Jump to content

Riblja Čorba


SRLE

Recommended Posts

Ja na TV-u prelistavao programe danas popodne kad ono na Pinku u nekoj emisiji Bora,a u ruci drzhi DVD "Gladijatori u Areni",

snimak koncerta.

Mislim da nema josh da se kupi ali bice sigurno za par dana.

Cena ja mislim da je rekao oko 250 kinti.

 

 

Ekstra :rockdevil: taj dvd se mora imati u kolekciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ја сам мог Ибанеза купио у Микс Мјузик код Видоја Божиновића баш је био тад у радњи, позитиван лик а Бору сам упознао у прес канцеларији Грчке амбасаде када сам тамо радио као администратор, хтео сам да му дам празан диск на ком писе рибла чорба мп3 да ми потписе, али на крају сам одустао, ипак је рокер, то бих урадио само неком слепцу турбо фолкеру :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Sinoc na moto skupu ovde kod nas u Shapcu, pred sam nastup Djordja Davida, izlazi apsolutno neochekivano niko drugi neg Bora i to sa dzitrom...a u masi nevidjeno ludilo...znachi koja je taj chovek legenda to je strashno...tolko sam se obradovao i drao ko nenormalan da mi je grlo otishlo u tri lepe....odsvira chovek Lutku i Kad Sam Bio Mlad i ode sa bine, a posle smo nekih par minuta skandirali ''Ocemo Boru" ili tako neshto ne mogu da se tachno setim, al mogu samo da zamislim kako se tada Djordje David osecao....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm pa ne znam bash, reche mi drug da su Crvi bili totalni raspad sinoc...a ovamo na moto skupu je bilo bash veselo hehe, tako da nisam zazalio shto sam otishao...

 

to i oni kazu, al' je meni bilo do jaja.a i ne volim jebenog boru.sta vise, mrzim ga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su uz YU Grupu omiljeni domaci bend, inache zna li neko neshto vishe o koncertu koji treba da se odrzi ove godine povodom 30 godina postojanja?

Je l' to ono shto se prichalo da ce se odrzhati na nekom stadionu?

Brate jedva chekam to,ima da bude veci spektakl nego proshle u Areni! :rockdevil:

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...