Jump to content

Diablo 3


Mita

Recommended Posts

  • 1 month later...
diablo 2 je takav promasaj da bi mi trebalo dva sata da ispishem sve sto ne volim u toj igri. pre svega je promasena atmosfera i sustina diabla. ko je ovde pravi gejmer, zna o cemu ja pricam. kad izobrces keca milijardu puta, a onda ti serviraju onu nesrecu od igre...

svejedno, pregleo sam sve trejlere, iscitao sve vsti i odgledao sve snimke sa BlizzCona, i realno vec vidim koliko ce diablo 3 da bude superioran..jedva cekam igru, uzimam original provereno.

 

 

Apsolutno se slazem sa svim izrecenim, kad se samo setim kakav je kec bio, nego problem je sto vecina ljudi prvo igrala D2 i onda nikada nisu mogli da dozive kec na pravi nacin, ili nisu ni igrali a pricaju o igri.

nego D3 ce biti koliko vidim nesto najbolje do sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ja i sestra igramo Cabal

ja sam 45 lvl a ona 50+ ne znam tacno koji

 

clue 2, greyoli altar lvl 40+

 

bluestin sloted and no sloted sword, katana, daikatana, great sword +1,+2,+3,+4, armor, martial

upgrade core low, force core low, chaos lamp, 500 alz

 

archerix 13% drop chance

archerix+ 40% drop chance

greyoli 25% drop chance

sealed crystal 6,6 drop chance

archonis 32% drop chance

 

za ovaj dungeon treba bolji sword attack. malo vremena prodje pa ti se opet ide tamo (ako nisi zavrsio quest bas do kraja)

 

trenutno sam 52 lvl sa drugim igracem.

Edited by lost

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

nije mi zao da iskeshiram i toliko...necu se zezati sa falichnim piratskim verzijama, necu imati problema sa snimanjem, a znam da cu je igrati toliko da ce se tih 60 evra nekoliko puta amortizovati :D

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja prakticno ne igram nista vec godinama, jedino sam witcher-u dao pravu sansu a ni njega nisam obrnuo, ali diablo je skroz neka druga prica

od dvojke sam se odvaljivao, toliko da cak razmisljam da i ja iskesiram original ovoga

jedva cekam

 

ista pricha :D

 

nekad sam se tresao bez 5 sati ozbiljnog gaminga dnevno, a sad jednom godishnje odigram jednu igru i to need for speed ili tako neshto hahaha

...dok sam igrao lakshe sam pratio te piratske fore, a sad kad sednem totalni sam noob, i hocu da ubacim igru i da je igram za 15 minuta posle instalacije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хајде да вас питам: са ким ћете прво играти? Ја се двоумим између варварина и монаха. Мада, мислим да бих прво са варварином јер ми се чини да је са њим лакше.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...