Jump to content

2012.06.27-30. *Ušće, Beograd* BELGRADE CALLING 2012


Huszar

Recommended Posts

Sa jedne strane, razumem Patonov bes, jer su ljudi perfekcionisti i nisu izlazili na binu dok tehničari nisu namestili svaku sitnicu, cveće, čak su se vraćali tri puta da provere napred mikrofon i klavijature. Posle svega toga, muzičar želi da izađe i odradi svoje, a ne da se jebava sa greškama.

 

Sa druge strane, Paton ne bi trebalo da se tako ponaša pred publikom, nego da probleme reši kasnije, iza bine.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se vrhunski proveo i drugi, i treci i ,,cetvrti" dan, iako sam se juce samo kratko zadrzao, zao mi je sto nisam mogao da se iskombinujem i za prvi dan, ipak je bio odlican line-up. Okej, imam zamerki na gorepomenuto pomeranje stanice [zbog kog sam propustio veci deo satirikona], paradise lost uvek rade kratke nastupe [interesuje me na koji nacin je bilo izvedeno bezanje od fanova ovaj put, ako se dobro secam, 2005-te su to radili preko krova SKC-a xD] , ali sve u svemu, atmosfera je bila bas super, uprkos malo losijem ozvucenju. Doduse, sistersi su stvarno ocajno zvucali, ali to ide toncima na cast, ne bendu, oni su me malo smorili jer mi se cini da su sve pesme nekako skratili. Cene pica klasicno bezobrazne, konfiguracija ljudi neocekivano slabo kretenska, ko je dosao raspolozen da uziva u mjuzi, nije ostao razocaran, makar je to moje misljenje. Protekla dva meseca su bila super sto se dogadjaja tice, metalika, menson/lajbah, sledi super program na exitu..jedino je ostalo pitanje kako finansirati sve to haha xD :)

Pa,brate ti si debelo zakasnio jer je i svirka Satyricona kasnila u odnosu na zvanichnu najavu satnice...Bio sam na P LOST 2005e,oni su noc pre sa Davidom Vartabedijanom cugali u woodoo il ne znam vec gde u Bg,razvalili se(prichao mi David),a Steve Edmondson mi se javio prvi ispred SKC videvsi moju majicu iz 1996e godine sa certa tj festivala u Budapest...Nik je stajao sa Davidom ispred SKC,pre svirke,pred tonsku probu,mogao sam prici ,al nisam...Nisam chuo da su bezali preko krova posle certa...POZDRAV!!!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

26:37 ;)

 

Ovo li se Patton malo pogubio sa tekstom na pocetku DTG? :]

 

Kako bilo ja jos jasem talas srece od te veceri. Cak ga ni losija subota nije pokvarila. Jedino fino sto videh su Bjesovi. Svinja pod i ostale stvari...ne bih da komentarisem (uz naznaku da ne odgledah sve, ali ovi pomenuti bas ubijali u pojam)

 

I da, je l' ono Misa Tumbas peva u Bjesovima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,brate ti si debelo zakasnio jer je i svirka Satyricona kasnila u odnosu na zvanichnu najavu satnice...Bio sam na P LOST 2005e,oni su noc pre sa Davidom Vartabedijanom cugali u woodoo il ne znam vec gde u Bg,razvalili se(prichao mi David),a Steve Edmondson mi se javio prvi ispred SKC videvsi moju majicu iz 1996e godine sa certa tj festivala u Budapest...Nik je stajao sa Davidom ispred SKC,pre svirke,pred tonsku probu,mogao sam prici ,al nisam...Nisam chuo da su bezali preko krova posle certa...POZDRAV!!!

Heh, jesam, zeznuo sam se nesto oko prevoza, pojedine linije su bile izmenjene, i to bas one koje su mi trebale xD Bio sam i ja 2005-te, secam se da je isla ta prica posto su ih fanovi cekali posle 'certa :D I znam da su se druzili sa davidom, cuo sam da su generalno kul ljudi, vise sam se zezao na konto te price koja je isla..ja bend obozavam te obozavam, i bilo mi je super sto su ubaceni u line-up :):rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, nazalost. Neka cudna euforija oko Faith No More-a, kao da su poslednji album izbacili pre 15 dana, a ne pre 15 godina... :puke:

 

To je bend koji vise nikada ne mora da izdaje albume a ima materijala da svira do duboke starosti. U pitanju je kvalitet, nadam se da razumes sta je to.

Edited by Night's Blood
  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od mene nemaju nista jer me ne interesuju, ali nemam nista protiv da ih neko voli i velica. Samo i meni bode oci to njihovo forsiranje u nasim medijima, i s pravom mogu da pitam "zasto?", jer su snimili, ako se ne varam svega 5 studijskih albuma, a poslednji, kao sto rekoh, pre 15 godina i koji mesec vise... Dakle, odakle taj kredit? Neki jak lobi?

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kredit je iz muzičke genijalnosti i uticaja koji idu uz ponovno nastupanje posle mnogo godina, pri čemu su nastupi bez greške, jer je svako od muzičara još uvek sposoban da izvede sve svoje deonice.

Naravno da Ozi ima ogroman uticaj, ali to je danas dekica koji peva preko matrice i nastupa samo zato što ga žena tera na to.

 

Da ne pominjem da je bolje snimiti nekoliko dobrih albuma i onda biti neaktivan petnaest godina, nego snimati loše albume pod stare dane.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od mene nemaju nista jer me ne interesuju, ali nemam nista protiv da ih neko voli i velica. Samo i meni bode oci to njihovo forsiranje u nasim medijima, i s pravom mogu da pitam "zasto?", jer su snimili, ako se ne varam svega 5 studijskih albuma, a poslednji, kao sto rekoh, pre 15 godina i koji mesec vise... Dakle, odakle taj kredit? Neki jak lobi?

 

Onda to nije "neka cudna euforija oko FNM", nego tvoje licno misljenje.

 

I potpisujem ovo sto je Lou rekao.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...