Jump to content

Umemo li da govorimo srpski jezik?


Recommended Posts

A kako se na turskom kaze GTFO?

 

Eto, mislio sam da cura spada u retke članove foruma koji nemaju ništa protiv mene, a onda joj krajnje dobronamerno protumačim jedan san i dotična bez ikakvog povoda počne da baca takav hejt na mene, da sam počeo stvarno da verujem da posedujem auru negativne energije oko sebe. Pravi sam Prince of Darkness, svi možete da mi se sagnete. :rockdevil:

 

Čitam kako na ovoj temi par stranica unazad lupate gluposti i prepirete se da li pravilno kaže "gajbi", ili drugačije. I prosto moram da reagujem. Umesto da se svađate ovde koja riba ima veća jaja, bolje bi vam bilo da dođete kod mene gajbi da vam ja pokažem svoja. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Хахаха, забога. :lol::udri: Јеси ли ти правио ове преводе превода? :)

 

Џемара, ахахахахаха. :lol::)

Nisam, to je neko sa foruma Južnog Fronta odradio. :):lol:

Treći je najbolji, hahaha. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad cu was zwati samo mi odg,na 1 pitanje jer nemate,decka werena,il udata,jer taj poso to zahtewa weruj mi da se isplati.TO MI RECITE KAD WAS OKRENEM.

 

Preznojila sam se dok sam ovo prepisala :)

Ovo je inace odgovor na moj oglas putem kojeg trazim posao, ocigledno... :rolleyes:

 

Navikla sam da ne koriste zareze, ali ovakva upotreba... ovo do sad nisam videla i epsko je. Cuvacu poruku dok mi telefon ne crkne.

 

Crknuti je inace rec iz naroda, da me ne bi smarali lingvisti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad cu was zwati samo mi odg,na 1 pitanje jer nemate,decka werena,il udata,jer taj poso to zahtewa weruj mi da se isplati.TO MI RECITE KAD WAS OKRENEM.

 

U jbt...

Ja sam tri puta čitao rečenicu i opet nisam razumeo dok nisam pročitao tvoje objašnjenje. :)

 

I? Je l' te zvao car? :)

Edited by d4rk3lf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može prevod? :)

 

Pa zvaće je tip za posao, a ona samo treba da mu odgovori na jedno pitanje: 1) Da li je udata? 2) Da li ima dečka? 3) Da li je možda verena.

Jer, taj posao to zahteva (?) :) i da mu poveruje da će da joj se isplati (sad, da l' da ima vezu ili da nema vezu, nemam pojma (valjda da nema)) i onda je još jednom naglasio većim slovima da mu samo to kaže kad je bude pozvao. :)

 

Taj neki rad. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posao konobarice u kaficu u Batajnici (:exclaim:) zahteva da nemam decka niti bilo sta gorepomenuto... Ustvari, kako mi je kasnije objasnio, posao konobarice bilo gde zahteva to. Ne znam gde je to saznao... :)

Naravno, posto ni ja nisam skontala isprva sta je pisac hteo da kaze, skoro pa sam ga oterala u majcinu. Interesantnan mladic, posle sam saznala da je mladji od mene. Trazio je da ostavim decka :)

O, bisera.

Edited by Faustus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posao konobarice u kaficu u Batajnici (:exclaim:) zahteva da nemam decka niti bilo sta gorepomenuto... Ustvari, kako mi je kasnije objasnio, posao konobarice bilo gde zahteva to. Ne znam gde je to saznao... :)

Naravno, posto ni ja nisam skontala isprva sta je pisac hteo da kaze, skoro pa sam ga oterala u majcinu. Interesantnan mladic, posle sam saznala da je mladji od mene. Trazio je da ostavim decka :)

O, bisera.

 

 

Au, boktesmazo, to pitaju???

 

Pre bih čistila ulice nego ikome od poslodavaca bilo šta polagala na temu privatnog života. Jebote gde ode ovaj svet i koliko nisko padaju ljudi...

 

Pa naravno da pita, kad lik traži konobaricu koja će usput pružati i sexualne usluge. Mada, imanje dečka u suštini i ne mora da bude prepreka za obavljanje tog posla. :) Čim je Batajnica u pitanju, sve je jasno. Gore od toga bi mogao da bude samo Surčin. Nema tu nikakvog "niskog padanja", toga ima otkako je sveta i veka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...