Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Znaci jedva sam uspeo da preformulisem prvobitni moj odgovor na ovo kako ne bi dobio jos 20% warpa.Znaci najblazi oblik glasi;KAKVA GOMILA GLUPOSTI !

Bale,nemoj mnogo da pricas ovo sto si napisao,smejace ti se veruj mi.

Jao,pa ti ne shvatas onovnu stvar sto se tice metallice a koja ti daje odgovor na sva pitanja.Black album je granica koja razdvaja najkvalitetniji speed/thresh metal i HC/NUmetal/fensi/shit kind of thing.Kapish?

"Zasto koristi WAH-WAH,TRT-TRT od blacka na ovamo..", EJ ! -No comment!

"zasto uzivo ne odsvira bar jedan solo kako ga je snimio, (jos uvek nismo u detaljima solaza..".- smajli koji se krsti.Je l si ti gledao neki koncert do LOAD? Vala ja do sad nisam vido nijednu grupu koja u ton(akord,rif-jebem li ga) skida svaku svoju solazu na koncertima ako oces tako.To me ustvari i nervira,al to je druga tema.A Hammet svira super svaku svoju solazu.

I,i,i...Ma necu vise da zamaram mozak sa ovim glupostima,prosto imam utisak kao da nikad niste slusali metal,kamoli metallicu.

Baki,imas zuto obojenu recenicu koja odgovara na sva pitanja.Prijatno!

 

Za sve Hammet je cudo od gitariste,samo se nasli neki Black Sunray i Mladen koji ce svima da dokazu kako Hammet nema pojma sa sviranjem gitare... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shta je vama choveci. Pa metallica je svojim stazom pokazala da vredi. Istina je da kirk i nije neki tehnichar (na gitari) ali kad se za nekog kaze da je dobar gitarista ne znachi da moze da svira ko paganini. Zar nije Eric Clepton proglashavan za drugog gitaristu sveta a nikakav je tehnichar. On samo poseduje umetnost, originalnost u svojim prstima. Takav je i nash svima nam dragi Kirk na koga su pojedinci imali smelosti navrznuti se ( greshkom ili neznanjem). Toliko od mene za danase icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaj samo Rude Awakening i uporedi ga sa recimo cunning stunts, jel si gledao recimo Rock Am Ring nastup prosle godine? Ja Metallicu slusam jako dugo i slusam je jos uvek ali posto sam malo ipak sazreo vidim da nije sve bas tako crno-belo nego je ipak sivo. Izgleda da ima ljudi koji samo slusaju metallicu i onda im je naravno krk najbolji i jedini. btw njegova tehnika i nije uopste toliko losa, sasvim je dovoljna za thrash ali ne radi se o tome. Sto se bre toliko nervirate zbog njega icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mladen:

E,moj sine icon_smile.gif ! Ti o meni ne znas nista,pa zato i nemoj da pricas.Ko bre samo slusa metallicu? Da nisu dosli u Beograd,nikad ih ne bi priznao da su ljudi a kamoli muzicari,a tek nikako metallci! Nego izvukli se pizde... icon_biggrin.gif

Da ne sirimo pricu,metallica mi nikako nije jedina&omiljena grupa,a razlog sto branim Kirka je sto ste se svi okomili na njega zato sto navodno "ne zna da svira gitaru i nije nikakav vanprosecni gitarista!". Izvinte,meni i dalje to zvuci kao najveca glupost na svetu! Ako Kirkove solaze ne mogu da raspoloze,uzdrmaju&nateraju na stetu,pa ko moze?

Sacuvaj Boze! no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi jel vi znate da je ovo u thrash metal diskusiji?

Baš zbog toga što Metallica već dugo nije thrash metal bend, smo se i udaljili od same suštine, ljudi više ne znaju šta da pričaju...

 

Pa se ovdi razvlače svakak'e splačine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jebo vas kirk u dupetu kad se toliko palite na njega, sto ne izlakirate nokte  icon_smile.gif

ma nije on toliko losh, samo nije neshto preterano dobar, kao npr. Mustaine icon_biggrin.gif .

Samo mnogo greshi uzivo, i ne ume da iskljuchi wah, ali to je smishljeno jer kad' upalish wah i krenesh da drljash niko ne chuje shta tachno svirash a ti drljash brzo pa se ljudi loze.

a shto se tiche noktiju pogladati pod "Gay Los Angeles Metal"

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...