Jump to content

tema za pedere i dukatlije (random)


KRANG

Recommended Posts

Ja sam jednom kupio pljeskavicu kod Lokija, i smrdela je na iznutrice.

Ne znam kakve su vasa ocekivanja od pljeskavice, ali ja ne zelim da mi pljeska smrdi na creva i govna.

 

U Gril Unu pak smrdi na garavu resetku.

 

Punjena u Duffu mi je ipak najvise ok zasad.

 

Kod Nislije sam jeo gulas, dobar skroz.

 

Palacinke u Glumcu, debele i bogate, milina.

 

 

Edit: @Pera - delimicno se slazem. Ima jedna kafana na vrhu Rudnika, znaci najbolji rostilj i gulas ikad, porcije za kamiondzije, pa cak verujem da ni kamiondzije ne mogu ono sve da pojedu.

 

No i u Bg-u ima dobrih mesta, cevapi na kajmaku u Oracu su prajsles.

A takodje na 100m od Lokija imate onaj Sarajevski cevap koji jebe keve, tako da ne znam zasto bi iko isao kod Lokija :D

Edited by Simm A)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da da, glumac ima ubedljivo najbolje palachinke. Meni najukusnije odma pored one iz Uno Grill. U Dafu sam jeo jedan put, tamo u Zarkovu i dosta su bile ukusne, mada sto se tiche pljeskavica meni je ovaj kod mene Uno Grill milina, a pritom nije puno ni skupo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i u Bg-u ima dobrih mesta, cevapi na kajmaku u Oracu su prajsles.

A takodje na 100m od Lokija imate onaj Sarajevski cevap koji jebe keve, tako da ne znam zasto bi iko isao kod Lokija :D

 

ce se proveri :D

hvala na preporuci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da jebote, a greda?

 

edit

doduse, to je vec kafana, skuplje je itd

 

 

edit 2

 

 

a koje su vam naj kafane? ne za has nego za pijancenje? meni (vrnjacka) banja i "kod cika ljube" u skadarliji

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

palacinka u Glumcu je preterivanje, glupo je, previse su debele i ne moze da ti ne bude muka kad pojedes jednu.

 

najkultnije mesto je na cosku cviceve i takovske, cini mi se, vrlo neugledan mali kiosk.

 

to pravi pljeskavice Mile Culibrk, koji je ziveo po celoj bivsoj jugoslaviji i radio kao kuvar na mnogim mestima.

 

on garantuje da nema ni malo soje u njegovoj pljeskavici.

 

treba samo videti koliko paznje obrati na pljesku, svakih 30 sekundi okrece i pere ruke.

 

On ti preporucuje da jedes bez priloga i da ti on zamesti sa ljutom paprikom i lukam.

 

taman ti lepo zapece somun takodje i pustite da donese pivo iz trafike, opere ti casu.

 

imate samo opciju 200, 300 i 400 grama...nista punjene trte mrte, samo pljeskavica.

 

probajte tu.

 

zna se da je 6 i 400 najbolja kafana u gradu.

 

mada u poslednje vreme previse mladih ljudi dolazi i mnogo je glasno i glupo ponekad kad se toliko ljudi skupi.

 

mada mi drago zbog gazda Nese sto uvek ima ljudi sad.

 

naj kafana za jelo sto sam probao u BGu za sad je Zlatar dole, palilula neka.

 

prejebeno, medaljoni pileci punjeni kajmakom. Samo je jadno sto se tamo naplacuje i muzika i kuvar pa ako jedes kao covek i popijes par rakija, par piva, skupo te kosta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh meni je ta iz Glumca taman, verovatno zato sto najcesce gladujem ceo dan i onda odem tamo i ozderem se ko svinja :D

 

6 i 400 kult.

 

Takodje za zdranje je i Daco na Karaburmi dobar, ali takodje preskup. Jedino kao preporuka nekom ko je spreman da se izuje, tipa rodjak iz inostranstva :D

 

@Uruk - nema na cemu, samo da znas da su ti cevapi u Oracu 400 i nesto kinti, znaci nije bas za svaki dan :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi se bacaju roshtiljem izvan bg-a, a meni "Biljana" u BL uvek lepo legne, jedva chekam kraj meseca da se pali tamo :D

 

i nikako da overim tog lika iz takovske, a zivim 100 metara od njega :)

 

lazo kurvo, gde si u kafani preksinoc?

Edited by -Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve što ste nabrojali je mainstream.

 

Ja sam igrom slučaja krajem prošle godine otkrio gril "Ćevap" (~!) negde u pizdi materini Brače jerkovića. Čekaš 20 minuta na sve živo ako ne naručiš telefonom. Pileće belo konza, jedva pojedeš koliki je somun i koliko mesa stave. E da, probajte ono što zovu "bum" pljeska, prdećete vatru dva dana.

