Jump to content

Riblja Čorba


SRLE

Recommended Posts

Eh,ta Riblja Corba. Uvek se nasmejem kad neko kaze Riblja Corba(hahahahahhaha) U slobodnom prevodu moze se reci da je Menstruacija(hahahahaha).''Riblja Corba'' nash najbolji bend ! Naravno postoje josh nekoliko domacish bendova ali ovi matorci su najbolji ! Svaka im cast kad su opstali u ovo Turbo folk doba.Riblju corbu sam gledao,hm,5 puta i svaki put sam se extra proveo na njihovom koncetu,jednostavno Bora Djordjevic zna kako da zabavi publiku !! :):) Ja imam samo 17 god.,nepunih 17 god.al mogu da kazem da od kad znam za sebe i muziku znam za par dobih bendova:Azra,Riblja Corba,Bjelo Dugme,EKV,Elektrici orgazam,Van Gogh,Divlje jagode itd... mogao bih da nabrajam do sutra. :):)

Ipak sam ja ''Rock&RollChild" :) :)

 

Long life rock and roll :givemebeer::pivopije::alkos::wink2:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc je Bora nastupio u Podgorici, ali s matricom :) Doci ce do kraja godine da napravi koncert s bendom.

Е, те његове форе највише мрзим. Како га нико из бенда не критикује за то, како се нико не буни?

 

Иста ствар је била пре неких 7 година на Убу, када су демократе демократски (бејзбол палицама) свргле локалну власт. Дошао Бора да пева на матрицу, ја се тог дана затекао кући и питају ме људи хоћу ли ићи. Наранво да да ми није падало на памет.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисмо ми, он је. Поготово кад је препевао песму 'Народњаци', додајући уместо имена народњака места у којима је СПС добио на изборима у новембру 2000. Завршавало се са "...и наравно Уб".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga istorijske cinjenice :twisted::)

 

hmmmm corba,pa aonesto mi smeta,mnogo toga je propalo i kod njega kao licnosti...al brate,bio je jedini koji je radio to sto je radio i za to su trebala muda a iskreno jedva da znam ponekog kome neka njegova pesma nije nesto vazno obelezila.Narocito mi smeta sto najbolje (ajde dobro i najzahtevnije)pesme ne svira i tesko da ce ih i sviratitipa "Rekla Je ..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc je Bora nastupio u Podgorici, ali s matricom

stalno to radi u Crnoj Gori....ja ga gledao u Budvi 2005 bilo dobro......bio je sad u Herceg Novom pre neki dan......nisam otisao.....mnogo bi bilo......vec sam se i zabrojao koji put....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта ћеш... Мени то изгледа "само" кретенски, да не причамо што урушава репутацију. На тај начин се човек лепо у трену спусти на ранг најгорих матричарских народшака и народњакиња и њихових наступа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Као што је једном радио овде пре неколико година, с тим да је на крају са неким овдашњим свадбарсим бендом и одрадио6-7 песама, које су ови знали, или скоро знали, да одсвирају...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
kako sa matricom u kurac? Pichi RCh muzika i on uz to peva?!

Да, ја сам га гледао у једном од суседних села када је тако певао. Мени било феноменално, негде пред крај наступа сам се попео на бину и загрлио га, певао с њим и покушавао да видим колико народа има доле, али ништа нисам видео. Е, алкохоле, алкохоле...

 

На Чикен фесту је било одлично.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekada sam imao isto mišljenje, ali u poslednjih nekoliko godina posle ovog đubreta što izdaju teško :(

 

Propali su, dodjavola, propali su... Ne ostaje ništa drugo do da pustim matore stvari i uživam u onome što su nekad bili. Ali stoji da su jedan od najvećih domaćih bendova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do negde 3 god.srednje skole Corba je bila moja omiljena grupa,bas sam se lozio...posle,onako...gledao sam Corbu XXX puta i uglavnom je bilo isto...ali,pre neki dan su svirali u Pozarevcu na trgu,jbt,razvalili su!!!znaci,nisu se stedeli nimalo,stvarno je bilo dobro...mnogo energije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Jel zna neko kad izlazi dvd sto su snimali na koncertu u Areni ?

Ja na TV-u prelistavao programe danas popodne kad ono na Pinku u nekoj emisiji Bora,a u ruci drzhi DVD "Gladijatori u Areni",

snimak koncerta.

Mislim da nema josh da se kupi ali bice sigurno za par dana.

Cena ja mislim da je rekao oko 250 kinti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...