Jump to content

Burzum


sevast

Recommended Posts

Ne znam sto vam je uopste DMDS pao na pamet, velicaju ga kao vrhunac bm atmosfere i produkcije, a Burzum albumi su totalno druga prica, jednim delom tako zvuce jer je Varg hteo takav zvuk, a jednim delom jer nije imao uslove da ispadne bolje.

 

Sad ima uslove da popravi to cime nije bio zadovoljan, a ove druge elemente koji su bili savrseni vise ne moze da ponovi, i ispade tamni vilajet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novinar je iskreno smorio sa onim pitanjima oko zatvora i ubistva. Sve se o tome reklo pre vise godina, vreme je da odredjeni pocnu da gledaju napred.

Inace, ne vidim sto su odlucili da ne objave intervju. Klasicne picketine.

Edited by Novaliis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je cinjenica da su norveski zatvori uglavnom pretrpani muslimanima, zasto bi se to krilo. Ja to ne znam, ne tvrdim, samo kazem.

Ako neko iznese tu cinjenicu javno i bude cenzurisan zbog toga, onda je to krsenje slobode govora, jer nema tu nikakvog govora mrznje osim iznosenja cinjenica.

Sto se tice spominjanja amerike i kapitalizma, ja prvi mogu da posvedocim da je ovo jedno trulo drustvo licemerja, lazi, pohlepe i mrznje.

Jedno je reci treba ubijati sve muslimane i jevreje, propagirati nacizam i slicno, a drugo izneti par istina koje bodu oci nekima koji ili su slepi pa ne vise svet oko sebe ili se prave blesavi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je fascinantnije od njegove zajebavancije sto i dalje ima likova koji ga shvataju bukvalno od rijeci do rijeci,koliko god se on trudio da dokaze suprotno,jos esencijano propovijeda individualizam.

 

i da,zaboravih,blacenje lend rovera uz velicanje nive i uz smajlije apsolutna pobjeda:

 

The last Icelandic volcano eruption for instance polluted more than all of Europe put together has done the last 40 years. So I drive my Russian 4*4 with a clear conscience, knowing very well it uses far more fuel than most other cars (I am not driving a f***ing Land Rover when the Land Rover company is not even owned by the English and Russian 4*4s are better off-road anyway... ;-p).

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...