Jump to content

Žene sa Dedinja


VoivodBG

Recommended Posts

Od ponedeljka sa početkom u 21:10 časova na kanalu televizije "Prva" imaćete priliku da pogledate novu domaću seriju "Žene sa Dedinja".

 

Radnja serije koju je režirao Dušan Lazarević započinje žurkom koju organizuju Čarna i Martin, koji su se doselili iz Kragujevca na Dedinje, a komšiluk baš i nije spreman da prihvati stanare, nove, velelepne kuće.

 

 

Ipak, tragični događaj u domu Malbaša povezaće Klaru, Alisu, Valeriju i Čarnu, a gledaoci će iz epizode u epizodu otkrivati njihove tajne: od ucena i afera, preko pranja novca i lažnog očinstva do pokušaja ubistva i leša u Čarninoj bašti.

 

Sa svim dešavanjima, upoznat je njihov zajednički psihoanalitičar dr Rosi i njegova prepredena mlada ljubavnica koja je prvo Alisina, a potom i Čarnina kućna pomoćnica.

 

Serija eksplicitno govori o mnogim temama koje do sada nisu tretirane u domaćim serijskim programima, a glavne uloge imaju Dragan Mićanović, Anđelka Simić, Maja Noveljić, Irena Mičijević, Lena Bogdanović i drugi.

 

http://www.youtube.com/watch?v=c_nXQ8NHX-k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledao sam trejler i to je otprilike sve sto zelim da znam u vezi ove serije. Autohipnozom cu pokusati da zaboravim sta sam video, a izgubljene sive celije ce se vremenom nekako regeneristati.

Neka ostali ovo samo shvate kao upozorenje pre nego sto odluce da pogledaju snimak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo izvitopereno kad ga prevedu na naški :icon_ne: Ne valja to kalemljenje, mnogo bljutavo ispadne.

 

S druge strane, odgledala sam skoro sve sezone Očajnih domaćica. Od epizode Mirror, mirror to više nije nimalo naivna serija. Ili to, ili me uzeše pod svoje :haha:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da ti kažem da se nervne ćelije ne regenerišu, kad jednom odu gotovo je.

Novija istraživanja pokazuju suprotno. Tj. stare se ne regenerišu, ali mogu da nastanu nove. Čisto da ubacim, pošto serija nije vredna komentara. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

dok sam jos isao na faks negde pocetkom 2009te,iz omladinske zadruge me zvali da statiram u seriji

 

dobro placali jbt.. 6 sati snimanja dnevno - 15 evra..bio sam dva puta

 

snimalo se u nekoj vili na Dedinju koju je,koliko sam shvatio,Bregovic iznajmio ekipi..

 

trebao im neko egzoticnog,zapustenog(netaknutog) izgleda da glumi,pored nebitnog statiranjana,nekog sneaking tabloid fotografa koji fotografise selebritis na zurci..

 

 

u zivotu nisam video onoliko nabudzenih sisa,blast beat butina i wannabe selebritisa..

sad znam kako se oseca cuveni mislilac srpske nocne scene Pedja D Boj..

 

moja uloga je bila da stojim napolju sa grupom selebritisa koji su bili na stiklama.. i posle vriska koji ispusta Lena Bogdanovic u kuci kada vidi golog Dubravka Jovanovica kako lezi u lokvi krvi u praznom indoor bazenu(jer nije pijan znao da bazeni ponekad i ne moraju da budu napunjeni vodom),ja i druzina selebritisa treba da uletimo unutra,stanemo na ivicu bazena i frapiramo se od prizora verovatno mrtvog coveka,cim je pao sa dva metra visine..

 

i pritom ja treba,posto sam tabloid fotograf(a ne doktor),da slikam prizor sa ivice bazena,umesto da priletim i da pomognem coveku(prateci logiku -"mozda jos dishe") i ostavim selebritise da se frapiraju..

 

ako budete imali malo duzi treptaj oka,mozda me i propustite..

 

u pauzama snimanja sam se mnogo dobro sprdao sa nekom ekipom,gledao sise,guzice,butine,hejtovao ribe sto nisu htele da mi pridju,par puta isao u po mojoj proceni,najskuplji wc na estradi,promasio Breginu wc sholju dok sam pishao..jbg

 

 

za ta dva dana sam uzorao 30 evra,kupio nove zice za gitaru,cokoladno mleko,sastojke za picu i ostale stvari..

Edited by Fapril ethereal
  • Upvote 14

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...