Jump to content

Diablo 3


Mita

Recommended Posts

Nema na cemu :da: I ja sam pre za net ali sam videla da za gomilu novih naslova uopste nije isplativa razlika u ceni (250-600din).

A Computerland Games je na kraju jedina iole normalna prodavnica, Games je oduvek bio truba (skupo i nista na lageru), ostali drze suvise malo naslova da bi se zvali prodavnice igara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multi najverovatnije nikad nece zaziveti kao pirat. bice mozda par piratskih servera gde opet pola stvari nece raditi ili sl, ali na single ne bi trebalo da se ceka dugo. To je ista bila fora sa asasins creed-om. hvalili se na sva zvona za onaj drm anti pirat softver, nema sanse da se krekuje, nema sanse...i krekovali igru za 2 dana tako sto su je istripovali da je korisnikova masina server na koji se kaci. verujem da ce za d3 uraditi slicnu foru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Могли сте већ да скинете, колико кукате за тим торентима. Ја синоћ проследио ортаку, пошто је мени нет у курцу, и лик ми после сат и по јавља да је скинуто. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има да се скине на торентима ово рецимо: Diablo.III.Collectors.Edition.v.1.0.1.9558 (око 8 Гига)

 

Али слаба вајда кад још нема крека.

Edited by Stefan34

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma koje ograniceno vreme kad je trajalo 3 cela dana a prelazi se za 4h sa cituckanjem i prduckanjem po svakom cosku :D

Ali da, rekli su da je lakse da bi se navukli ljudi koji nisu pipnuli H&S pre (sto je totalno retardirano jer je vec prelako i totalna je navlakusa as it is).

Super sto su evropski serveri u gorem kurcu nego americki i to sad kad su pali zbog odrzavanja :D Ne moz' ni da se ulogujes (a na USA ne mozes da udjes u igru).

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...