Jump to content

Koncertne agencije u Srbiji


Vrtoglavica

Recommended Posts

There uhvatili poslednje dve pesme, fina Angels of Light škola sa fokusom na basu, prija mi pa mi bi krivo što zakasnih.

 

Što se matoraca tiče, lepa uteha za propušteni Earthless, jedan od bendova koji nisam mislila da ću ikada videti - precrtano sa spiska :)

Zvuk, sa druge strane, nije odgovarao, gitara je sve vreme išla u mikrofoniju i bilo je preglasno za onako mali prostor.

 

Klub je lepo koncipiran i nadam se da neće biti kratkog daha ukoliko porade na ozvučenju.

 

Svakako veče za pamćenje :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ne znam koji je bio razlog premeštanja GAIA u DOB ali mislim da je to bio dobar potez. Solidno bilo sinoć ali kao i sve vezano za ovaj bend, može se sumirati jednom rečenicom: solidno. Ne bih imao ništa protiv da mi ovakav flat post rock konstantno piči kao background muzika (recimo na poslu) ali nema tu previše iznenađenja niti odlazaka izvan zone komfora, ovi solidno rade to što rade i to je to, odavno su prestali da budu interesantni ali valja pogledati uživo. Dosta publike u DOB-u, nadam se da se organizatorima isplatilo. Ako se dobro sećam, i onaj koncert u Politehničkoj pre nekoliko godina je bio isti ovakav, solidan. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedini razlog koji ja vidim je da bi Božidarac bio premali za ovaj broj ljudi.

Nino razbio, uzeo pare, očekujem najezdu opskurnih post-rock, stoner i sl. bandova u predstojećem periodu :bigblue:

Koncert-onako...bolji svakako od poslednjeg albuma :zuba:

Meni glavni utisak ipak publika. Gomila klinaca koja kao da je došla da odsluša predavanje na faksu, blago klimanje glavom, kucanje na mobu...Jebem vas omladinci, niste ni za k. :rolleyes:

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih imao nista protiv :)

 

ali da, solidno, od onih svetla sam mogo i da oslepim. Ovi likovi su tacno bend koji mozes da pustis satima da svirucka dok radis nesto drugo. Odlicna poseta ali jebem ti DOB gde je zajecarsko bre, samo imali stelu i staropramen odvratni i jos nisu ni imali hladnog :D :D

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...