Edited by Vitamin K Experience

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam igrom slučaja krajem prošle godine otkrio gril "Ćevap" (~!) negde u pizdi materini Brače jerkovića. Čekaš 20 minuta na sve živo ako ne naručiš telefonom. Pileće belo konza, jedva pojedeš koliki je somun i koliko mesa stave. E da, probajte ono što zovu "bum" pljeska, prdećete vatru dva dana.

adresa? ili daj lokaciju otprilike... posto sam ja tu negde blizu, a jos nisam pohvatao gde je sta pa bi mi valjalo da znam za ta do jaja mesta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima jedno mesto u zemunu, mozda se Sac zove, tamo gde je ranije bila ona Sinagoga prva gde su stalno neke Yu rock svirke bile.

 

prosle godine je bio fazon od 2 do 5 ili tako nesto, za vreme rucka, pljunes 200 ili 300 kinti i jedes koliko rostilja mozes.

 

zajebu je sa tim sto su pica, salate i ostala sranja prilicno skupe, ali ako mozes samo meso i lukac da jebes, to je bilo pravo sranje.

 

ne znam dal idalje to rade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako cete realno, za dobar roshtilj treba otici iz bga...

za 10god nisam nasho pljesku koju bi jeo vishe od dvaa putaa godishnje...

 

Word. Ima restoran "Srbija" na nekih pola sata od Bga na Ibarskoj, skroz je lepo sredjen i bla, bla...Ali cene su im bolesno niske, a porcije ogromne i fantasticne. Mala pljeskavica im je pljeska og 500 grama pa vi vidite. Definitivno jedno od najbolljih mesta na kojima sam jela nesto sa rostilja.

 

Palacinke u Glumcu, debele i bogate, milina.

 

A takodje na 100m od Lokija imate onaj Sarajevski cevap koji jebe keve, tako da ne znam zasto bi iko isao kod Lokija :D

 

Meni je Glumac uvek bio nejasan zbog tog preterivanja. Nikad nisam mogla da pojedem vise od pola palacinke. Ali opet znam mnogo njih kojima je taman tako da :rockdevil: .

 

I da, taj Sarajevski cevap je stvarno keeeevaaaa.

 

 

najkultnije mesto je na cosku cviceve i takovske, cini mi se, vrlo neugledan mali kiosk.

 

to pravi pljeskavice Mile Culibrk, koji je ziveo po celoj bivsoj jugoslaviji i radio kao kuvar na mnogim mestima.

 

on garantuje da nema ni malo soje u njegovoj pljeskavici.

 

treba samo videti koliko paznje obrati na pljesku, svakih 30 sekundi okrece i pere ruke.

 

On ti preporucuje da jedes bez priloga i da ti on zamesti sa ljutom paprikom i lukam.

 

taman ti lepo zapece somun takodje i pustite da donese pivo iz trafike, opere ti casu.

 

imate samo opciju 200, 300 i 400 grama...nista punjene trte mrte, samo pljeskavica.

 

probajte tu.

:pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

Potpuno tacno. Zivela sam do pre par meseci bas na cosku Cvijiceve i Takovske i u potpunosti se slazem sa iznetim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

adresa? ili daj lokaciju otprilike... posto sam ja tu negde blizu, a jos nisam pohvatao gde je sta pa bi mi valjalo da znam za ta do jaja mesta...

 

Ne znam tačnu adresu al znam ulicu. Iz Braće Jeković kreneš Darvinovom, skreneš desno u Zaplanjsku i jedno 100m od mesta gde si skrenuo sa leve strane videćeš piceriju i gril jedno do drugog. Imam telefon u bookmarku: 397-64-56

Share this post


Link to post
Share on other sites

u jebote

 

 

samo nislija

 

eventulano slane cinke kod pinokija

 

Istina, samo Nišlija. :da:

 

 

To.

 

Ćevap kod Nišlije :rockdevil:

 

:rockdevil:

 

nemam pojma, nislija ima najukusnije meso ubedljivo, bas zato je i kult

 

stvar ukusa valjda, jebem li ga

 

stvar realnosti, jebeš ga!

Niški roštilj je odavno zajeb'o izumitelje, leskovačke paprikanere!

 

 

ako cete realno, za dobar roshtilj treba otici iz bga...

za 10god nisam nasho pljesku koju bi jeo vishe od dvaa putaa godishnje...

Valja otići svakako.

Ja sam ubo dobru pljesku u restoranu železničke. Prepunjena sočnim crnim lukcem....nakon toga se smrdi 3 dana & 3 noći.

Uvek joj se rado vraćam, kad sam u Bg-u ... i smrdim, zabole me. Cice oguglaju i požele da ih vodim k'o poslednje ''peronke.''

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je beogril kod ksta bio prevrh steta sto su ga zatvorili...sada jedem od fest fuda samo one pice sa salatama i sranjima u Bucku poshto me mrzi da se spushtam do nishlije a Uno Grill je odavno smorio koliko se srozao...

 

edit:

 

Ustvari zaboravljam najkultnije mesto meni...sendvichara Zlatno Zvonce tu kod bazena tash...sendvich sa karijem najnadrkanija stvar ikada...

Edited by darthmaul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...