Jump to content

2010.06.22. *Levski stadion, Sofija* Sonisphere festival - organizovan prevoz


Recommended Posts

Bilo je jebacki dobro , Metallica i Slayer su razvalili masu , Megadeth solidan , ali vishe odradjivanje posla , pljusak je isto super filing bio . Vredelo je prevaliti toliki put . Steta samo sto Am I evil nisu svirali i gitaristi Slayera .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio fenomenalan!Apsolutno sve je valjalo.

 

Anthrax - prijatno su me iznenadili,posto od njih nisam ocekivao nista a i bas nisam neki ljubitelj njihove muzike.Ali su bili zaista sjajni.Zvuk je bio nesto losiji i mutan,ali su to oni nadoknadili sjajnim scenskim nastupom,i pre svega Beladoninom komunikacijom sa publikom.Covek je zaista maestralan frontmen,ja zaista ne znam sto su oni utukli tolike godine na onog Busha.Setlista je bila dobra,posto su svirali 3 od 5 njihovih pesama koje volim.

 

Megadeth - razocarenje.Ocekivao sam vise.Kao prvo,zvuk je bio katastrofalan.Takvo govno od zvuka dosada nisam cuo na koncertima na kojima sam bio.Pogotovo bubanj.To je toliko prdelo,strasno.A i oni mi nisu bili nesto ubedljivi.Ne sa izvodjacke strane,tu je bilo sve korektno.Vec sa te neke scenske strane,ko da ih je neko naterao da sviraju.Sve u svemu,razocaravajuce.Neuporedivo bolji su bili u bg-u.

 

Slayer - odrali su!Odrali!Nista drugo ni nisam ocekivao od olmajti institucije,gospodara univerzuma.Koja ludnica je nastala u fan pitu kada su krenuli sa World Painted Blood.Znaci brate.Set lista je bila sjajna,Beauty Through Order odsvirana,sto mi je bila velika zelja.Zvuk je bio odlican,neuporedivo bolji u odnosu na Anthrax i Megadeth,iako se na momente King slabije cuo,a Hanneman-u 2-3 puta nesto prekidalo na kratko.I da,Jeff prestani svirati solaze!

 

Metallica - ocekivano odlicno,spektakl.Set lista meni licno nije odgovarala,posto su svirali hitove a samo 3 sa Magnetika,a hitove sam vec cuo a i dokurcili su mi do zla boga.No,koncert je bio zaista fenomenalan,pravi spektakl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuk jeste bio los kada su svirali anthrax i megadeth,ali su pokidali :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Onaj pljusak me je spasio posle anthraxa.Steta sto nisu svirali among the living i nfl.

Megadeth me rasplakao 5 puta :D Kada su poceli da sviraju trust,masa je poludela!

Slayer je Slayer.Sutke,slamdance.....Razvalili su mesto.Culi su se MNOGO bolje od Anthraxa i Megadeth-a

Metallica je imala najbolji zvuk.

Hit the lights i blackened :rockdevil::rockdevil:

Dok su svi svrsavali na Welcome home(sanatarium)ja sam se ispisao u plasticnu flasu i niko nije ni primetio :haha::haha::haha::haha::haha:

Edited by Drogarito
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odradise posao sinoc, bilo je do jaja. Jos onaj pljusak i grad sto je padao dok je Megadjed svirao...

Ma prejebenstveno!!! :rockdevil:

Kacite slike ko je slikao!

 

Jebem ti zivot,izlaze,pocinje u isto vreme Holy wars i kisa i grad,odlepio sam.Sve mi se cini ko da sam sanjao ovaj spektakl.Bice slika kad se drugar koji je prosvercovao aparat u gacama naspava.Ja sam spavao svega par sati,kao na iglama sam.Pricao bih sad s nekim o ovome al nemam s kim.Nas cetvoro sto smo bili vec smo ceo put pricali o tome i svi spavaju.Ahh...

