Jump to content

Posao


Guest Administrator

Recommended Posts

radim za chedu na izborima ko kontrolor, vecj sam to radio na proshlim lokalnim na vozhdovcu, a sad cju lepo na ovim, pa posle opet na lokalnim.

 

bleja najvecja, uvek ima masa onih koji se guraju da zapisuju, prkaju onim sprejem, osvetljavaju glasachke prste onim svetlom i daju glasachke listicje, tako da cju odsedeti 6 sati, cirkati sokicje, duvaniti, gledati da kenjam s nekim normalnim, gledati da uzmem neki has- na proshlim izborima sam uzeo tomistima 3 sendvicha (poslali likovi masu senvicha na izborno mesto, sve ostale stranke poshalju po par komada) i radikalima jedan; kad se sve zavrshi, sachekam da se presaberu, prepishem od nekog brojke i javim partiji, odem u partijski shtab na malo grickalica i alkohola, i za to uzmem 2 somicja. funny-bwahaha.gif

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista lepse nema nego kad se niodakle pojavi neki poslic bas kad ti pare trebaju za neku Metallicu recimo.

 

Ista stvar, bas sam se pitao kako i gde da skupim novac za Metallicu, kad ono pre neki dan mi stize SMS od bivseg klijenta koji zeli nesto da mu zavrsim za pare. Gojira here I come. :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

radim za chedu na izborima ko kontrolor, vecj sam to radio na proshlim lokalnim na vozhdovcu, a sad cju lepo na ovim, pa posle opet na lokalnim.

 

bleja najvecja, uvek ima masa onih koji se guraju da zapisuju, prkaju onim sprejem, osvetljavaju glasachke prste onim svetlom i daju glasachke listicje, tako da cju odsedeti 6 sati, cirkati sokicje, duvaniti, gledati da kenjam s nekim normalnim, gledati da uzmem neki has- na proshlim izborima sam uzeo tomistima 3 sendvicha (poslali likovi masu senvicha na izborno mesto, sve ostale stranke poshalju po par komada) i radikalima jedan; kad se sve zavrshi, sachekam da se presaberu, prepishem od nekog brojke i javim partiji, odem u partijski shtab na malo grickalica i alkohola, i za to uzmem 2 somicja. funny-bwahaha.gif

ZBOG TAKVIH KAO TI NAM DRŽAVA PROPADA...

:rockdevil:

 

shta uopshte znachi "pracjenje izbora"?

na srpskom jeziku ništa...

 

ja kontrolisem za NOPO

ja sam video konkurs za njihove kontrolore na lako do posla... jesi li tako upala ili standardnom "znam te - znaš me" metodom? 

Edited by johnnyzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kontrolisem za NOPO

aj prvi put u zivotu da kontrolisem za nekoga za koga me zaista zanima kako ce da prodju na izborima

 

Kako su te kontaktirali/si saznala da si upala? Meni nista ne javise zvanicno, ali bitno da su mi poslali poruku da treba da dam overenu izjavu za njihovo ucesce na izborima. :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

shta uopshte znachi "pracjenje izbora"?

Imas tim koji se sastoji od novinara, snimatelja i montazera koji su zaduzeni za pracenje odredjene stranke, njenu aktivnost, tribine, izjave i slicno. U mom slucaju, idem na teren ako treba ili sedim u montazi icekam da se donesu snimci, pa brze bolje to grubo montiram i kacim na sajt za razmenu, odakle to vuku druge medijske kuce i biraju da li ce neka vezt ici u njihovim vestima ili ne.

 

To za NOPO, prijavih se medj prvima, poslali mi sms koji kaze "izabrani ste za kontrolora na izborima" i gde da se prijavim i potpisem.

 

@neon

A sta to tako zajebano i misticno radis? :haha:

 

U mom poslu su presudne kolege, u vecini slucajeva su to preporuke i svi vuku jedni druge, kolege iz generacije, sa klase. Retko su konkursi u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko znam fotografa i kamermana zenskog pola (a znam ih prilican broj, pocevsi od kolega sa faxa pa na dalje), niko se nesto nije zalio. Jedna je upisala teretanu zbog steady cam-a, mada je bila zgoljava pa joj je to svejedno dobro doslo.

Hoces hipstersku profesiju - sve ima svoju cenu :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...