Jump to content

Posao


Guest Administrator

Recommended Posts

pa nije rec o otkaznom roku nego o bukvalno samom otkazu posto ni to nisu dobili. zar ne moraju da dobiju faking otkaz da bi im bio otkazan ugovor ergo prestao radni odnos?

 

dakle pricam o resenju o otkazu ugovora

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma jok

ovde radni odnos prestaje nezavisno od volje zaposlenog i poslodavca, nije otkaz u pitanju (sad se opravdano može pitati zar se likvidacija ne pokreće voljom poslodavca, ali to je već nešto drugo)

nema otkaza u formalno-pravnom smislu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi ga odigrasmo, ne stigosmo sad drugu turu turnira da odigramo :haha: Sta ces, zivot ide dalje, posao je posao, naci ce se fala bogu, ima ponuda ima i dobrih prilika :)

 

A za plavuse, pa nije nemoguce xD Biznis tim nam sve plavuse bile, zato nije bilo nekih zarada :haha:

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ako imate problem sa tim obezbedjenjem koje vas nezakonito sprecava da udjete na svoje radno mesto imam coveka za vas. Moj ortak i komsija aka najjaci covek u Srbiji. Platite mu oko sto evrica, neki evro manje vise i ima da svi lete napolje kao kuferi. Garantujem da ne postoji covek na planeti koji mu se moze suprotstaviti, a ni 10 ljudi zajedno kada smo vec kod toga. Znam ljude koji su ga placali za slicne poslove i lik zavrsava sve za 5 minuta max(inace on je rodjak MilosaTeodosica nasega kosarkasa). Ako ste zainteresovani posalji poruku u PM.

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ja radim i nemam kada da dodjem. Takodje ja ne bijem ljude drugacije sem kada me napadnu jer sam nesto tipa berserkera. Samo kada me obuzme sveti bes tada nema prepreka. Ovaj lik je ruku na srce jaci od svih nas zajedno sa foruma, a brz kao Brus Li. Svaki njegov udarac lomi kosti. Video sam to vise puta. Inace pre neku godinu je obecao da vise nece da udara pesnicom nego samo dlanom da ne ubije nekoga slucajno. :haha: Zamisli lika koji je jednom prilikom sam bio 100-tinak ljudi istovremeno. Njemu bi to bio lep izvor prihoda s obzirom da sada trenutno ne radi nigde sem sto malo vozika taxi na crno.

 

Tukao je svetskog sampiona u kik boksu(teska kategorija) u ringu. Udarac petom iz okreta u potiljak i poslao ga u carstvo snova. Najjaci jebeni borac kojeg sam ikada video. On i dan danas da se pojavi u UFC-u nema sumnje da bi bio sampion. Ako su Majkla Kera zvali Titan i Smashing Machine ovoga treba da nazovu Master Of the Multiverse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj ortak i komsija aka najjaci covek u Srbiji. Platite mu oko sto evrica, neki evro manje vise i ima da svi lete napolje kao kuferi. Garantujem da ne postoji covek na planeti koji mu se moze suprotstaviti, a ni 10 ljudi zajedno kada smo vec kod toga.

 

A daj, priznaj da si to ti al ti glupo da mu tražiš pare... znamo svi na jumu da niko nije jači od tebe i da koja god tema da se načne na bem ti život ti si imao sličnu situaciju u kojij si ispresavijao sve ostale učesnike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Da sam hvalisavac kakvim me smatrate ja bih sada to i priznao. Sve te price koje sam pricao su apsolutno istinite i kao sto rekoh vise puta za svaku postoje mnogi svedoci. Za neke tuce i stotine svedoka. Ja nikada nisam tvrdio da sam najjaci na svetu nego samo da mi do sada niko nije bio ravan sto zbog tehnike sto zbog teske ruke i tog berserk mentaliteta.

 

Jedini covek kojem ne bih smeo da stanem na crtu ikada je upravo ovaj lik o kome pricam. Svako fizicko suprotstavljanje doticnom je apsurdno i osudjeno na momentalni neuspeh.

 

A tebe Baron Minhauzen of Metal.

 

A tebe popusis mi kurac od jaja pa na nize.

 

Ove neverne Tome aka LDP-ovci deklarisani, mogu da dodju u AR i da upoznaju kako mene tako i doticnog gospodina. Neka mi onda kazu u lice sta imaju. Ovom drugom ne bi smeli rec da kazu nego bi pisnuli u gace samo na prvi pogled.

Edited by HEFEST
  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ne djubre nego duplo djubre. Samo tako ljudi nesto mogu da nauce.

 

Budi govedo Bobane. :haha:

 

Bila ja djubre ili ne, karma je zanimljiva stvar.

 

Karma jeste jebena stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nije dete krivo iju kaki ste

 

jedino je fora da bude reverse djubre - "nije bas za cetri, al evo ti (makar i bilo bas za 4), reci tati da ga pozdravlja ta i ta, njegov veliki fan i jos veci fan mojih para koje se nalaze kod njega"

Edited by Čarli

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jes', ona će da pita ćaleta okle mu pare i je li ukrao

Pravda za ćeru

Mene tako s vremena na vreme ishejtuju neki rendom ljudi koji mi ne vole tatu, a prvi put me u životu vide (kao, iznerviraju se čim me vide, jer nenormalno ličim na oca) :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...