Niko iz Slayera nije izasao da svira Am I evil,samo na kraju kad su se poklonili publici Araya i Hanneman.Lombardo je verovatno zbrisao odmah kao i uvek a King je tru,nece on s ovim sminkerima,hehehe.Salim se,svi su jebali kevu,Beladona tata,Lombardo tata,Kirk i James tate,Mustaine tata!!!

Svaka cast Sofiji za organizaciju,onome ko organizuje metal dogadjaje skidam kapu i priznajem da su bolji od nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko iz Slayera nije izasao da svira Am I evil,samo na kraju kad su se poklonili publici Araya i Hanneman.Lombardo je verovatno zbrisao odmah kao i uvek a King je tru,nece on s ovim sminkerima,hehehe.

 

Pa ja na onom snimku gore videh Lombarda da svira. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Megadeth je mogao/morao da svira Tornado of Souls , razocarali su , Slayer odlican zvuk ali za moj ukus nedovoljno glasno , Metallica u svemu perfektna , meni je set lista super bila posto novi album nisam ni slusao , stari hitovi uvek dobro dodju .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene, reborn through hate...

 

Ko je isao, doziveo je (thrash) metal vece zivota, uzasno tesko da moze biti bolje, i da se moze zuti veca kolicina hitova, klasika i ubica za jedno vece. Jos bendovi sviraju relativno brzo jedan nakon drugog, dize te utisak benda koji si upravo odgledao, a raste euforija za naredni...nema boljeg nacina da se ne oseca umor :] Mogu misliti kako bi tek bilo da su H&H bili tu, no, da ne idem tim putem...

 

Lemmy dade fin breakdown 'certa, uglavnom se slazemo (sem za Megadeth :P), a evo mojih mini sastava za svaki bend:

 

Anthrax - Zbog sjebanih startnih okolnosti sam usao tek na pola "Be All, End All", a bio bi mnooogo besan da sam to propustio :] Od prva tri benda, Anthrax je ubedljivo imao najopusteniji nastup i najbolji kontakt sa publikom. A kada sviras prvi, u 16i30, to mi je stvarno za svaku pohvalu. U stvari, po ponasanju, ovo cak i podseti na power metal bendove :] Bello manijak, Belladona zvucao bas bolje nesto sam ocekivao, i extra je frontmen. Zvuk je na prva tri benda bio niti los, niti super, samo sasvim solidan.

 

Megadeth - Znaci, ja ludje iskustvo od onog sa starta ovog koncerta nisam imao, i sumnjam da cu ga imati. Izlaze Dave i co. i tako se nebo otvara, i krece uzasan pljusak, koji se negde na pola Warsa pretvara u grad jebeni. I tako, prvi redovi fan pita, svi sa jaknama/kabanicama, jedva cujem jebenu pesmu, ali se skace i peva...toliko sam poludeo da me je od tada definitivno prosla svaka umor/glad, haha... "Hangar 18" vrh, celu je jebeno otpevasamo, sem par solaza cini mi se :D A da, i "Hook In Mouth" vrh :o Grad te jeb'o, ta pesma je fenomenalna live! Tehnicki, probably najbolji bend dana, satrse.

 

Slayer - Ovo mu, sa druge strane, dodje najbrutalniji bend dana :] Odrase! Cheical fucking warfare! :rockdevil: Posle nje sam vec toliko bio ubiven, da sam odlucio da se za Metaliku povucem nazad iz pakla prvih redova... Araya je zvucao krajnje korektno, a cini mi se da je i bio fino raspolozen, bar mu ja uhvatih par smesaka izmedju pesama, Kerrya na trenutke nisam ni cuo na strani gde sam bio, sto se jedino obijalo o glavu kada je Jeff 2-3 puta krotio solaze, pa samo cujeh njega... "Seasons/Angel" spoj je bio akt krajnjeg ludila, spoj dve verovatno najbolje pesme benda, adrenalin je pumpao najjace u tim trenucima kao i potreba za prezivljavanjem :] I da, chemical fucking warfare! :rockdevil:

 

