Jump to content

2015.09.21. *Dom omladine, Beograd* Machine Head


Talvi

Recommended Posts

"Najkraće rečeno, na fotki treba da ste vi i detalj ili detalji vezani za američki metal satav" - А шта ако немам одећу везану за бенд већ рецимо само дискове? Како мисле да у исти кадар убацим себе и рецимо колекцију дискова коју имам??? Да све дискове налепим на зид и да се сликам испред зида?? Доста чудновато.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Najkraće rečeno, na fotki treba da ste vi i detalj ili detalji vezani za američki metal satav" - А шта ако немам одећу везану за бенд већ рецимо само дискове? Како мисле да у исти кадар убацим себе и рецимо колекцију дискова коју имам??? Да све дискове налепим на зид и да се сликам испред зида?? Доста чудновато.

 

legnes na pod go, prekrijes se diskovima i napravis selfi.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Najkraće rečeno, na fotki treba da ste vi i detalj ili detalji vezani za američki metal satav" - А шта ако немам одећу везану за бенд већ рецимо само дискове? Како мисле да у исти кадар убацим себе и рецимо колекцију дискова коју имам??? Да све дискове налепим на зид и да се сликам испред зида?? Доста чудновато.

 

Budi kreativan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ако до сад ништа нису јавили требало би да све буде ок. Колко сам чуо заустављен је саобраћај за камионе а путнички саобраћај функционише несметано.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е до мојега. Али они не улазе већ излазе из хрватске. Не верујем да би им усташе правили проблем да изађу из земље. Једино ако је нека велика колона па остану заглављени.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...