Jump to content

MotoGP


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

 

inace, znao sam da ce da ga ujebe promena motora, pojede mi Michelin dzigerice

 

Ma treba da ljubiš Janonea u bulju :mhihi:

 

ne stvarno, verovatnoća za padanje je sada povećana za jedno 46%

 

fuck michelin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh,da, moguce je da je i to zapravo. Mada mi je zgrada vise izgledala kao da je prezivela bombardovanje nego da je u izgradnji :D

 

A i to ne mogu da nađem haha

 

Imam ja na mobilnom to, uslikao sam xD

 

Da l' misliš da si pomešao mural sa posterom? Dosta je mali poster, nije preko cele zgrade :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm pa baci sliku ovde kada možeš. Ali mislim da nije bio poster nego baš nešto veliko preko par spratova. Jbt pre par dana je neko negde postavio tu sliku i vdeo je, i sada nema teorije da se setim ko-gde-šta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nene, ovo mož zdve ruke da se obuhvati, nije mali, ali kad ga gledaš sa ulice, jeste. :D

Prebaciću nekad, mobilan mi je smeće kvalitet kamere pa me mrzelo da kačim. Tačno su neki radnici graditelji koji su radili na zgradi okačili pred trku u Valensiji okačili, da daju malo podrške <3

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjače je kad sam sreo kolegu na faksu skoro, i počnemo da pričamo o MotoGPju, odma krene Rossi worship, i obojica vadimo telefone da pokažemo jedan drugom što smo uslikali to na Trošarini :haha: :haha:

 

 

Nego, šta vi mislite o ovim tračevima da će Lorenco u Dukati? Ja sam ubeđen bio da će za sledeću sezonu da spreme Stonera umesto Dovija, a kako stvari sada stoje, Dovi se mnogo bolje pokazao nego Iannone, pojavio se Lorenco u priči, a malo mi neverovatno da misle da imaju kapaciteta da podrže i Stonera i Lorenca u borbi za titulu... Mada uvek bolje da imaš Lorenca u ekipi, nego da se boriš s njim...

 

 

Samo me živo interesuje ko bi onda mogao u Yamahu. Vinales zasad najbrutalnije dere timskog kolegu, ali on ima ugovor do kraja 2017. ili možda '18.

Zarco posle odbrane Moto2 titule? Ne zvuči baš naidealnije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://gpxtra.com/20...-will-be-tough/

 

Viñales has a two-year contract with Suzuki, with an option of a third should requirements be met and the Spaniard wish to extend with Suzuki for a further season.

 

Ipak nije klasičan ugovor do kraja 2017. Biće vrući pregovori :D

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta što se ovde slabo diskutuje o MotoGPju, ne mogu da se registrujem na domaće forume za to, previše ima bolida tamo, listao sam par puta i ludeo sam xD

 

 

Da se banuju krilca pod hitno, Pedrosa bi opušteno precvikovao nogu Doviju, otkako su se pojavila krilca razmišljam o tome koji ugao treba da se potrefi pa da nekom ode noga u kurac, nije mi jasno kako su to odobrili...

 

 

Vinjales pokidao juče na post-race testu u Austinu na 2016 šasiji (jahali su obojica '15. na prve tri trke), imao bolji tempo nego na trci sa '15 xD

 

 

Ja bih rekao da je postava za sledeću godinu:

Yamaha - Rossi i Vinales

Honda - Marquez i Pedrosa ostaju

Ducati - Lorenzo i Stoner (stvarno je smrdljivko ako je planirao samo da testira)

 

Iannone u Suzuki, Dovi u Superbike xD

 

 

Evo gratis jedna slika za kraj, ljubim vas:

 

f1-san-marino-gp-2004-valentino-rossi-visits-nearby-fiorano-track-michael-schumacher-and-v.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opušteno, mogu i sam, kao što pokazuje poslednjih 8 stranica

 

 

http://www.crash.net/motogp/news/229369/1/yamaha-each-day-reduces-chance-of-lorenzo-staying.html

 

:blek: napoljeee

 

Maverick Vinales is favourite to replace Lorenzo, but has an 'option' in his contract to continue at Suzuki. It is unclear at present whether Vinales controls this option or Suzuki.

 

:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazda sam ja navijao za timove (i u F1), vozači se stalno menjaju, mašine odlučuju... Zato nešto ne volim Rosija, godinama je harao sa hondama i bilo mi je čudno(više glupo) kad je prešao u jamahu za koju sam oduvek navijao i pljuvao po hondama najviše!

 

Tako da ti je sad verovatno jasnije zašto više volim Lorenca (tj. draže mi je kad on pobedi-osvoji), jer ma koliko Rosi bio gotivniji lik (a to svakako jeste, i to medju svima), ipak ostaje činjenica da je on bio hondin pulen, mada eto opet mi je daleko draže da pobedjuje sada on negoli mala nakaza(Markez)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...