Jump to content

Thrash 'Till Death


Јарослав

  

50 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Što se evropske škole treša tiče, nemci naravno najbolji (mada ni ja Tankard nešto ne volim preterano), englezi takodje imali dobrih bendova, pored ovih pomenutih (Onslaught i Sabbat) izdvojio bih još i Xentrix, nije loš ni Slammer, ostatak evrope tek po neki baš dobar bend i gomila sitnih bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Колико год танкард покушавали да се пришљамче светом тројству из немачке,никад им то није успевало и тај бенд никад нисам схватао озбиљно. Ни музику а ни текстове.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destruction je mediokritet od benda s dobrim pesmama da brojiš na prste.

 

Па не бих баш рекао. Они су сад мање/више кршина али док нису избацили Шмиера из бенда они су правили врхунске албуме са супер песмама. Release from agony је зато и последњи добар албум.

A што се тиче desasterа,они су одувек вукли више на неки блек него што су били у класичном треш фазону као горе споменута тројка зато ти не стоји то поређење са танкард. Зато је њих и незахвално стављати у исту раван са овима горе. Некако су увек одскакали и били другачији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

solidna prica :D

 

svakako Vektor >>>>>>>

 

retko originalan bend u 2016, vrlo je tesko uporediti to sto rade sa bilo kojim bendom americkim, evropskim, sta god.

 

albumcina je ovo, album koji je unapredio thrash isto toliko koliko su zanr unazadili svi govno retro bendovi poslednjih 10 godina.

 

bend bez granica i straha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koliko je originalan, vide se veoma jasno uticaji (da ne ponavljam šta napisa Skal na prošloj strani čini mi se), ali nije krađa i reciklaža nego nadogradnja, to je za svaku pohvalu. I veoma zajeban nivo svirke je u pitanju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jasno je koja je skola u pitanju, ali ne zvuci kao bilo koji bend pre njih.

 

taj vokal, taj black metal upliv, svakako je nesto novo u thrash bend od samog pocetka.

 

i samo da dodam da je onaj Onslaught gde peva Grimmet jedini slusliv :D

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna od najvećih grešaka(ikadaaa) što su šutnuli Kelera, koliko bi album In Search bio bolji sa njim na vokalu, sam album je ubica, ali meni zbog vokala gotovo neslušljiv! The Force sjajan album, jedan od bisera ranog treša, ovi noviji takodje odlični!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...