Jump to content

Nakit i aksesoar - yumstyle


Aces High

Recommended Posts

Mi penzioneri imamo pravo na banjsko lečenje :bigblue:

 

P.S. Kad je šugavi (ili "šugavi") kišoviti ili snežni vikend, a vi se potrpajte u kola i pravac Ribarska banja.

Banjanje po takvim vremenskim uslovima hedonizam par ekselans

Edited by jelchica
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kakvu snalu zelis? Naruci Ficcare, ako ti se dopadaju i hoces da das lovu. Priznajem da ja nisam bila luda za njima ali mnoge se kunu u njih. A u dm imaju ok claw clips u smislu da ne cupaju ali su nista posebno.

Ako si u fazonu forks/sticks, drvene po narudzbini pravi poznanica u Beogradu, a naravno mozes i s neta ako hoces preporuke javi se...

 

E a za ficcare cu ti iskopam link ka radnjama u Evropi, iz USA te oderu za shipping a i nece da stave manju vrednost na paket pa platis i carinu i sta sve ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa iskreno, ne znma da li bih isla toliko daleko :da:

bukvalno mi trebaju snal ekoje su za dve klase bolje od ovih kineskih, nista spektakularno, ali ne mogu da nadjem gde ih ima uopste u gradu

ne daju mi se basnoslovni novci za takve stvari, ionako ih gubim cesto

 

ovako neke, obicne, samo da su im ivice lepo obradjene, a ne onako limeno lose

 

BB-Hair-Clip-PL-BC019-.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Posto rece Lule da cepam ovde o satovima, kacite ko sta fura (i ako), samo burzujski

Trenutno imam Seiko Kinetic 100m

herrenuhr_seiko_ska573p1_kinetic_herrenarmbanduhr_10_bar_wasserdicht_stahl_datum_1_thumb2_lgw.jpg

Ali redovno imam problem sa iglicom koja drzi brazletnu ispod sata. Menjao sam brdo casovnicara, cak i u inostranstvo sam odneo bio na popravku jednom i ona se konstatno lomi. A ne lupam rukama po zidovima, masem kao manijak ili slicno, cak i pazim da ne pravim nagle pokrete levom ili sta vec.. Jel to mozda neka fabricka greska moz bude (iako mi to deluje nedopustivo za Seiko) i zna li neko nekog bas kvalitetnog casovnicara po BG-u ili Nisu? Neke adrese, ovo ono.

Edited by obsessed by cruelty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisam nosio nista oko ruku ili vrata, vazda me iritiralo... Ako bude ona klasika vezivanja sa burmama, bice cupavo

 

Mada, oduvek sam hteo da imam onu narukvicu sto visi, kao svaki pravi harmonikas... Ili Ipce gadfader na Poselu, dok ga lomi - sedam dana dzn dzn biceees milovanaaaaa

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Gde u Beogradu mogu da kupim kvalitetan kisobran?

za rodjendan sam dobila divan beli kisobran, ali evo, posle godinu i po dana sve zice su mu se presavile i "grbav" je kad se otvori, to mi je bas ruzno...

 

a da nije kod kineza, nisu se bas pokazali

Share this post


Link to post
Share on other sites

tri lokala od Vulkana ka Zelenjaku, odlična radnja

ja uzeo Susino pre godinu dana za 1600, strašan kišobran

Takoe, slažem se. Al' šta to vredi kad meni "kinez" traje do prvog kontejnera, a kvalitetniji kišobran do prve prilike kada ga zaboravim/izgubim.

 

Ipak, mislim da mi je poslednji Susino na rasklapanje izgubila mama. Ili sestra. Al' generalno i ne koristim kišobrane. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...