Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Dosta vishe sa semplovima molim vas :)

 

Do pre par dana bio je fazon da svaki dan izlazi novi 6osekundini sempl, sada su vidim neshto duzi semplovi :) Sledece nedelje garant krecu minutni semplovi..

 

Ama ljudi mante se vise ovog propalog narkomanskog benda,boli njih kurac za sve nas vise.15 godina se slepuju na staru slavu,pocinju koncerte sa Battery i Creeping Death,nisu napravili ljudski pesmu pola veka.Americki glupi nazovi smekeri kojima je svaka druga rec fuck i shit,nosevi puni kokaina,ljudske rusevine i propali muzicari koji ni sami sebe ne vole vise.Toliko ima lojalnih metal bendova kojima teme chame po tri meseca da niko ne ostavi jedan post a vi navalili na pohabanu metaliku.

 

Odgledaj Metaliku live, pa preispitaj svoje rechi :da:

 

Uopste, na ovakve metalika random hate poruke se i ne treba obazirati. Ima ih kol'ko 'oces, i uvek ce ih biti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

b] Ama ljudi mante se vise ovog propalog narkomanskog benda,boli njih kurac za sve nas vise.15 godina se slepuju na staru slavu,pocinju koncerte sa Battery i Creeping Death,nisu napravili ljudski pesmu pola veka.Americki glupi nazovi smekeri kojima je svaka druga rec fuck i shit,nosevi puni kokaina,ljudske rusevine i propali muzicari koji ni sami sebe ne vole vise.Toliko ima lojalnih metal bendova kojima teme chame po tri meseca da niko ne ostavi jedan post a vi navalili na pohabanu metaliku.

[/b]

 

Ovde ima toliko gluposti da ne znam od cega prvo da pocnem :)

 

Kao prvo Metallica nikada nije bila narkomanski bend, da makar malo poznajes njihov rad znao bi to. To sto Lars ili Kirk pricaju da su imali iskustava sa drogama, ne znaci da su narkomani. Jesu li narkomani i Slayer? I oni su svi sem Kerija probali koku? Jesu li narkomani Max i Soulfly? I on je neko vreme petljao sa kokom. Mogu ja jos ovako da nabrajam ...

 

To da se 15 godina slepuju na staru slavu isto nije tacno. Load, Reload, Garage INC. i S&M su u svoje vreme imali odlicne tiraze i to su bile odlicno posecene turneje, na kojima se fazon svirke razlikovao od onog iz ranijih faza. Mogu ti sada nabrojati najmanje desetak pro shot snimaka u periodu od 1996 do 2000 gde se lepo vide da je bend nastavio da se razvija dalje i da nije hvatao na staru slavu kako ti kazes. Sto se St. Angera tice, taj album jeste bio podbacaj, ali je svejedno digao veliku prasinu i ljudi i dalje o njemu pricaju, tu je i Some Kind Of Monster koji, mada ih prikazuje ne bas onakvima kakvima bi mi hteli da budu, je isto izazvao veliku paznju. Pesme sa St. Angera su regularno svirane na koncertima, na nekim delovima turneje su svirali i po cetiri pesme sa tog albuma, sto kada se uzme u obzir duzina pesama je prilicno dugo.

 

Koncerte sa Battery su pocinjali na Master turneji, a kasnije vrlo, vrlo retko, tacnije na par koncerata na St. Anger turneji.

Creeping Death je sjajna za pocetak i ne vidim sta joj fali da bude prva na set listi.

Kada krenu na turneju na jesen ce je verovatno pomeriti za kasnije.

Da znas nesto o Metallici znao bi da oni (kao i svaki ozbiljan bend) svoje set liste unapred osmisljavaju, kao i ceo koncept koncerata, koje ce pesme sa kojih albuma bit svirane i u kom delu koncerta.

