Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

u NS su prestrasni ti sendvici.

:da:

 

sto se tice rostilja, u beogradu sam jeo samo u unu onom kod skc-a i onom kod autobuske i u staklencu, ne znam kako se zove ono na cosku...

i ne mogu ni da prismrde rostilju u nishu :da:

Edited by .nemanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shrinebuilder will enter a Hollywood, CA studio today with Toshi Kasai (Big Business) to begin recording their debut full-length for Neurot Recordings. The project features Wino (St. Vitus), Scott Kelly (Neurosis), Al Cisneros (Om, Sleep), and Dale Crover (Melvins) and their new, self-titled album is slated for a summer release.

 

Scott Kelly has announced that he will report live from the studio beginning no later than Saturday, January 10th. Look for guest blogs by other members of Shrinebuilder as well as possible in-studio photos from the band.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, ne znam ko preporuči pre koju stranu onog Mileta na uglu Takovske i Cvijićeve, ali prolazih baš neki dan tuda i setih se da je neko pominjao, pa reko' aj da uzmem. Majko mila, pojedoh onu od 400g, ništa slađe nisam pojeo ima 6 meseci. Od sada, samo tamo da se ide. Pljeskavica ima ukus MESA, ej! Radnja je totalni UG, zamalo je promaših koliko je mala, a unutra stoji čikica i čeka mušterije. Nema soje, nema da napravi odjednom 10 komada pa da čeka ko će da naleti da mu dogreje, samo čisto 100% tr00 mleveno meso. Jebote, moram sutra opet otići.

 

EDIT: Sad proverih, Azal je u pitanju. Brate, car si. Dabogda imao još 5 aviokompanija.

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, ne znam ko preporuči pre koju stranu onog Mileta na uglu Takovske i Cvijićeve, ali prolazih baš neki dan tuda i setih se da je neko pominjao, pa reko' aj da uzmem. Majko mila, pojedoh onu od 400g, ništa slađe nisam pojeo ima 6 meseci. Od sada, samo tamo da se ide. Pljeskavica ima ukus MESA, ej! Radnja je totalni UG, zamalo je promaših koliko je mala, a unutra stoji čikica i čeka mušterije. Nema soje, nema da napravi odjednom 10 komada pa da čeka ko će da naleti da mu dogreje, samo čisto 100% tr00 mleveno meso. Jebote, moram sutra opet otići.

 

EDIT: Sad proverih, Azal je u pitanju. Brate, car si. Dabogda imao još 5 aviokompanija.

 

:pivopije: :pivopije: :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...