Jump to content

Riblja Čorba


SRLE

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Ma ja shto slusham od njih to je ono staro,albumi do 86,sad je ovo shit ! :angry::udri::mrtav:

 

Ajde da nekako, ali nekako shvatim za ostale albume, ali Ujed za dusu (1987) shit? :icon_ne:

 

Inace, koncert u BG-u na Uscu je 5. septembra. Ja verovatno idem sa celom porodicom. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bejah na Ušću i u Areni, najverovatnije se ide i na ovo. E bilo bi lepo samo da opet naprave kao fest sa gomilom bendova, možda i to pomogne da koncert više liči na koncert nego na politički skup, ono u Areni su se više dizala 3 prsta nego "rogovi", koji kanda više priliče rock koncertu, pa koja god grupa da je u pitanju. :ph34r:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još imam kartu, 3. jul 2004. Bilo kao 25 godina Čorbe i 20 godina Z.Pušenja, i svirala još gomila bendova, sećam se da sam ja bio stigao oko 6 uveče i već je bilo par bendova prošlo, a sve bilo gotovo tek oko 3 ujutru! :rockdevil:

A to kada je ZP wanna bi sviralo maltene nisam ni slušao, bio sa nekom veselom ekipom skroz pozadi, cirkali, zajebavali se, igrali fudbal sa flašama... Čak ni za Čorbu nismo bili mnogo blizu, blejali kod miksete, a mislim da smo samo za Alogiu i Kraljevski Apartman divljali skroz napred. :):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest stringskipper

Skupina polupismenih polumuzicara koja svira kvazipatriotske polupesme. Stvarno je tuzno da neko i dalje ovde slusa Riblju Corbu. Nije ni cudo da vecina musicara koji vrede beze u inostranstvo i tamo prave karijere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još imam kartu, 3. jul 2004. Bilo kao 25 godina Čorbe i 20 godina Z.Pušenja, i svirala još gomila bendova, sećam se da sam ja bio stigao oko 6 uveče i već je bilo par bendova prošlo, a sve bilo gotovo tek oko 3 ujutru! :rockdevil:

A to kada je ZP wanna bi sviralo maltene nisam ni slušao, bio sa nekom veselom ekipom skroz pozadi, cirkali, zajebavali se, igrali fudbal sa flašama... Čak ni za Čorbu nismo bili mnogo blizu, blejali kod miksete, a mislim da smo samo za Alogiu i Kraljevski Apartman divljali skroz napred. :):pivopije:

 

 

taj dan nikad neću zaboraviti

 

 

 

zato što je u sc svirao pat metheny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skupina polupismenih polumuzicara koja svira kvazipatriotske polupesme. Stvarno je tuzno da neko i dalje ovde slusa Riblju Corbu. Nije ni cudo da vecina musicara koji vrede beze u inostranstvo i tamo prave karijere.

Da obuces svecano odelo i da se umijes pre nego sto pomenes Boru i 'polupismene' muzicare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest booster
<br />Skupina polupismenih polumuzicara koja svira kvazipatriotske polupesme. Stvarno je tuzno da neko i dalje ovde slusa Riblju Corbu. Nije ni cudo da vecina musicara koji vrede beze u inostranstvo i tamo prave karijere.<br />

 

 

nemoj tako...iako se bora i kompanija bune ovo ipak tezi da bude demokratska drzava pa svako moze da slusa sta hoce...to ti je k'o sa pljugama: ako nekom prija da smrdi i i da se izlaze potencijalnim srcanim i bronhijalnim oboljenjima samo neka to radi tamo gde to ne ugrozava druge...tako kad konacno iskorene cigare na javnim mestima mozda ukinu i corbu, grand i ostalo na istim tim javnim mestima... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niste dostojni da komentarisete Corbu definitivno. EKV !? Sto se ne nadjete zajedno na nekom lsd partiju pa objasnjavajte jedan drugom sta je neki drogiras hteo da kaze u nekoj glupoj pesmi :)))))))))

Koja pesma je kvazipatriotska? Ko je polupismen od muzicara? Daj navedi stihove kvazipatriotske. Bolje da iskorenimo pedere , narkomane i kvazi intelektualce i kriticare.

U poremecenom sistemu vrednosti jednostavno mora da ispliva neki 'intelektualac' kome je dosta svega i Riblje Corbe. Na kolena pred Corbu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...