Jump to content

Riblja Čorba


SRLE

Recommended Posts

Вероватно као шабан. Уобичајeно.

 

 

Pa pazi, ja nemam neki rispekt prema Djordju Davidu, al chovek se stvarno trudi na koncertima, vidi se da zeli da napravi dobru atmosferu, a to je ono shto najvishe cenim kod muzichara.

 

Je l' to ono shto se prichalo da ce se odrzhati na nekom stadionu?

Brate jedva chekam to,ima da bude veci spektakl nego proshle u Areni! :rockdevil:

 

 

Ma de god da bude, i kad god da bude, jedino shto znam da cu biti u prvom redu i to je to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto sam pre razmisljao kako bi bilo dobro da Corba , kao Maideni sto su svirali The Early Days Tour, odrade koncert (ili cak turneju) gde ce svirati samo stvari sa prva 4 albuma... uh kako bi to mocno bilo , ovako smorise sa novijim stvarima...

 

Zar to ne bi bilo sjajno? :D :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto sam pre razmisljao kako bi bilo dobro da Corba , kao Maideni sto su svirali The Early Days Tour, odrade koncert (ili cak turneju) gde ce svirati samo stvari sa prva 4 albuma... uh kako bi to mocno bilo , ovako smorise sa novijim stvarima...

 

Zar to ne bi bilo sjajno? :D :D

Da poznu sa "zvezda potkrovlja i suterena", kao nekada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

2004. na Ušću su počeli sa Zvezda potkrovlja i suterena, a prošle godine je ta pesma svirana druga, posle Ostaću slobodan. Sviraju oni dovoljno starih pesama, ja bih više voleo da čujem neke iz srednjeg perioda: 'Ajde beži, Alo, Neke čudne materije, Kaži ko te ljubi dok sam ja na straži, Noćas gubim meč... A od novijih i neku od heavy pesama, kao što su 100 godina samoće, Dijabola, Ovde, pa može i ona famozna Danas nema mleka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti onda vaspitaj decu da im himna bude Grob Bez Dna.

 

"Verujesh u boga,umiresh od toga,jeb'o te andjeo Gebriel." :)

 

P.S.Volim i ja Heller nego se samo zezam.;)

 

ne, nego cu "kako je lepo biti glup"...

 

sto se tice vaspitavanja, naravno da ce biti grob bez dna :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto je Borina ex supruga izvršila samoubistvo ?

 

... samo zato što su se razveli ?! :no:

 

Ne, bilo je tu dosta komplikacija. Recimo da je razvod samo brze doveo do konacne kulminacije i tragicnog raspleta.

Eh,sad se Bora iselio iz stare gajbe i zivi preko puta moje zgrade...Svaki dan ga vidjam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pazario sam DVD pre neki dan, nisam stigao celog da pogledam još uvek (jbg ispiti), ali slika i zvuk (sa izuzetkom vokala) su odlični! Vokal je malo... ne znam, kao da nije "ispeglan" baš najbolje, ali to ne kvari opšti utisak! Naježio sam se na par mesta, koncert je stvarno bio sjajan, mislim da ko je fan treba da doda ovaj DVD kolekciji, posebno zato što je cena samo 250 kinti!

:pivopije:

Edited by Zoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest don Juan deMarko

naravno da se slazemo..riblja corba zakon...cujem da bora sad otvara neki restoran u kome ce biti zabranjena folk muzika..koj car..dizajnirao sebi gitaru u obliku kurca.. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...