Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

komentar

 

"Dobro pogledajte ove ljude. Pogledajte lepo. Šta primećujete? Jednostavno je. Prosek godina je 60+. To su sigurni glasači, to su oni koji su izašli na svake izbore od 1990. do danas. To su oni koji će izaći i na ove izbore 24. aprila. Imao sam prilike kao posmatrač na izborima da vidim ovu pojavu - tokom celog izbornog dana na prošlim izborima u jednoj beogradskoj opštini, prebrojao sam ukupno 30 ljudi koji su bili mlađi od 50 godina. Samo 30. Starijih je bilo na stotine. Da li verujete u njihov izbor? Da li želite da oni biraju za vašu budućnost? Verovatno ne. Izađite na izbore."

 

ista situacija i kod mene, kad sam bio kontrolor na izborima par puta..

omladine ni od korova..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav narod, takva vlast. Ako ta omladina dozvoljava da joj penzioneri biraju vlast koja donosi zakone o obrazovanju, zdravstvu, radu, pravdi... onda i ne zaslužuju ništa bolje od plate od 20.000 mesečno, školarina od 300.000 godišnje za fakultete gde ništa neće naučiti, bolnica u kojima se neće izlečiti i kriminalce koji vode sve to

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav narod, takva vlast. Ako ta omladina dozvoljava da joj penzioneri biraju vlast koja donosi zakone o obrazovanju, zdravstvu, radu, pravdi... onda i ne zaslužuju ništa bolje od plate od 20.000 mesečno, školarina od 300.000 godišnje za fakultete gde ništa neće naučiti, bolnica u kojima se neće izlečiti i kriminalce koji vode sve to

 

Ja ću opet da glasam za Radulovića ,ako prođe cenzus super ,ako ne ,kao da nisam ni glasao. Penzioneri govna.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odem do menze i čujem nekog retarda kako je izjavio da aktivno gleda parove. Onda vidim nadrogiranog Ciganina koji se ispišao na šinama kod Dalmatinske pred 424124215 ljudi. I onda se vratim u i ne mogu da čujem sopstvene misli zbog nekog lika koji je razvalio Joksimovićevu pesmu"Drska ženo plava".

 

 

 

Kill me please.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odem do menze i čujem nekog retarda kako je izjavio da aktivno gleda parove. Onda vidim nadrogiranog Ciganina koji se ispišao na šinama kod Dalmatinske pred 424124215 ljudi. I onda se vratim u i ne mogu da čujem sopstvene misli zbog nekog lika koji je razvalio Joksimovićevu pesmu"Drska ženo plava".

 

 

 

Kill me please.

 

Auuuuu, koji problemi brateee... http://www.metalinjection.net/metal-crimes/iranian-musicians-jailed-facing-possible-execution-for-playing-metal

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...