Jump to content

Nile


ZWER

Recommended Posts

zanimljivo, mislim te boje...Mozes li to da poblize opises - sta koristi od softvera? Amplitube, grig,...i tome slicno?

 

E jbg, nemam pojma, ali mislim da može lako da se nađe na netu koju opremu koristi, ja sam pitao tehničara da li je gutar rig i on mi je rekao da nije, ima neki kontroler sa 4 pedale koliko sam zapamtio, i laptop sa kojeg vuče boje pretpostavljam... Karla nisam ni hteo da pitam jer je konstantno drkao sve redom od šofera do menadžera preko predgrupa :no:

 

 

Edit:

Ovo je sa vikipedie

 

Other Equipment

 

* Roland G-P78

* Roland GR-1 Guitar synth

* Studio Logic Midi Pedals

* Customized P-4 2.4

* Sonar and reality software

* Layla Soundcard

* Motu interface

* Monster cable

Edited by Vasco De Ganja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uskoro su na turneji, ali ne u ovom delu Evrope. Rekoše da će doći u okviru sledeće turneje, jer im se svidelo ovde. Pretpostavljam da će na proleće da krenu sa nekom mini turnejom po Evropi ili će da usledi nastavak turneje u zemljama koje nisu posetili.

 

Nego, što ne pitate Karla na forumu Nile-a šta koristi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto necu izdrzati da ga ne provociram, npr. da mu kazem kako je ovaj album bolji od zadnja 2, a onda sledi ban :haha:

Ne zanima me toliko, dovoljno mi je bilo kad sam pricao sa njim posle BG koncerta, i gde sam video koliki je to necovek. Znaci, ne ono da glumi neku zvezdu, jednostavno je necovek od rodjenja (necovek u losem smislu) :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svejedno, ne verujem da su oni taj status dobili zbog Koliasa. Koju god drugu zivotinju na bubnju da su nasli rezultat bi bio isti. Vecina ljudi ipak voli Nile zbog sveukupnog zvuka i tematike, jebe se sirim masama za Kolias > Frost i slicne stvari. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam ja da je Kolias opasan, ali hocu da kazem da narod ne obraca paznju na to. To znas ti, koji si bubnjar, ali siroka masa na to ne obraca paznju. Oni cuju da je lik brz, da rastura i cao, a na to da bi neki drugi bio nesto slabiji ne bi toliko njih obracalo paznju. Uostalom, i ja licno volim Nile zbog Nile-a, tj. zbog stila muzike i neprejebive tematike a za Koliasa ili bilo kog drugog bubnjara me zivo zabole, jebes bend koji se slusa zbog bubnjara. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...