Metallica - Jebiga, gospoda su gospoda. U odnosu na njih, ostala tri benda su, sada je bilo jasno, imala predgrupaski zvuk, dok je za Metaliku to prstalo na sve strane :] Ne kapiram zasto su 'cert krenuli sa istih 5 pesama, kao od pre 2 godine na istom mestu, no provalio sam da cu "Creeping", "Master", "Sanitarium", itd. moci da cujem uzivo bez problema i jos 30 puta, koliko je to prejebeno dobro. "Blackened" me je oduvao! Posle toga vise nisam mogao da headbangujem, kraj za vece, vec na pola ove je krenuo da me urnise mozak od bolova. Nove zvuce bolje uzivo, zvuci kao fraza, ali jebiga kada jeste tako, "All Nightmare Long" je ugazila, "Cyanide" kapiram da ce biti stalndard i nakon turneje, fenomenalna je live.

"Am I Evil?" je bio epski momenat. I da je bilo budala koji su se smarali prethodnih 7 sati, sada je mislim svima bila vilica na podu, bez izuzetaka. I kad pomislis da vece ne moze da bude ispunjenije, ono dodje jedan medjutim... Jebiga sada za Kerija i Dzefa baksuze, pa je ispalo vise Big Three&Lombardo (Araya samo na kraju dosao i pozdravio se). Njima na dusu :]

 

Vece za pamcenje. Naravno, hteo sam vrrrrrlo jako da cujem "Disposable Heroes" konacno, "Tornado" od Megadetha, "Silent Scream" opet (iako ne znam kako bih je preziveo...), no to mi je nakon prespavane noci, stvarno samo obicno sitnicarenje. Nezaboravno, end of story.

 

 

PS. Setliste bendova:

 

1. Caught In A Mosh

2. Got The Time

3. Madhouse

4. Be All, End All

5. Antisocial

6. Indians

7. Medusa

8. Only.

9. Metal Thrashing Mad

10. I Am The Law

 

(imali su ubacen "Heaven And Hell" sa nekom pesmom, ali se ne secam gde, valjda sa "Indians")

 

1. Holy Wars... The Punishment Shower

2. Hangar 18

3. Headcrusher

4. In My Darkest Hour

5. Skin O' My Teeth

6. Hook In Mouth

7. Trust

8. A Tout Le Monde

9. Sweating Bullets

10. Symphony Of Destruction

11. Peace Sells/Holy Wars ending

 

1. World Painted Blood

2. Jihad

3. Waaaaaar ennnseeeembllleeeeeeeeee

4. Hate Worldwide

5. Beauty Through Order

6. Disciple

7. Seasons In The Abyss

8. Angel Of Death

9. Mandatory Suicide

10. Chemical Warfare

11. South Of Heaven

12. Raining Blood

 

(^jebem li ga za redosled...)

 

01. Creeping Death

02. For Whom The Bell Tolls

03. Fuel

04. Harvester Of Sorrow

05. Fade To Black

06. That Was Just Your Life

07. Cyanide

08. Sad But True

09. Welcome Home (Sanitarium)

10. All Nightmare Long

11. One

12. Master Of Puppets

13. Blackened

14. Nothing Else Matters

15. Enter Sandman

- - - - - - - -

16. Am I Evil? (w/ Big Four)

17. Hit The Lights

18. Seek and Destroy

 

PPS. Jace je od mene:

 

Master, master, where's the parking I've been after.... :rockdevil:

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se konacno parkirasmo ulazimo u fan pit i nakon desetak minuta izlaze Beladona i drustvo.Odmah suze na oci...

Da smo malo zakasnili ne bismo videli big 4 od A do SH.

 

Think before you speak or suffer for your words

Learn to give respect that others give to you!

 

I naravno jos meni par najboljih momenata:

Gods of the throne must be watching from hell

Awaiting a mass genocide

Soldiers defeated by death from the smell

Bodies lie dorment,no life...

+

Fire-In the outcome of hypocrisy

Darkest potency-in the exit of humanity

Colour our world Blackened! Blackened!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...