Jump to content

Recommended Posts

Šešelj, koga su ranije i politički protivnici sa pažnjom slušali, postao je takav smarač, da je to neviđeno. 

Dao mu Marić reč u vezi ovoga sa Miroljubom, a on 15 minuta tupi ni o čemu. Nigde veze sa temom. 

Ode lik do Tome diplome, i na kraju je Miroljub morao da ga prekine i vrati na kolosek. 

Da ga je Marić pitao šta misli o krizi u Venecueli, verovatno bi stigao do globalnog otopljavanja, ili kako je dobio komunističku knjižicu na radnoj akciji. 

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Grobodan said:

otkud to u picku materinu, sta mu bi

:haha:

 

Elf be like

Ovo je već malo veća glupost.

 

Čovek je za neke stvari upravu , ali gluposti kao ovo ..... Budala

 

Nije za neke stvari u pravu,za mnoge je stvari u pravu.On je jedan od najvecih umova Srbije.Ali ovo je glupost,sto jeste jeste

 

Tebra slazem se sa vecinom stvari ali ovo je vec preterano,da svom sinu ne das da ima devojku...

 

 

 

 

Šešelj je inače sve upravu i jedan od najvećih umova Srbije ali ovo je malo veća glupost :haha:

 

 

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

stižu isto''mišljenici'' :haha:

Jedino možete da prihvatite da ga posišete mojoj duhovnoj životinji, ultrakrepidarijanskom slamenom čoveku :blek:

 

Taj mit o Šešelju je jedna od bolesnijih stvari koje su se održale ovde, čak i među normalnim ljudima ''ipak je on veliki stručnjak'', ''doktoriro sa 12 godina'', i tako dalje, kopulacijom Šešelj stručnjak + Slobodan državnik nastade Vučić preCednik, a i Miroljub guru, deda Spasoje i ostale sitne štetočine

 

popij tinkturu Srbijo, nemo da uzimaš lekove što su ti prepisali

On 1/24/2019 at 2:56 PM, Мајор Гашпар said:

8j62Y.png

Btw izgleda se i Miroljubu sviđa kaka je pička:

 

BUZDOVANKA IZ MAKEDONIJE OBUČENA KAO PROSTITUTKA :blek:

Dakle, ljudi koje ja nikada nisam video, samo sam im poslao na mejl šta treba da urade, da koriguju navike koje su dovele do obolenja, znači ja se uopšte sa ljudima ne susrećem, samo radim ono što je radio čuveni doktor Milan Jovanović Batut, savetujem ljude da zdravo žive i ja sam toj mučenici iz Makedonije poslao mejl, ona mi se zahvaljivala, slala silu mejlova

 

Jebi Miroljube :haha:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je od početka bilo smejanje od muke, nije, ako hoćemo da budemo maksimalno ozbiljni, smešan ni Teša i njegov rad, ni ovi u komentarima koje sam kopirao iznad, ni broj jebenih lajkova koje imaju komentari ljudi koji su odjednom skontali da je ipak Miroljub lud jer im brani da jebu, a do juče je bio dobar jer oće da ''vrati Dušanovo carstvo'', nije smešna ni ideja da je Šešelj dobar, nije smešan ni taj ideal Dušanovog carstva, kratkotrajnog koliko i pijano kurčenje i busanje sas krsta i tri prsta na Božić, Srpsku Novu ili kakvoj na primer svadbi ili krštenju, prosečan Srbin je mentalna i intelektualna ruina, a ponosit je. To je tragično.

Ali što bih se ja sekirao za one koji se sami za sebe ne sekiraju, stoga je Miroljub zabavan i nakon što neko umre zbog njega

 

BACAJ POD MAČ MIROLJUBE :blek:

Dečko nije umro direktno zbog Miroljuba, nego zbog kombinacije bolesti i odbijanja terapije, tj. što mu je sestra retard, a da Miroljub treba da ide na robiju, treba, al' to ko ima 2g mozga je znao i pre nego da neko umre, čovek prodaje nadriobrazovanje i nadrilečenje godinama unazad

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, Miroljub je mentol koji glumi još većeg mentola, ali kakve veze ima i on i ova nesretna seja, šta, kaže ti neko da prestaneš terapiju i ti to uzmeš zdravo za gotovo i neko drugi ti kriv

 

Svako nosi svoju glavu (neki imaju tu nesreću pa i rak u njoj) i sam je odgovoran za nju

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, Vic Rattlehead said:

Pazi, zabavan je Miroljub, svo do momenta kad zbog njega neko umre.

Meni nikad nije bio zabavan niti smesan, nije mi trip nikad u zivotu bio da se smejem unesrecenima, ludacima, da gledam na tjubu klipove tipa Smeh do suza pijanac pao. Od pocetka sam nazalost bio upoznat s njegovim postojanjem jer neki drugari seku vene na njega, ni tad nisam mogao da doguram dalje od dva minuta tih njegovih bulaznjenja. Sala je otisla predaleko i eto sta se desi.

