Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

hah zasto je bubanj glasniji od celog benda u miksu?

 

lars-a treba ubiti, a ostali treba da nadju neke hobije koji nemaju vezu sa muzikom.

 

pesma je ocajna, tekst je kao da su preveli nesto sa onog "snaga reci" foruma.

 

jadnoca.

 

LOVE IS A FOUR LETTER WORD!!!!!!!!!!!!!

 

lmao

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam preslusao St. Anger, da vidim da li cu promeniti misljenje o njemu... Ali naravno, nisam, to je i dalje uzasan, uzasan album... Jedine stvari koje valjaju su bass riff na Frantic i pesma St. Anger (mada bi bila bolja da je upola kraca).

 

Btw. moze li neko da opet okaci The Day That Never Comes na rapid, onaj link iznad ne radi vise...

 

EDIT: Ne treba, evo ga: http://rs2.rapidshare.com/files/139056085/...never-comes.rar

Edited by Night Prowler

Share this post


Link to post
Share on other sites

hah zasto je bubanj glasniji od celog benda u miksu?

 

lars-a treba ubiti, a ostali treba da nadju neke hobije koji nemaju vezu sa muzikom.

 

pesma je ocajna, tekst je kao da su preveli nesto sa onog "snaga reci" foruma.

 

jadnoca.

 

LOVE IS A FOUR LETTER WORD!!!!!!!!!!!!!

 

lmao

 

Amin kolega. Izgleda da ovde niko nece da shvati da je car odavno go.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesma je odlicna. Jos kad cujem studijsku verziju.. Na iPod-u zvuci sjajno.

 

Bas su mi nedostajali.

Вау, имаш Ајпод... Боли ме курац...

 

Иначе, чим шупци са авангарде кењају значи да је песма добра.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вау, имаш Ајпод... Боли ме курац...

 

Иначе, чим шупци са авангарде кењају значи да је песма добра.

 

?

Cemu takva gruba reakcija?

Htela sam da kazem da se mnogo bolje cuje na dobrom plejeru jer je mix dosta los.

Nadam se da ovo nije finalna verzija koju ce pustiti na CD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

?

Cemu takva gruba reakcija?

Htela sam da kazem da se mnogo bolje cuje na dobrom plejeru jer je mix dosta los.

Nadam se da ovo nije finalna verzija koju ce pustiti na CD.

 

Tolerancija na Yumetalu je nasiroko poznata,pogotovo prema novim clanovima,tako da te to ne cudi...A mislim da ovo jeste konacna verzija pjesme.Sto je izmixovano,izmixovano je..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je ovo konacni mix ne valja, a po svemu sudeci jeste. Sta ce im Rick Rubin za ovakav zvuk? Ovo su mogli i sami da naprave. Zvuk bubnja je gadan, a i preglasan, ali tako je jos od Justica-a. Ovako gadan ton i mix su imali i na onoj obradi Ennio Moriconea i na obadi Maidena. Kako stoje stvari dobicemo opet lose produciran album. Sad se prisecam sta je Rubin sve radio i ne mogu se setiti niceg slicno produciranog.

Pesma je ziherasko igranje na foru "krenucemo lagano, a zavrsiti zestoko, to ljudi vole kod nas". U samoj pesmi se svasta cuje, ili se barem meni tako cini. Fade To Black+Welcome home+Unforgiven, pa u drugom delom One, a pojedini rifovi i solaze me asociraju i na Merciful Fate medley (solo i rif na otprilike 6.20) i Astronomy.

Pevanje ne valja, kao i na Cijanidu.

Jebiga, jebiga, jebiga...

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je ovo konacni mix ne valja, a po svemu sudeci jeste. Sta ce im Rick Rubin za ovakav zvuk? Ovo su mogli i sami da naprave. Zvuk bubnja je gadan, a i preglasan, ali tako je jos od Justica-a. Ovako gadan ton i mix su imali i na onoj obradi Ennio Moriconea i na obadi Maidena. Kako stoje stvari dobicemo opet lose produciran album. Sad se prisecam sta je Rubin sve radio i ne mogu se setiti niceg slicno produciranog.

Pesma je ziherasko igranje na foru "krenucemo lagano, a zavrsiti zestoko, to ljudi vole kod nas". U samoj pesmi se svasta cuje, ili se barem meni tako cini. Fade To Black+Welcome home+Unforgiven, pa u drugom delom One, a pojedini rifovi i solaze me asociraju i na Merciful Fate medley (solo i rif na otprilike 6.20) i Astronomy.

Pevanje ne valja, kao i na Cijanidu.

Jebiga, jebiga, jebiga...

.

 

Kako iskulirati? Ne, nemoguće je. Prvo, Metallica je UVEK imala jako glasne bubnjeve. A, postoje bendovi kojima je bukvalno svaka pesma ista, a ti se žališ da ovo liči na ne znam šta od njihovih prethodnih pesama.

 

Meni se pesma brda sviđa, osim onog riffa sa drkanjem, pa stajanjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...