Jump to content

VoivodBG

Recommended Posts

  • 3 months later...

Ljubica je pesma koja u albumskoj verziji meni zvuci uzasno, monotono, nedoreceno, ali koja je uzivo jedna od njihovih najboljih stvari

 

otprilike ovako

 

 

mada je i ovde popeglano drugacije, na svakoj svirci je sto puta bolje :D

 

Lou, nisam toliko pridavao paznju na prethodnim albumima, jer sam E-Play prvenstveno slusao zbog muzike koju prave.

Ono sto mi najvise smeta sto se Majin vokal bas ubacio u prvi plan, procesiran pretpostavljan kroz kakav vokoder i nisam mogao da preslusam poslednji album ni 10-tak puta zbog toga. Da su ovo izbacili kao instrumentalni album, ferceralo bi me, ovako pisi kuci propalo...

Kakav album, njih samo treba uzivo slusati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Meni je ta pesma bolja na albumu, jer nema isti udarac uživo, nema te dinamike koju su postigli slojevima i efektima. A Maja isfalšira pesmu svaki put (eto, i na tom snimku, baš neprijatno), samo je pitanje količine. Jednom je propast, jednom samo mestimično maši, i tako u krug.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

 

 

E-play je objavio novi singl "Srešćemo se neki drugi put" koji je ujedno i najava njihovog petog studijskog albuma. Nakon radijske promocije, bend je odlučio da svoju publiku obraduje i spotom. Direktor fotografije i režiser je veoma talentovani Luka Trajković, asistent režije - NIkola Polić, montažer - Bojan Dmitrašinović, scenograf - Nađa Trajković, a kao glavni glumac pojavljuje se Mladen Vuković.

 

 

"Jedan deo spota snimljen je u Beogradu, a drugi deo u carinskoj zoni u Sremskoj Mitrovici i hvala svim zaposlenima u carini koji su bili sa nama tog dana. Kako je snimanje bilo u svitanje, znam da im nije bilo lako da ustanu u 3 sata ujutru i dođu na radno mesto pre radnog vremena. Na snimanju smo se prilično smrzli, ali smo hteli da dobijemo to prirodno sivilo i plavetnilo koje je zamislio naš snimatelj Luka Trajković", izjavila je Maja Cvetković povodom novog spota.

 

 

 

Pesma “Srešćemo se neki drugi put” je snimana u studiju “Siena”, a audio produkciju potpisuje Voja Aralica. Upravo zbog velikog zadovoljstva kako je pesma ispala u studiju, bend je prioritet dao radijskoj promociji što u današnje vreme i nije redovna pojava.

 

"Namerno smo malo odložili emitovanje spota na internetu i bilo nam je baš zanimljivo da pratimo fanove koji su bili zbunjneni našom kampanjom da želimo da oživimo radio i da se singl prvo zavrti na radio i tv stanicama. Ispalo je super, pošto su nam ljudi stalno pisali i komentarima nije bilo kraja. Ljudi su prosto naviki da jednim klikom dodju do svega što ih zanima. Mi smo ih ovim potezom pozitivno zbunili - morali su da prate određene radijske i TV emisije", dodala je Maja.

 

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili na jedno 15-20 disketa.

 

1200px-Floppy_disk_2009_G1.jpg

 

Da imam bend i da lupim ovakvu izjavu pri kraju zapitao bi se da li mi je opao šećer ili da li je potrebna poseta do doce na privatne razgovore.

 

I dalje ne zna da peva i pokušava da se progura, mada moram priznati da je Varalica odradio solidan posao što se tiče produkcije. Barem neka svetla tačka. :da:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...