Jump to content

Fapstronaut izazov, nema više samozadovoljavanja 8===D~ ~~


Schneider

Recommended Posts

Za jednoga razumnog čoveka (s kojim je diskutovati odlično iskustvo, da Čarli pukne od zavisti :D),previše ti meni tu to trivijalizuješ, kao da nikad nisi čitao random sranja po netu :D

 

Ja ne podržavam takvu zabavu jer mislim da ima šanse da sjebeš nešto u tim semenovodima, ureteru ili čemu već, ali nije neočekivano da to privlači ljude i kao kontraceptivna varijanta...

 

Ili npr. da si Taoista i da ne želiš da prosipaš chi :D

Ovo nije zajebancija, njima je energetska vrednost (ali ne kcal!) punjetine veoma značajna, takve tehnike (i još mnoge druge, malo gadnije) se pominju u drevnoj literaturi...

 

brt, na netu ima gomila sranja ali se uglavnom svodi na zadovoljavanje raznih perverznih poriva, a ne da frustriras samog sebe u sred ejakulacije. :haha: tesko je zamisliti nesto iritantnije. :haha: :haha:

 

ovo za rasipanje chi-ja sam cuo, ali koliko znam tu je fora da se oni zaustave pred svrsh, i ne dodje do izbacivanja :haha: a to je drugo.. mislim i to je slicna glupost, ali ni iz bliza tako retardirana kao ovo prvo. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I drkaj i upropašćavaj sebi orgazme da ispratiš fabulu radnje...

 

brt, na netu ima gomila sranja ali se uglavnom svodi na zadovoljavanje raznih perverznih poriva, a ne da frustriras samog sebe u sred ejakulacije. :haha: tesko je zamisliti nesto iritantnije. :haha: :haha:

 

'naš kako, malo smara da dofataš rukom pod skrotum i to ali ti osetiš da si svršio, samo svršiš sam u sebe :haha:

 

Pa mož se zaustave pred svrš, mož da pritisnu dugme, mož da pojedu sami svoju spermu, da se ne baci mađija, kad me već vučeš za jezik, razne ideje i tehnike su imali Konfučije i bratija, a kontam i da u tim silnim taoističkim i tantričkim spisima piše još nešto osim ''zaustavi se pre nego da svršiš''. :haha:

 

Dosta toga je doduše i napisano skorije od strane nekih ludaka, ta neka stranputica sa Tao-a (tao znači ''put'', pun intended!) :D

 

Idealno je da završi u ženi i to je poenta njihove priče, da tako energija kruži, taj princip da tokom koitusa muškarac daje a da žena prima se širi na energetske nivoe, a bogami ima i utemeljenja u realnosti, ne znam je l' još neko primetio da se muškarac nakon seksa oseća isceđeno a žena veselo i poletno? :D

A, logično, još je poletnija ako je napuniš :haha:

 

Yang daje, yin uzima. Mađije su to kosmičke.

 

 

Fali ovde Vudun da se više uključi u priču, ovako, bez dlake na jeziku.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Fali ovde Vudun da se više uključi u priču, ovako, bez dlake na jeziku.

 

Ne smem, života mi. Sad kad znam da svuda vrebaju SNS špijuni, mogu lako da me iskompromituju ili pak da mi namontiraju neki proces.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'naš kako, malo smara da dofataš rukom pod skrotum i to ali ti osetiš da si svršio, samo svršiš sam u sebe :haha:

 

aha, dakle tu smo, cela prica je od pocetka zvucala kao korak do pederaja. sta je sledece, da sami sebi rade oral? ;)

 

mož da pojedu sami svoju spermu

 

esam reko. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pomislila da je cela poenta kontracepcija a ono neka filozofija i pederaj :haha:

 

Isto mi je cimerka pričala (baš se loži na akupresuru i to) da postoje neke tačke na telu koje kad pritisneš prekidaš trudnoću

 

vala ne verujem ja kinezima, da to može ne bi se nakotili onoliki :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mnogo drndaš, onda pod mač. Treba ga odseći.

 

 

 

da sami sebi rade oral? ;)

 

Uroboric forms tebra

 

fa2dca316d17e947c5af766757a814e7.jpg

 

 

Svašta ima da se nađe od tih seksualnih saveta po netu, ne znam jeste li čule za to ali ja sam čitao da su muškarci nakon vršenja krupne nužde u nekom polunapaljenom stanju, čitao sam savete ženama da napadaju svoje muškarce ''after he took a good dump''. Naravno to uključuje i da budeš dobra supruga i nahraniš svog muškarca vlaknima svakodnevno.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, izneverovao sam

 

The word "heterosexual" was first listed in Merriam-Webster's New International Dictionary as a medical term for "morbid sexual passion for one of the opposite sex";

 

 

MORBID SEXUAL PASSION :blek:

 

 

Ladno im tek 1934. postao termin koji označava normalnu sexualnost.

 

 

Au pa zamisli kako je bilo zabavno u srednjem veku karati u bulju i prskati po faci, lupa ti čuka 180, frkica tebra.

 

Ženu ako nešto iznerviraš, ode prijavi te da si joj ga metuo u guzu i ugasio si.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...