Jump to content

Riblja Čorba


SRLE

Recommended Posts

Pa baš to što je smršao je za pohvalu. To ga baš podmladilo. Šta, nije valjda bolje izgledao dok je bio debeo kao svinja?

 

 

Citaj malo bolje.Rekla sam:smrsao je, po tome izgleda bolje, ali, celokupni utisak mi je da i pored toga deluje nekako propalo, osuseno, jadno & bolesno. :rolleyes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš sam neki dan bio u Čorba kafeu, ali to veče nije bilo nikog iz benda tamo. Pa jel moguće da je toliko propao? Ja sam ga gledao na tv-u neposredno pre izlaska albuma i nije loše delovao... doduše, šminka učini svoje, al opet... :confused: Uglavnom, ako već izgleda tako, verovatno je za to krivo sve ono što mu se izdešavalo u životu, najpre sa tom nekom o kojoj ceo novi album govori, pa ga je verovatno posle toga sustigao i razvod, pa samoubistvo bivše mu žene i ko zna šta još... jbg, krenuo čoveku život baš lošim putem... valjda ima snage da prebrodi sve to!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uglavnom, ako već izgleda tako, verovatno je za to krivo sve ono što mu se izdešavalo u životu, najpre sa tom nekom o kojoj ceo novi album govori, pa ga je verovatno posle toga sustigao i razvod, pa samoubistvo bivše mu žene i ko zna šta još...

Koliko se ja sećam priča iz novina i sličnog, lik se spanđao sa amerikankom prvo, pa se onda razveo, pa mu se žena ubila, i onda ga je još ova ostavila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se ja sećam priča iz novina i sličnog, lik se spanđao sa amerikankom prvo, pa se onda razveo, pa mu se žena ubila, i onda ga je još ova ostavila.

Ma da, da, to je bio redosled događaja, nego sam se ja loše izrazio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li nekih najava možda za neki koncert u Bg-u?

 

Nisam videla ovaj komentar.Nemam pojma, nista nisam cula o tome, ali, pretpostavljam da ce biti, posto su izdali novi album...red bi bio da nastupi jos negde osim u "Zikinoj sarenici". :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

red bi bio da nastupi jos negde osim u "Zikinoj sarenici". :lol:

:) :) :)

Danas sam ih nešto kratko uhvatio na metropolisu, ali nisam čuo ništa o nekom eventualnom koncertu. Ma, ako bude nešto, saznaće se to blagovremeno :D!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, izašao im je spot za "Radiću šta god hoću". Sniman je ceo u Čorba Kafeu, ok je odrađeno, mada se sve svodi na to kako oni sviraju ispred nekolicine mJetal fanova hehe... sve u svemu - fin spotić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хм, зајебано. Не знам шта да кажем о новом албуму. Очекивао сам промене после оне трилогије на којој ваља свега неколико песама, али овакав мрак не. Не могу да пљујем (ипак ми је Чорба најбољи СФРЈ бенд икада, пијан сам се пео на бину и грлио Бору итд.), али не могу ни да кажем да је фантастичан. Преслушао сам га десетак пута и треба бар још толико док га не схватим. Прича о девојци из САД ми је позната, али да се толико заљубио у 26 - годишњакињу нисам веровао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно да је све истина, па из текстова се види.

Најбољи део албума:

 

"Био сам праведни осветник Зоро

познати певач великог бенда

а ти си рекла: "Не сери Боро,

ово је прича без хепиенда"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prvom albumu ima heavyja (Zvezda potkrovlja i suterena, pre svega), pa onda album Istina je dosta heavy (ako pesma Ajde beži nije heavy, ne znam šta je), pa onda pojedine gitarske pesme sa Priča o ljubavi obično ugnjavi, pa sa Zbogom Srbijo (Danas nema mleka, Kremenko i Kamenko), pa na novijim albumima ima: Sto godina samoće, Dijabola, power balade poput Ovde i Prezir, pa na novom Krilati Pegazi, radiću šta god hoću, i tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da... možda ponegde i ima nekih heavy elemenata, posebno na starijim albumima, na novijim tek ponešto da "zamiriše" tako, ali generalno gledano, zvuk im je sve mekši iz albuma u album... ne smem da mislim šta nas čeka na sledećem izdanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...