Jump to content

Najgori metal omoti


Divlji Tigar

Recommended Posts

meni su slayerovi omoti zanimljivi i estetski vrlo lepi, ne znam sto su ovde tako omrazeni :)

 

 

Ni ja ne kapiram, a omot za reign in blood mi je posebno lep... bash je onako izdetaljisan i estetski fino utadjen... kao neka umetnicka slika :da: A sad ako gledate sta je predstavljeno na omotu onda je to druga prica :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav bend, takav i omot :da:

 

@ Nikola a.k.a Wizard of gore

 

Pa ono, kad ti budes imao bolji javi se... do tad nema potrebe da prdis

 

@ covek koji je okacio omot

 

Nisam do tad nikad radio crteze u Photoshopu i nisam znao sta su lejeri i sl

Al svejedno omot mnogo dobro izgleda kad st odstampa, a za to je i pravljen tako da..

 

al hvala na kritici svejedno

Edited by Speed_Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da svako ima svoje misljenje i da su kriterijumi razliciti...to je dobro jer da svi mislimo isto bili bi klonovi a ne samosvesne individue...

 

Ali kad neko kaze da je omot albuma " Metal je rat " grupe Nadimac najgori metal omot ikad...to je onda cista malicioznost koja nije utemeljena nijednom argumentovanom cinjenicom.

 

Nadimac ima dobre omote, svaki njihov omot ima shmek i pomalo podseca na omote legendarnog nemackog benda Tankard.

Edited by Tomba La Bomba

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Nikola a.k.a Wizard of gore

 

Pa ono, kad ti budes imao bolji javi se... do tad nema potrebe da prdis

 

 

pa ono kao, ne zanima me da imam bilo kakve veze sa muzikom i bendovima, ali kad mi je neki bend smešan onda ne možeš ništa učiniti da me ubediš u suprotno :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend Jovana poganog.Ne znam koji artista,ali zreo je za duševnu bolnicu,i za moj ukus.

 

222340.jpg

 

 

Razbijac tebrex, ovo je van svake konkurencije, crtacu ovog omota treba dodeliti nekakvo priznanje, nekakvu lentu , plaketu i korpu sa vocem i povrcem , ovo je vrh vrhova top topova krem de la krem svih omota koje sam video u zivotu/.

 

Не фали ништа НадимаЧ омотима. Нису најбољи свих времена, али види оног типа са свињом. Ако је требало да буде смешно јебига зајебо се.

 

 

Ja nisam ni rekao da su Nadimac omoti najbolji, ali nemojmo preterivati pa pricati da su najgori...

Svaki omot Nadimaca je unikat, ima neshto svoje, a kriterijumi su od osobe do osobe razliciti i treba da budu razliciti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Razbijac tebrex, ovo je van svake konkurencije, crtacu ovog omota treba dodeliti nekakvo priznanje, nekakvu lentu , plaketu i korpu sa vocem i povrcem , ovo je vrh vrhova top topova krem de la krem svih omota koje sam video u zivotu/.

 

 

 

 

 

 

 

Baća ako skoncentrisano gledaš u slova,videćeš da vibriraju.magija neka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baća ako skoncentrisano gledaš u slova,videćeš da vibriraju.magija neka.

 

 

Neka tebrex, neka, necu da me ta slova omadjijaju ...mozda je vlashka madjija u pitanju a ta je mlogo zajebata, mada kako kazu i ciganska madjija nije za zajebavati se , a ja ne bih da testiram koja i kakva madjija je bacena na ta slova....

Nego skapirao sam sto Poganik stavlja na omot kasetle onaj poljski wc...

zipa...i sam znas da se ti pagani loze na kletve i razna bajanja...e pa vidi ...

u bajanja spadaju ne samo ona bajanja tipa gledanje u pasulj, kucheche koske, pilece iznutrice, drveno ugljevlje nego i gledanje u sholju...

sholju kafe ili wc solju, nebitna je forma bitno da se zadovolji sushtina...

e posto je Poganik primitive black metal, umesto bajanja i gledanja u keramicku wc sholju ( to bi vec bilo progressive ) on lepo udje u poljaka pa onda gleda i baje u / kroz nuznik , zahod , odnosno rupu u poljskome klozetu...a sadrzaj istog znas i sam kakav je... fekalije, de ces bolje za crnomadjisko bajanje od fekalija...

inace stara srbska rec za fekalije je ...znas koja tebrex...upravo rec pogan ( a ta rec se upotrebljavala ne samo za fekalije nego i za abortiranu celjad - obicno su ciganke il promiskuitetne srbkinje pre drugog sv.rata posle nelegalnih abortusa govorile...oslobodila sam se te pogani iz mene )

znaci, prosta stvar tebrex, i da znas da sa takvima nista nije slucajno, svi se oni sluze simbolima i simbolizmom, svaka stvar kod njih ima svoje znacenje pa i taj poljak na tom omotu nije tek onako stavljen a i nickname je u svrsi svega toga kao sto sam objasnio...

i ako imas negde taj omot sa tim poljskim klozetom daj ga vamo da glasamo i za njega.

Edited by Tomba La Bomba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...