Jump to content

Burzum


sevast

Recommended Posts

Tako sam ja jako davno probao da napravim tr00 one man band black metal demo. Ortak mi snimio par minimalistickih rifova, i onda sam snimao vokale preko mikrofona od 150 dinara u nero programu a miksovao sve u guitar prou. :haha: Bubanj je ispadao iz ritma svakih 10 sekundi a vokal mi je zvucao kao da sapucem. :haha:

Pa sam posle vise saputao, batalio scream, koristio razne efekte, i ubacio zvona, klavir i neke padove, praveci neki experimentalni black dark ambient. Steta sto sam izgubio taj cd. :haha:

Posle sam radio sve u FL-u, ali nikada vise nisam probao da pevam.

Jbg, Varg je imao zaista najbolesniji scream tada. Nisam ni mislio da ce u ovim godinama moci da ponovi sve to. Mada i dalje mi se svidja njegov vokal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mrs sa sranjem vise jebote,svaki put kad dodjem na temu te samo ja pusio vargu,ja mu crto omote,meni odgovara na pisma,gonite se u tri picke materine sa tom pricom,svaki se ponasa ko da i dalje sere u gace a svaki magarac od 20 i kusur godina.mrs

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa, neko nam se prozelenio. :pivopije:

 

Imam samo taj projekat Aurora Aeterna, to mi je cisto zajebancija, mada mi je dosta judi pisalo kako im se svidja. Imam preko sat vremena materijala, u pitanju je obican soundscape ambient, mada sam uradio nedavno jednu stvar koja vuce na electronic space.

Pre par godina sam imao neki trip-hop electronic d'n'b projekat Artas koji mi se bas svidjao. Snimio jedan cd ali ga izgubio, jbg burni dani na faksu su ucinili svoje. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem li ga, mene je vremenom sve manje briga za te finese kao što su razlozi snimanja i tako to, jedino mi je bitno da mi se u receptorima zvuka nađe nešto što će mi goditi a iz kojih je on pobuda to snimio i kakve je sendviče jeo u studiju - boli me kurac, iskreno. Neka je i 37. presnimavanje, slušaću ga ako mi sam zvuk kao fizička pojava prija a meni ovo prija i eto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nadam se da će snimiti opet sve za 15-20 godina, nije fer da nadolazeće generacije moraju da se pate s lošim zvukom.

Definitivno mi ovo izdanje ulazi u top liste za 2011, odmah uz Lulu, Illud perineum in anus i novi In flames. Čeka se i Gorgoroth za neki top 5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I nadam se da će snimiti opet sve za 15-20 godina, nije fer da nadolazeće generacije moraju da se pate s lošim zvukom.

Definitivno mi ovo izdanje ulazi u top liste za 2011, odmah uz Lulu, Illud perineum in anus i novi In flames. Čeka se i Gorgoroth za neki top 5.

 

Fali ti Amorphis. :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem li ga, mene je vremenom sve manje briga za te finese kao što su razlozi snimanja i tako to, jedino mi je bitno da mi se u receptorima zvuka nađe nešto što će mi goditi a iz kojih je on pobuda to snimio i kakve je sendviče jeo u studiju - boli me kurac, iskreno. Neka je i 37. presnimavanje, slušaću ga ako mi sam zvuk kao fizička pojava prija a meni ovo prija i eto.

 

:da: :da: :da:

 

Нисам још послушао ово, али суштина је управо то да ћу да слушам било шта, само да ми прија ушима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...