Jump to content

Najjebozovniji muškarci


Brynhildr

Recommended Posts

Џорџ Клуни одвратан???

Ви сте стварно фијукнуле. :) :)

 

Ne znam za Gaganu, ja sam oduvek bila takva, hoću reći bio mi je oduvek odvratan Kluni. Ima nešto pokvareno i gadno slabašno u njegovoj faci premazano egoizmom, što mi jako smeta.

 

A Klunijeve filmove jedva gledam koliko mi smeta :) jeste odličan glumac, al je meni iritantan do bola i nazad.

 

 

Zato evo koga uvek rado gledam:

Edward%20Norton_0.jpg

Ovde je malo smešno ispao, ali je šmekerska slika, i mislim da ga je već neko stavljao.

 

I još (ova tata-slika je odlična) :) :

Liam-Neeson-liam-neeson-4266344-1200-1794.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam za Gaganu, ja sam oduvek bila takva, hoću reći bio mi je oduvek odvratan Kluni. Ima nešto pokvareno i gadno slabašno u njegovoj faci premazano egoizmom, što mi jako smeta.

 

 

 

Zato evo koga uvek rado gledam:

Edward%20Norton_0.jpg

 

Nije ni ona spasena. :)

Slazem ze sa tobom za Klunija, a slazem se iz za navedenog gospodina. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato evo koga uvek rado gledam:

Edward%20Norton_0.jpg

Ovde je malo smešno ispao, ali je šmekerska slika, i mislim da ga je već neko stavljao.

 

Čovek je car glumac.

Moj najomiljeniji od mlađe garde.

 

Ćovek koji može da glumi slabašnog japija u jednom filmu (Fighting Club), a u drugom nabildovanog sirovinu skinheda (American History X).

Svaka čast Elly što si ga se setila. :da:

 

Ne znam da li je lep, ali je glumčina i po, a verovatno i čovek i po za druženje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćovek koji može da glumi slabašnog japija u jednom filmu (Fighting Club), a u drugom nabildovanog sirovinu skinheda (American History X).

 

Moze da prica ko sta hoce, ali nijedan glumac na svetu nema bolju transformaciju od Tom Henksa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze da prica ko sta hoce, ali nijedan glumac na svetu nema bolju transformaciju od Tom Henksa.

Dobro, ali Tomu računam nekako u stariju gardu.

Tom je sjajan stvarno. Mislim da mu je životna uloga bila kad je glumio Foresta Gumpa.

Stvarno ne znam glumca koji bi to bolje odradio od njega. Za 100 oskara.

 

Ne bih ga ni upoređivao sa Edvardom Nortonom, pošto mi se čini da im sasvim drugačije uloge priliče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daniel je legenda :rockdevil:

Kako se samo on sprema za uloge, to nije normalno. Sinoc su bile bande njujorka na tv, tamo glumi onog ludog mesara :) Jednom rjecju, car!!!

 

Dodao bih Kristijana Bejla, glumcina i po. Jes da umije biti antipatican do bola, al lik umije da glumi. Kad smo vec kod toga, njegova priprema uloge u Masinisti me po fanatizmu podsjetila upravo na D D Luisa.

600full-the-machinist-photo.jpgamericanpsycho2.jpg

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...