Jump to content

Kolekcije


Nemethor

Recommended Posts

Brate tebi lakše uterati u dupe nego u glavu. Ljudi ti pričaju jedno ti tučeš drugo kao mahnit. Here goes once again: veliku većinu ovuda boli kita za te žnj bendove a ako hoćeš nekog da zainteresuješ za neki bend nećeš pisati da disk košta stotine jura već da vuče na na nešto, opisati malo... pogledaj sve teme s preporukama.

 

Zamisli situaciju u kojoj se nadjes na nekoj berzi,u nekoj prodavnici ili festivalu i rondzas po kutijama sa diskovima!Kad ono ,naletis na npr. Evil sinner a tip koji ga prodaje trazi za njega recimo 100 evra.Ti se u trenutku prisetis mog posta i shvatis,da bi mogao debelo da zaradis.Da li bi iz tebe u tom trenutku progovorila etika,ne placam disk iz principa vise od 20 evra ili potreba da se iskoristi situacija da se dobro zaradi. E zato sam ja za neke stvari stavio d akostaju toliko,da bi neko eventualno od vas koji marite za takve stvari,mogao nesto da zaradi a ne da pored toga prodje kao pored turskog groblja i ispadne mulac. Biznis sa diskovima,nije uopste naivna stvar,mnogi po svetu fantasticno zive od toga.Neki putuju do Japana i tamo provode po 20 dana,samo da bi se jeftinije dokopali japanskih izdanja jer su ona uvek na ceni i dostizu vecu cenu na ebayu!Inace google je mocna stvar i moze iz dva klika puno stvari da se tamo nadje,tako da svako ko iole zeli nesto vise da sazna ,taj kako ga zovu google moze mnogo da mu pruzi!

 

Ne znam, ako hoću da zaradim pare znam milion boljih načina od davanja stotine evra na diskove bendova Evil Sinner, Magnetic Hellfucker, Diabolic Brasilian Fart Fetish, Underground Erection, Vomiting Rare CDs Maniac From Hell i molitve svevišnjem da ću naći još veću budalu koja će dati jaču kintu od one koje sam ja dao. Meni se cela ta frka manifestuje kao neko CD merenje čiji je duži, tj ko ima ređi. Jesu tebi stvarno ti bendovi bolji od Slejera i Exodusa?

 

Vazda su ljubomora,ogranicenost,neznanje i tastina bile najgore ljudske osobine,izgleda da mnoge od vas ovde nisu zaobisle.

 

Ljubomoran sam eventualno kad Čaba izbaci full kolekcije krštenih bendova, kod tebe sam ljubomoran na svaki 20.disk koje izbaciš. Iz prošlih postova respect za Vekor, Vendetu, Carbonized i Wommbath, ostalo bih u smeće bacio.

Edited by Grobodan
  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

power point fanu

 

total commander fan

 

hahahahaha

Yumetal je suvo zlato zbog ovakvih izvala. :)

 

 

kupujem karton najboljeg vinjaka tom koji uspe jedan pisljivi disk da uvali nekome za 1000 dolara

 

Ja sam prod'o neki ljigavi jazz/funk ex-YU LP za 350 eura nekom Japancu pre dva meseca. Da li se to racuna? :D

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je Excel Fan u stvari Branko Rogošić?

 

Sećam se nekog njegovog članka u Metal Expressu gde je pisao o undergroundu, i kako je Srpska underground loža tu negde sa Poljskom i ne znam šta još, ima originale nekih Kekala, indonežanskih bendova, čega već.

Edited by Лука

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...