Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Sa ovim sranjem više podsećaš na one glupe klinke koje u razgovoru sa drugima spominju svoje drugare i drugarice koristeći lična imena, pritom se ni malo ne obazirući što se sagovornik sablažnjava jer jebeno pojma nema o kome se radi jer prvi put čuje za dotičnu ili dotičnog.

Imena ili gtfo.

 

Dobro bre, rekao si i sam "Gojko zna", ali ja ću vam reći. U pitanju je Jovana (Dark Miss/Happy Legs). Siguran sam da sem Gojka ima još ljudi koji znaju da se nas dvoje družimo, a šta će dalje od toga biti... videćemo. Naš odnos je krajnje iskren, jer jedno drugom otvoreno govorimo u kom pravcu želimo da se razvija, a ja se nadam da će moja "vizija" vremenom prevagnuti. :) Hteli ste, čuli ste, a ja se više neću na tu temu oglašavati, jer to je ipak naša privatna stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ta odvaznost budi neku strast... Zamislite SS uniformu, a pod sapkom plava kosa, a dugmad na kosulji raskopcana... iiiijjjojjj :twisted:

Брате, иди гледај "Ало, Ало"!!! ;):)

 

to je ona varijanta...necu da ti pokazem sta imam u ruci...ne smem,pobecice...imam super ribu,al ne smem da kazem ko je,ima decka,ustvari nije mi riba,ono,ni ne poznajem je...video sam sliku...izlazimo,nosim je u novcaniku...mislim,ono...

Трне, стварно си мега фаца, одличан пост! :pivopije:

 

Mislim na više nikad neću gledati dva'es sedmicu istim očima...

Treba paziti gde sedaš u tom busu, definitivno.

Лако је вама да се зајебавате, али ја сам с времена на време принуђен да се возим истим.

Од сад више нећу да се хватам за шипке док стојим, а иначе ретко седим, јер се у бусу увек нађе пензоса (сведока Хефестове јебачине) којима великодушно препустим седиште, сем касно увече, тад се не возе. :);)

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ću možda da ispadnem kapetan očigledni, al aj da je rekao u Beovozu, nego u prevozu gde sa 5 metara primetiš i kad neko čudno pomera ruku, a kamoli da se riba češe o nečiji penis. Šta, prolazili su kroz tunel dugačak 10 minuta? Hajte molim vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda si nekad dok si gledao kroz prozor nocu video taj bus u kom je Hefest prchio tu ribu, ali nisi znao...
Хахаха, генијално! :) :) :)

Ћути, докле год се нисмо ухватили за шипку на којој је скорела Хефестова семена течност, добро је! ;)

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ću možda da ispadnem kapetan očigledni, al aj da je rekao u Beovozu, nego u prevozu gde sa 5 metara primetiš i kad neko čudno pomera ruku, a kamoli da se riba češe o nečiji penis. Šta, prolazili su kroz tunel dugačak 10 minuta? Hajte molim vas.

 

To su penzosi, oni su coravi kao krtice..

 

Хахаха, генијално! :) :) :)

Ћути, докле год се нисмо ухватили за шипку на којој је скорела Хефестова семена течност, добро је! ;)

 

Svrsavao je u ceger sa pijace neke babe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svrsavao je u ceger sa pijace neke babe.

Осећам да је после било:"Ју, пријатељице, види брош!"

А пријатељица узима у руку, оно се развлачи, па каже:"Ма, јок море, ланчић!" :);)

Edited by Селектор

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...