Jump to content

Glasanje za moderatore


BLAGOJE

Metal Men  

101 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Umesto sto ces spamovati forum gde je on mod,bolje uredjuj forum gde si ti mod.Ala tebe treba smeniti,podhitno.

Na Hevi metalu i nema spama, osim možda na Manowar temi, što se tiče treš foruma tamo je sada moderator i Talvi.

Ja sigurno neću da se bakćem sa spamom i glupim prepirkama na temama Metllica, Megadeth i Slayer, zato sam i tražio da stave drugog moda na treš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми, ма зајебавам се, бре ;)

 

Мени пуна капа да се МеталМен скине. Јеботе, пре неки дан први пут у животу на Берзи окачим оглас што ортак продаје појачало, кад ето ти њега два поста након мог кења како не треба ово и не треба оно :no:

 

Што се осталих модова тиче (бар оних са подфорума на које залазим), сви имају моју подршку :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu,ko mu kaze.Kada je bilo najpotrebnije,sve si nas izdao.

 

Ko ti je izglasao ovu temu, sigurno ne hulje iz Subotice nego ljudi na pravim mestima. Inače ja sam je i approve-ovao.

Širiš laži i udaraš na temelje scene kao i uvek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Hevi metalu i nema spama, osim možda na Manowar temi, što se tiče treš foruma tamo je sada moderator i Talvi.

Ja sigurno neću da se bakćem sa spamom i glupim prepirkama na temama Metllica, Megadeth i Slayer, zato sam i tražio da stave drugog moda na treš.

 

Pa ako neces da se bakces,onda treba da se povuces.A ne da drzis titulu,a ne radis nista.Kurca baba vecerala burazeru.

Ni na hevi ne radis nista.Treba te smeniti sa svih funkcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko ti je izglasao ovu temu, sigurno ne hulje iz Subotice nego ljudi na pravim mestima. Inače ja sam je i approve-ovao.

Širiš laži i udaraš na temelje scene kao i uvek.

 

Lazes!Sram te i stid bio!Dobro znas koliko sam te podrzavao,bio sam udarna igla u tvom postavljanju na funkciju.Do pre 2-3 dana sam te otvoreno podrzavao,kao coveka od naroda i adekvatnog strucnjaka.Ali sve je to palo u vodu kada si javno podrzao banovanje naseg brata Blagoja.Razocarenje,neverica,sok...sve si nas izdao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazes!Sram te i stid bio!Dobro znas koliko sam te podrzavao,bio sam udarna igla u tvom postavljanju na funkciju.Do pre 2-3 dana sam te otvoreno podrzavao,kao coveka od naroda i adekvatnog strucnjaka.Ali sve je to palo u vodu kada si javno podrzao banovanje naseg brata Blagoja.Razocarenje,neverica,sok...sve si nas izdao!

 

Koji si demon ne mogu da verujem, ja se sa Blagojem toliko prepucavam da sam ga mogao banovati 50 puta da sam hteo. A pravi ljudi znaju za moje napore, lažne priče će se širiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne razumem kakav je to način da se o ražalovanju moderatora (i to samo jednog) odlučuje demokratski, a kad se isti postavljaju - diktatura. I to još odlučuje prosta većina glasova - pa hajde onda stavite sve moderatore na glasanje, da vidimo ko bi ostao. Stavite administraturu Smorock na glasanje, garant bi već stajala lošije od Metal Mana. Možda bi i sakupila ta 42 (negativna) glasa koje i noću sanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel dobrokes postovao ili je jos banovan,smara me da iscitavam 8 strana spama da vidim?

 

metal men:

 

care,ovo nije nikakva moja licna osveta,ja licno nemam nista protiv tebe,i mislim da me treba i varnovati i banovati ako pravim sranja kao i svakog drugog.ali,brate,da se ne lazemo,jednostavno ti ne ide moderisanje.ovo je kolektivna ideja dosta ljudi sa foruma,samo sam ja bio udarna igla.a i ovi glasovi trebaju valjda da ti sve objasne.pitanje nije bilo da li si govno ili legenda,vec da li odgovaras clanovima kao moderator.zato prestani vec jednom da stvari prihvatas licno,nije ti deset godina.ionako vecinu vremena nisi na forumu.imas pm ako imas jos neki problem samnom,umjesto sto me warnujes.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...