A primera radi, ti isti ljudi koje znam su postali antivakseri napajanjem znanja sa Miroljubovih, Tesinih i slicnih izvora.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 hours ago, Grobodan said:

Meni nikad nije bio zabavan niti smesan, nije mi trip nikad u zivotu bio da se smejem unesrecenima, ludacima, da gledam na tjubu klipove tipa Smeh do suza pijanac pao. Od pocetka sam nazalost bio upoznat s njegovim postojanjem jer neki drugari seku vene na njega, ni tad nisam mogao da doguram dalje od dva minuta tih njegovih bulaznjenja. Sala je otisla predaleko i eto sta se desi.

A primera radi, ti isti ljudi koje znam su postali antivakseri napajanjem znanja sa Miroljubovih, Tesinih i slicnih izvora.

Da, ali zašto mora uvek crno-belo kod nas? Il' ga mrziš. Il' ga voliš. Ko sapunica neka. 

Ja se isto nikada nisam ložio na Miroljuba, niti na antivakcinaše (mada mislim svakako da postoji svetska farmaceutika mafija), niti na ravnozemljaše (pu pu... da se pomerim s' mesta). 

Ali ako Miroljub kaže: "pušiš cigare 20 godina. Jedeš splačine, ne krećeš se nigde, stalno si u zadimljenom prostoru... onda dobiješ rak... i dođeš... i kukaš kako te bombardovanje upropastilo", e tu već moram da se složim sa njim, iako sam i sam pušač sa 20-godišnjim stažom. 

Ili kada govori o našim seljacima, i kaže: "Aman ljudi, nije dovoljno samo da proizvedete, morate da plasirate proizvod"... ili isto kad kaže "zašto proizvodite paprike koje koštaju 50 dinara kilo, i zahtevaju mnogo rada, kada u plastenicima možete da proizvodite sorte koje koštaju 1000 din. kilo i ne zahtevaju skoro ništa". 

 

Tako da... nije sve crno belo ni kod njega. 

Mene on najviše uvek nervira zbog svoje isključivosti... a i po religiji se baš ne slažem sa njim. 

I naravno... ovo olako lečenje svega... 

Edited by Dark_Elf
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eti ti sad... 

Ne mora da mi kaže, ali to niko u javnom prostoru do sada nije govorio. 

A "pod mač" je bila fora (koliko sam ja skontao) prvenstveno namenjena dilerima droge, koji pod trećom uslovnom neće da se opamete. 

Što se mene tiče, i treća uslovna je previše. 

 

Jbt... nemoj me sad terati u situaciju da ga branim. :)

Samo kažem, nije sve crno belo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je bezanje u neki zdrav razum koje je svojstveno elitnim clanovima ovog cenjenog foruma.

Nije sve crno belo naravno, ali crno odnosi daleko prevagu ovde. Hoces ti njega gledati kao mudraca danasnjeg doba ili nadriludaka, ili Jovanu kao antivakserku ili, lupam, briznu majku?

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego da... Debilane... .zaboravih to da ti kažem. 

Pre par dana moja devojka dobije grip (ko i svake godine), a dobijem ga i ja (posle 10 god. hvala Bogu). 

I sad, pričam joj da li se seća kako je bilo cool kada si kao dete imao grip i nisi morao da ideš u školu... i ona kaže da, i bilo joj je to najjači osečaj, da ostane da gleda crtane filmove kući, dok joj mama kuva čajeve i pravi krofne. 

Meni isto tako. :) I suguran sam 95% dece. 

 

I sad se čovek zapita... 

EJ BRE! Deca pod temperaturom se raduju što ne idu u školu. Tu nešto DEBELO nije u redu sa školom. 

Na stranu kad se setim sebe i svih bivših i današnjih generacija kako trunu u 4 zida 8 sati dok napolju sunce sija. 

 

Da bi šta na kraju? Izašao potpuno nesprenan i nesposoban za bilo šta što svet traži od tebe, i opet moraš da izučiš zanat. 

Debilane, nego šta. 

14 minutes ago, Grobodan said:

Nije sve crno belo naravno, ali crno odnosi daleko prevagu ovde. Hoces ti njega gledati kao mudraca danasnjeg doba ili nadriludaka, ili Jovanu kao antivakserku ili, lupam, briznu majku?

Gledaću ga kao šarlatana, čak i više od šarlatana, jer mislim da je jako opasan. 

Ali nikada neću osporiti neke od stvari koje je govorio, i priznaću da je na prost način uspeo da ukaže na neke od problema. 

 

A što se Jovane tiče, ona mi je bila potpuno nezanimljiva od starta.

Nju bih samo nazvao šarlatanom... pardon... šarlatankom. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

17 minutes ago, Dark_Elf said:

Ali nikada neću osporiti neke od stvari koje je govorio, i priznaću da je na prost način uspeo da ukaže na neke od problema. 

Znaš kako, držati se Šešelja a kritikovati Miroljuba, to ti je kao da se jebeš a da ti ne uđe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...