Jump to content

Fapstronaut izazov, nema više samozadovoljavanja 8===D~ ~~


Schneider

Recommended Posts

  • 8 months later...

Naslov ove teme bi stvarno bilo cool probati, sve dok takmičarima Nada Macura ne postane privlačna.

Naravno sa utiscima iz dana u dan... pravo takmičenje... bonusi koji se dodeljuju ljudima koji posećuju teme "najlepše žene" (i nekim članovima koji posećuju temu o najlepšim muškarcima), a i forum da da neku nagradu (administratorka da smisli :) ).

Evo, izazivam Faprila na duel!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Zimus sam preziveo mononukleoze, encefalitise, male i velike boginje i ko zna koe viruse, ali ove internet nuspoiave cu tesko

 

Ae i ti hestegovi

 

Nego svaki dan neko nesto PREPORUCUE...preporucuiu zivotno osiguranje, kuvare, fitnes programe, jahanje paraglaidinga i surfanje kaita, preporucuiu neki FIGARO da ispravim kosu iakoe savrseno kratka ko pamet

 

Na krau naravno preporuka SERIA kao ultimativno zadovoljstvo u 21.veku

 

Izmilila se gamad, zesci od Jehovinih svedoka, muke vaskolike na mene

 

Prvo moram naci broi Sase Curcica, da mi prosledi broi Crva Rodmana, da mi sredi boravak u Korei vrste Nord...samo da se sklonim od advrtaizinga

 

Nego, Kriz - koi si stih iz pesama Tuse Amorea...ja sam MOE OCI SU PREVELIKE ZA MOI STOMAK

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zimus sam preziveo mononukleoze, encefalitise, male i velike boginje i ko zna koe viruse, ali ove internet nuspoiave cu tesko

 

Ae i ti hestegovi

 

Nego svaki dan neko nesto PREPORUCUE...preporucuiu zivotno osiguranje, kuvare, fitnes programe, jahanje paraglaidinga i surfanje kaita, preporucuiu neki FIGARO da ispravim kosu iakoe savrseno kratka ko pamet

 

Na krau naravno preporuka SERIA kao ultimativno zadovoljstvo u 21.veku

 

Izmilila se gamad, zesci od Jehovinih svedoka, muke vaskolike na mene

 

Prvo moram naci broi Sase Curcica, da mi prosledi broi Crva Rodmana, da mi sredi boravak u Korei vrste Nord...samo da se sklonim od advrtaizinga

 

Nego, Kriz - koi si stih iz pesama Tuse Amorea...ja sam MOE OCI SU PREVELIKE ZA MOI STOMAK

 

Mi, cyber hacker teroristi, radimo na tome da spržimo servere Instagrama tj. Fejsbuka, pošto je Instagram u vlasništvu one nakaze. Sporo se radi ali biće. Jednog dana biće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...