nešto na foru human centipede s tim da nije ni horor nego je samo sjeban, a onda na trenutke pokušaj komedije pa drama. Mora da je bio u žešćem tripu dok je ovo pisao...

 

Gledao sam ovo sa devojkom, sve do dela kad je postao morz, ona vise nije htela da gleda. Jeste nebulozan film, jebalo ih lozakanje na Human Centipede, degutanto je.

 

Ali definitivno najgori film ikada je jebeni Drakula 3000 smrdljivi. Gledao sam to pre sto godina i potrosio sam sat i po zivota na najgori moguci nacin. Od tad sam se zarekao da obavezno kazem ljudima koliko je to govno usrano. Jos sto je dobra stvar sto se svaki moj sagovornik slozio da je medju najgorim filmovima istorije.

 

Bloodrayne je sranje takodje. 4 i 5 deo Resident Evila su isto nebuloza najgora, smece.

 

Tesko smece , usrali su i Elektra i Nosoroga jebem im familiju

 

Nije valjda samo poenta da je film sranje zbog sto nisu odradili super heroje po stripu,imas i los scenario, gluma, dosadne scene.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...