Jump to content

Glasanje za moderatore


BLAGOJE

Metal Men  

101 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Blagoje, sprdnja, niste ozbiljni ni ti ni on, nego bandera sere.

A za Metal Menov odlazak se borimo odavno, samo ne javnim kanalima. :mrgreen:

Oteraćemo i njega kao što smo Lazu. Teška je borba, vornovan sam mnogo puta zbog te dvojice, kao i ostali, ali kraj se nazire!

Share this post


Link to post
Share on other sites

grob i ostali u preprirci:

 

ja sam mislio da se ja i grobara zajebavamo,na momene malo podjebavamo.ja nisam nikad nista ni licno razumio,niti zamjerio.za njega neznam,mada sumnjam da je bio ozbiljan.

 

Daj jebote,koji ti kurac. :haha:

 

metal men:

 

care,ovo nije nikakva moja licna osveta,ja licno nemam nista protiv tebe,i mislim da me treba i varnovati i banovati ako pravim sranja kao i svakog drugog.ali,brate,da se ne lazemo,jednostavno ti ne ide moderisanje.ovo je kolektivna ideja dosta ljudi sa foruma,samo sam ja bio udarna igla.a i ovi glasovi trebaju valjda da ti sve objasne.pitanje nije bilo da li si govno ili legenda,vec da li odgovaras clanovima kao moderator.zato prestani vec jednom da stvari prihvatas licno,nije ti deset godina.ionako vecinu vremena nisi na forumu.imas pm ako imas jos neki problem samnom,umjesto sto me warnujes.

 

:da::da::da:

 

ali kraj se nazire!

 

:rockdevil:

 

Ima tu jos kandidata za smaknuce,nije Kostunica jedini.

 

Nema spama, a neću da pišem nešto bez veze samo da bih imao veći broj postova.

Kada imam da nešto napišem na nekoj temi ja tada postujem.

 

Odrzavaj forum,mani se pisanja.Thrash si svakako vec upropastio,ne moras i hevi,zbog toga te treba smeniti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

21 glas da se smeni Mjetal Men a 9 da ostane

pi

Ja reko' bice bar 42:3

realno. :D Cuti dobar sam, mislio sam da ce me pokopati totalno :D

 

Pa zar svaka tema mora da ode na priču o Princovom jebanju? Eto toliko ste ozbiljni u zahtevu.

Da li si mislio da ce biti drugacije? :D

 

Ja predlažem da probu damo Princu da moderiše Sport mesec dana, kažu da je taj forum OK, mada sumnjam da bi Metal men bez razloga delio varnove i banove. :hah:

Pojeli bi ga tamo jbt..

 

Blagoje, sprdnja, niste ozbiljni ni ti ni on, nego bandera sere.

A za Metal Menov odlazak se borimo odavno, samo ne javnim kanalima. :mrgreen:

Oteraćemo i njega kao što smo Lazu. Teška je borba, vornovan sam mnogo puta zbog te dvojice, kao i ostali, ali kraj se nazire!

Laza je sam otisao sa foruma, niko njega nije oterao..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, dogovorili smo se bar jedno: Princ neće j... biti moderator. Slažete se?

 

Ne slažemo se.

 

Pojeli bi ga tamo jbt..

 

Mislim da ne bi, jer ne bih nikog banovao. Mislim da se svaka rasprava može usmeriti na kvalitetan način, a ako neko baš pretera sa kršenjem pravilnika, lako je obrisati mu post.

 

edit:sto se tice princa,o tome kad zavrsimo sa postojecim moderatorima.

 

Tu se već slažem, može tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran šta je to Metal Man tolko skrivio, neposecujem sport i temu o muzičarima pa nisam imao problema sa dotičnim. Ali generalno modovi su okej i konkretni, možda malo lenji oko održavanja foruma, ali nisam ni sa jednim imao neki problem. Jedini moderator sa kojim sam ja imao problema je bio Akse, pogotovo sam se kačio sa njim kada sam ja sam bio moderator, ali srećom danas on nije na toj funkciji.

 

Sve u svemu ljudi bi definitivno trebali da izjave svoju nezadovoljnost što se tiče nekih moderatora, pa čak i da otvore peticiju za skidanje istog. Ali odluka o skidanju ili dovodjenju novih modova mora striktno da bude izmedju samih moderatora, gde bi razmatrali ko bi najbolje legao na tu poziciju i bio funkcionalan na svom položaju, a ne kolko je ko popularan medju forumašima. Ipak kolko god neki članovi bili aktivni, definitivno ne bi mogli da budu moderatori. Odličan primer je Princ, koji se odma upeca na najsitniju prozivku i samo čeka priliku da pravi budalu od sebe.

Edited by Lunar
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izmedju ostaloga.

A zašto da njihove teme budu pinovane? Ja priznajem da je bila grška kada sam pinopovao onih 10 tema.

Jedno su teme nekih grupa pinovane na hevi metal forumu, a i te hoću da unpinujem samo da navatam drugog moderatora za dogovor.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ipak kolko god neki članovi bili aktivni, definitivno ne bi mogli da budu moderatori. Odličan primer je Princ, koji se odma upeca na najsitniju prozivku i samo čeka priliku da pravi budalu od sebe.

 

A ko je sad pa tebe pitao? Ja nikad ne pravim budalu od sebe, uvek se trudim da budem glas razuma. Budale od sebe prave oni što me prozivaju. Zatim, ja nikad nemam problem sa bezazlenim prozivkama. Reagujem samo na teške uvrede i druga kršenja pravilnika, a što moderatori to ne brišu po službenoj dužnosti, to je druga stvar. Kao moderator bih mogao sam da brišem takve postove, prema tome ne bih morao ni da ulazim u raspravu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam nikakvih problema sa Metalmenom(znam ga uzivo gotivim ga i sve to) ali imam problem sto se tice odrzavanja podforuma sport,dodje jednom u 100 godina banuje ljude pozatvara teme i kao sredio je sve.Jbg ne moze to tako,realno cesce treba da dolazi i da gleda sta se desava(kao sto to rade ostali modovi),nista ostalo mu ne zameram.A Trenje bi trebao da bude mod tamo ako vec nije(ako jeste onda kul,mada smatram da tamo nema toliko sranja).

 

p.s ne treba nam vise modova imamo dovoljno redovnih modova koji koliko toliko odrzavaju forum

 

A da i Smorock da bude malo blaza prema prestupnicima :redface:

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA STVARNO NE ZNAM STA STE ZAPELI ZA TAJ SPORT??

AJDE MI RECITE KADA SAM TAMO ZADNJI PUT NEKOG WARNOVAO, BANOVAO ILI ZATVORIO NEKU TEMU?

 

Taj forum se pretvorio u privatni chat nekih 6-7 clanova, i ja sam digao ruke odavno. Ne pamtim kad sam isao tamo. mozda cak i 2-3 meseca nisam krocio. zato nemoj da smarate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavlja se pitanje zašto ti je onda toliko bitno da i dalje budeš moderator tamo.

pa nije mi bitno, na altaru smo trazili zamenu za mene ali se niko nije javio.

 

Axe i Lemur su napustili forum, tako da sad nema nikog tamo da moderise. a trenje ima i previse posla da bi sam bio tamo.

 

Reči moderatora.

sta se ti stalno trpas koj kurac? Lepo mi odgovori na ceo post, a ne da samo citiras deo i pravis se tu nesto pametan. ti si kao neki duhovit lik?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...