Jump to content

Najlepše želje na svetu


Routasydän

Recommended Posts

Ja volim zenstvene jer su one.. zene jbg. :)

 

To ne mora da znaci retardirano glupe i razmazene, to i mene nervira i takve su samo za odredjene stvari, zenstvenost je nesto mnogo vise.

 

upravo to,neka ona ima svoje stavove neka bude jaka,zenstveno ne znaci da je placipicka ili retardirana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

"zhenstvenost" = razmazhenost, nesposobnost.

 

to shto je vama dovoljno da je riba glupa i da zna da napravi sendvich, kako god..

 

Gresis. Dakle sve zene moraju da budu nabildovane i muskobanjaste, jer je to dokaz da nisu glupe i razmazene? Auuu...

 

Prava, jaka zena je ona koja ima svoj stav, zna da donosi odluke, ima svoje ja i samouverena je ali istovremeno vodi racuna o svom izgledu, voli da izgleda lepo, ne zbog nekog drugog, vec zbog sebe. Dakle, samouverenost i jaka osoba nisu fizicki atributi, vec karakter, a izgled, jbg, one su zene i prirodno je da budu zenstvene i nikako drugacije.

 

Izvini ali nabildovana devojka jednostavno nije seksi, i ne znam kako moze nekome biti, osim ako se ne radi o nekom specificnom fetisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gresis. Dakle sve zene moraju da budu nabildovane i muskobanjaste, jer je to dokaz da nisu glupe i razmazene? Auuu...

ne, dovoljno je da budu dovoljno jake npr. da se odbrane.

 

Prava, jaka zena je ona koja ima svoj stav, zna da donosi odluke, ima svoje ja i samouverena je ali istovremeno vodi racuna o svom izgledu, voli da izgleda lepo, ne zbog nekog drugog, vec zbog sebe.

prvo, ribe koje se "sredjuju' (kozmetikom) zbog sebe, a ne zbog drugih- ne postoje.

drugo, ribe koje su fizichki jake su sigurno psihichki jache od fenserki koje "vode rachuna o svom izgledu" tako shto se samo lickaju i mackaju.

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, dovoljno je da budu dovoljno jake npr. da se odbrane.

 

 

prvo, ribe koje se "sredjuju' (kozmetikom) zbog sebe, a ne zbog drugih- ne postoje.

drugo, ribe koje su fizichki jake su sigurno psihichki jache od fenserki koje "vode rachuna o svom izgledu" tako shto se samo lickaju i mackaju.

 

a nefenserke se ne mazu sa sminke a? :lol:

 

lovci i nelovci ko sto bi rekli u jednoj emisiji na palmi plus :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rogozub - odbrane od koga? Ako imaju muskarca, njegova je primordijalna uloga da je brani.

 

Drugo, sam fizicki izgled i snaga ne znace mnogo u danasnjem svetu.

 

Trece, postoje, i moja zena i vecina njenih drugarica su takve. Sta vise, postoji trend u svetu koji vraca zeni taj izgled princeze ili kraljice, gde se nose duge haljine, duge kose, plemenit, zenstven izgled koji je nkada bio postovan. Istyo vazi i za muskarce, koji su nekada i licili na muskarce, a ne na neke tamo metroseksualce. Musko je musko, zensko je zensko, feminiziranje muskarca je glypost i oznaka da nesto nijeu redu sanj im, i takvima preporucujem plasticne operacije, idi brate promeni pol, postani shemale, i zavedi nekog debelog perverta. A sto se tice muskobanjastih zena, takodje, postani muskarac skroz i zivi kao lezbejka dostojanstveno u privatnosti svog doma. A ova mesnja, feminizrani mjuskarci i muskobanjaste zene su gluposti i besmislice.

 

edit - lol koliko gresaka u kucanju, izvinjavam se unapred. pivo.

Edited by Novaliis

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nefenserke se ne mazu sa sminke a?

fenseri postoje svuda, nebitno kojoj podkulturi pripadali, imash pankere i blekere koji su u dushi fenseri.

 

@rogozub - odbrane od koga? Ako imaju muskarca, njegova je primordijalna uloga da je brani.

pa o tome pricham. glavna odlika im je to da su zavisne od mushkaraca, tj. da su nesposobne za samostalnost. u tome je i sushtina kozmetike- dovesti muzhjaka da se brine o njoj, jer je nesposobna (pored ochiglednog kompleksa nizhe vrednosti gde stoji mishljenje da to ne mozhe da postigne bez kozmetike).

sam si rekao da je bitno da zhena da ima svoj stav, "svoje ja" i da bude samouverena, a ovakva zhena cje teshko da da bude takva, u svakom sluchaju, mnogo manje od zhene koja se brine i o zdravlju i snazi.

 

Trece, postoje, i moja zena i vecina njenih drugarica su takve. Sta vise, postoji trend u svetu koji vraca zeni taj izgled princeze ili kraljice, gde se nose duge haljine, duge kose, plemenit, zenstven izgled koji je nkada bio postovan.

lol koja kenjazha

Edited by рогозуб
  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

u tome je i sushtina kozmetike- dovesti muzhjaka da se brine o njoj, jer je nesposobna (pored ochiglednog kompleksa nizhe vrednosti gde stoji mishljenje da to ne mozhe da postigne bez kozmetike).

 

A bilderke se ne šminkaju ili šta? Pogledaj malo slike na ovom linku koji si ostavio, sve puca od kozmetike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bilderke se ne šminkaju ili šta? Pogledaj malo slike na ovom linku koji si ostavio, sve puca od kozmetike.

prichao sam o ribama kojima je to jedini nachin brige o telu. a inache ja i ne gotivim tolko bilderke (zanimljive su mi, al mislim da je to preterivanje), nego fitnes i BV/BS ribe.

Edited by рогозуб
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...