Jump to content

Najjebozovniji muškarci


Brynhildr

Recommended Posts

Ако си им рек'о. А све су одрасле уз ''Тобоган'', херој сваког девојачког детињства, човек који се 3 декаде не мења...видећу Бред Пита кроз коју годину.

 

moj najultimativniji uzor!

 

pa zaboga,rastao sam na njegovim emisijama i rimama...a da sam dobro rastao,tu nema zbora...

 

80 posto danasnjih bilmeza od 23-30 ne bi postalo musko da nije Minje i Subote...

 

pa i Natasa Bekvalac je otpevala pesmu na toboganu... i posle te emisije postala je deo mokrih snova svakog Religioznog Blekera..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, ima još samo ko će se setiti, čovek napravio mnogo filmova...

 

 

Evo još jedan dobar muzičar i naravno dobar frajer - starija je slika, otuda i moda :)

kip1.jpg

 

I naravno, ko je tata:

geoff-tate_150x150.png

Edited by Ајлин

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' gledas ti evropske filmove?

 

Auuu... Kad sam ja videla sliku, bila je samo ona prva, posle je Ajlin dodala još jednu. U redu je, sada znam. :)

 

Inače, uopšte nisam znala čiji je muž.

 

Nego... :wub: Casper van Dien

 

Detal3n2.jpg

Edited by Litthia

Share this post


Link to post
Share on other sites

mukica :wub:

apelujem na ribe da pisu imena nad slikama koje kace, osim ako su neki uber poznati ljudi...

nekima pise u linku slike al nekima jok.

 

@Emelin: taj je bese igrao decka od one jedine normalne ribe u Sex n the City? :D

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ова тема потврђује моје раније усађено мишљење да жене преферирају тамнокосе дечке, природно густе браде, нешто истуреније(снажније вилице)...са светлијим нијансама очију. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to nije samo tvoje nego naucno misljenje :meshuggah:

takvi likovi izazivaju iskonski feeling u zenkama da ce biti bolji ocevi nego mrsavi plavokosi femini likovi :da:

naravno ima riba kojima su ti instinkti daleko u virsli :D al mora i takve decake neko da voli :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ова тема потврђује моје раније усађено мишљење да жене преферирају тамнокосе дечке, природно густе браде, нешто истуреније(снажније вилице)...са светлијим нијансама очију. :mhihi:

Kako koja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od svega toga, jedino nemam svetle oci, jebi ga  :mhihi:

Такође. :( А да изигравам Мерилина Менсона, са колор контактним стаклима - јок. :D

 

pa to nije samo tvoje nego naucno misljenje :meshuggah:

takvi likovi izazivaju iskonski feeling u zenkama da ce biti bolji ocevi nego mrsavi plavokosi femini likovi :da:

 

То је то. Дефинитивно познајем женску психологију. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...