Idi na temu tih tvojih lojalnih metal bendova i tamo lupetaj gluposti, nikad nisam razumeo ljude koji komentarisu bendove koje ne vole i u koje se ne razumeju. (Skoro sam slusao novi K. Apartman i meni se to blago receno nista ne dopada, omot, tekstovi, aranzmani, produkcija, ali nisam ostavljao nekakve pljuvacke komentare, jer me taj bend jednostavno ne zanima).

Edited by bernad panasonik

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bernad:

 

Svaka ti je na mjestu,ali kako neko rece,ne treba se previse osvrtati na takve price.Tip ocigledno nema veze sa mozgom i u'vatio se za jednu te istu pricu koju zaludnje rabote kao sto je on,pricaju od 96-te godine,pa neka ga...Tako da,Mr.Hate.,izvinjavam se zbog onoga "Ne seri"....samo nastavi! Ti rulas. :pivopije:

Edited by davidian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma naj bitnije je da se diskusija rasplamsala a to ovaj forum cini življim, aktivnijim i posjećenijim.

 

A zvuk novog albuma će biti sigurno boljeg kvaliteta nego što smo imali priliku da čujemo, vjerovatno su bacili kosku da malo zatalasaju raju pre izlaska novog materijala.

Bez obzira na sve negativne komnetare oni će za mene na #1 mjestu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ja vas razumem ali to vise nije thrash metal,premestite temu u nu-metal,grundge ili junkie metal,gde hocete samo ne ovde.A ovaj indijanac koji kaze da ne znam nista o metaliki se verovatno tek ispilio kad smo je slusali krajem osamdesetih dok su jos izlazili dobri albumi.E vi sad slusajte st anger i super vam je,o onoj metaliki mozete samo da sanjate.

Angelystor u pravu si za scenski nastup ali pogledaj svoju set listu iz Bugarske koliko ima starih a koliko novih pesama a budi posten pa reci kako publika reaguje na koje pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ima ljudi koji kenjaju po ovom forumu to je strasno. Kao da me boli kurac da mi oni ovo rade zbog para ili ne, i koliko para imaju, i da li im je to malo ili nije. Pa nisam im ja knjigovodja. Zabole me za njihove pare. Oni snime album, ja odslusam, ako mi se svidja nastavim da ga slusam u godinama koje dolaze, ili odmah prestanem. Simple as that. Imam gomilu problema u zivotu, ne zelim jos povrh svega da razmisljam o njihovoj finansijskoj situaciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Крв им јебем штекарску, све албуме бендова пронађеш пре рока ( к'о Мркоњић ) једино Металику не.

 

Треба ми неко освежење, јебе ми се за нови Дистракшн материјал ... ја бих да да пробам нешто друго, нешто дивље! :mhihi:

 

још увек ништа на торенту и репидшеру не пронађох, чак сам завирио и на DC++. Али мрка капа...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

od ovih klipova mi se svidja riff za suicide and redemption. prosto kida riff!

 

Izvinjavam se ako je vec bio ovaj link sto postavljam:

. Neki drajv country :lol::D svidja mi se ova obrada iako je country

To je obrada i tu je Hetfield snimio sve gitare, glas, bas i bubnjeve, i to je snimljeno jos pre St.Anger-a! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ima ljudi koji kenjaju po ovom forumu to je strasno. Kao da me boli kurac da mi oni ovo rade zbog para ili ne, i koliko para imaju, i da li im je to malo ili nije. Pa nisam im ja knjigovodja. Zabole me za njihove pare. Oni snime album, ja odslusam, ako mi se svidja nastavim da ga slusam u godinama koje dolaze, ili odmah prestanem. Simple as that. Imam gomilu problema u zivotu, ne zelim jos povrh svega da razmisljam o njihovoj finansijskoj situaciji.

 

:da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=KAX4tpo9Bqk

Riff na Broken, Beat... ubija!

 

Ух, тај јебено сјајан риф коље малу децу и сенилне бабе!

 

'' The End Of The Line '' је такође фантастичан, к'о да га је покојни Дајмбег компоновао.

 

Pure Thrash Metal. :rockdevil:

 

Каунтдаун, још десет дана округло. :bigblue:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...