Jump to content

Najbolji metal albumi u 2012. godini


Divlji Tigar

Recommended Posts

Odredjen je kurac tvoj,ne lupetaj gluposti.Ajde se prestani praviti pametan,smaras vise sa tim izigravanjima nekoga kvazi intelektualca.

 

зато Лени не еволуира, него је и даље на нивоу примата

 

Dokle god je vrhunac tvog postojanja dernjanje po tribinama,skakanje po autobusima i lomljenje vilice tokom sukoba dva copora,mislim da nemas pravo karakterisati nekoga kao primata.Mogao bi malo da razmislis o svojim postupcima.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokle god je vrhunac tvog postojanja dernjanje po tribinama,skakanje po autobusima i lomljenje vilice tokom sukoba dva copora,mislim da nemas pravo karakterisati nekoga kao primata.Mogao bi malo da razmislis o svojim postupcima.

 

више волим да скачем по тролејбусима

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo je što ne umeš da razgovaraš, nego samo da prozivaš kada si nadjačan.

 

Ajde stvarno prestani kenjati.Sa seratorima kao sto si ti ni ne treba razgovarati,vec samo ih prozivati.

 

више волим да скачем по тролејбусима

 

A sinobusima?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde stvarno prestani kenjati.Sa seratorima kao sto si ti ni ne treba razgovarati,vec samo ih prozivati.

Kako li tek treba sa takvim kao što si ti...

 

Ljudi ti i pre mene kažu u čemu je fora, ja ti kažem da to što ne znaš za žanr ne znači da ne postoji; još kažem da, ako si sam pronašao kako bend zvuči i onda izneo mišljenje, da je to odlično i ti meni kažeš da lupam, da se pravim pametan i da "izigravam kvazi intelektualca" (što je samo tvoj omašaj, jer niko ne izigrava izigravanje intelektualca). To mnogo govori o tebi - kada svi (ne samo ja) pričaju ok sa tobom, a ti prozivaš. Razmišljanje o postupcima je mnogo potrebnije tebi nego Kuruzu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koj je tebi kurac?

ko da si od juče na forumu

 

nisam al do jaja me smaraju ovakve stvari, tipa ko je jaci na internetu i ko je pametniji, mislim ima li vece gluposti od toga... ne znam ni sto uopste komentarisem ovde ista, prozivajte se kad ste debili, pokusavate da dokazete nekom nesto na forumu, ljigavo je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako li tek treba sa takvim kao što si ti...

 

Ljudi ti i pre mene kažu u čemu je fora, ja ti kažem da to što ne znaš za žanr ne znači da ne postoji; još kažem da, ako si sam pronašao kako bend zvuči i onda izneo mišljenje, da je to odlično i ti meni kažeš da lupam, da se pravim pametan i da "izigravam kvazi intelektualca" (što je samo tvoj omašaj, jer niko ne izigrava izigravanje intelektualca). To mnogo govori o tebi - kada svi (ne samo ja) pričaju ok sa tobom, a ti prozivaš. Razmišljanje o postupcima je mnogo potrebnije tebi nego Kuruzu.

 

Ako ti o meni donosis sud na osnovu postova na pisljivom internet forumu,onda se zaista trebas zapitati o stanju svoje svesti.

 

Palim na docek.

 

CAO,CAO PUSITE KURAC!

 

POZDRAV MOJOJ BRACI KUMU,RADMIZU,EFENBERGU,BLAGOJU,SLOBI,LALOVICU,GROBU BEZ DNA,SRETI,DUKLJANINU ITF-U I SVIMA SA SPORTA KOJI NISU ANONIMUSI!

 

TAKODJE,POZDRAV SISUSU I SNAJKI!

 

ZIVELI!

 

SVI OSTALI,CUCLAJTE JAJA SULTANU,DZANKERI!

Edited by lemmy sixx
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jumetal treba da predstavlja sta?

u najmanju ruku mesto na kome čovek može na miru, argumentima da pokopava ovog džibera lenija, bez da mu ti kenjaš.

u najmanju ruku, mesto na kome ljudina, krajišnik i srbin lemi jebe matere ovim džankerskim degenericima izrodima i ldpovcima, bez da mu ti kenjaš nešta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se ove godine nisam ubila od slušanja, al' evo mojih obzervejšna

1. WoY-GS&EL ~ ubedljivo album godine, da nema green albuma rekla bih i najbolji album benda koji mi je za kratko vreme postao omiljeni i koji nikada neću prežaliti

2. Gojira-LS ~ sjajan iako ne znam da li će ikada išta (što njihovo, što tuđe) nadmašiti zvuk sa tWoAF

3. Katatonia-DEK ~ koliko god da je bio razočarenje u početku, zavoleh i ovaj

4. StS-EF&BB ~ prejebena albumčina

5. Xandria-NE ~ ovo je za mene svojevrsni 'povratak korenima', prelepa produkcija, sjajan vokal, fine catchy melodije, za svoj žanr ima sve potrebno i nadmašili su sami sebe, željno iščekujem sledeći

 

Nemetal

Baroness, toliko puta obrnut da nema dalje, preterano dobar album, nema lošu stvar

Swans, objašnjava kao i yvrk, nema šta mnogo da se filozofira

 

Razočarenje decenije je sonata arctica, neoprostivu stvar su uradili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

My Top Albums in 2012

 

Hour Of Penance - Sedition

Spawn Of Possession - Incurso

Grave - Endless Procession Of Souls

Kreator - Phantom Antichrist

Destruction - Spiritual Genocide

Testament - Dark Roots Of The Earth

Crusher - Endless Torment

Game Over - For Humanity

Paradise Lost - Tragic Idol

My Dying Bride - A Map Of All Our Failures

Resurgency - False Enlightenment

Decomposed - Decomposed

Eroded - Engravings Of A Gruesome Epitaph

Puteraeon - Cult Cthulhu

Nile - At The Gate Of Sethu

Dust Bolt - Violent Demolition

Katatonia - Dead End Kings

Arkaik - Metamorphignition

Soen - Cognitive

Ihsahn - Eremita

Master - The New Elite

Flayed Disciple - Death Hammer

Kamelot - Silverthorn

Blood Mortized - The Key To A Black Heart

Threshold - March Of Progress

Ophidian I - Solvet Saeclum

Skeletal Remains - Beyond The Flesh

Jeff Loomis - Plains of Oblivion

Inanimate Existence - Liberation Through Hearing

Ataraxy - Revelations Of the Ethereal

The Foreshadowing - Second World

Share this post


Link to post
Share on other sites

u najmanju ruku mesto na kome čovek može na miru, argumentima da pokopava ovog džibera lenija, bez da mu ti kenjaš.

u najmanju ruku, mesto na kome ljudina, krajišnik i srbin lemi jebe matere ovim džankerskim degenericima izrodima i ldpovcima, bez da mu ti kenjaš nešta.

 

Napokon neko ko je rekao sustinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...