Jump to content

'bem ti život


ManiaC

Recommended Posts

@Dimon,, i svi ostali što slabije igrate Civilizaciju od mene:

Da li stvarno verujete da će Vučić izgubiti na BG izborima sa ovakvom opozicijom?

ne.

ja ne verujem da će on ikada izgubiti.

srpski narod voli da ga kara neko njegov, u dupe, u glavu, u mozak.

da je strani okupator digo bi se već u šume i gore i ne bi se smirio dok okupatora ne išćera, ali dok ga kara neko njegov - super, obožavamo ga.

i mi i braća nam rusi.

 

nema tu leba.

ali šta da se radi, glasaćemo dok ne priđemo blizu, pa ćemo da se koljemo na ulicama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elfe, sta to opoziciji stvarno treba po tvom misljenju?

 

Neprikosnoveni vladar

Neko ko neće da se ustručava da sa bakljama krene na štampariju Informera.

Neko ko će Draganu J Vučićeviću da izvede Sub Zero fatalitity.

Neko kome je svejedno da li će da preživi.

To se jednostavo rađa.

 

Je l' to danas Radule, ili Boško?

 

Kontam da i sam znaš odgovor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebitno je kako cenim šanse za uspeh, neću da razmišljam štetno i negativno da bih mogao da kažem posle "esam vam reko?"

 

Svako ko razmišlja po sistemu "nema ništa od toga" i prenosi to razmišljanje drugima mora da bude svestan da je i on delimično zaslužan za eventualni neuspeh na izborima.

 

Tako da osećam da mi je gradjanska dužnost da ložim ljude da glasaju protiv, a ne da budem cinični seronja :D

 

Niko nije verovao ni da će Vučić da dodje na vlast pa se to začas okrenulo kad su ljudi počeli da veruju xD

Doduše gerijatrija da počne da veruje u priču gde nema ništa odbPravoslavlje/tradicija/Rusi,Putin bog/#nedamokosovo, ima tu puno posla, otezanja papaka...

 

Kao da nisu svi pre 30-40 godina bili komunjare, moš misliti. Oni se verovatno ni ne lože na tu tradicionalnu priču nego na ono najgore, spasilačke misije u Feketićima itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko da ja znam, jbg, ono jes ne druzim se sa mongoloidima

 

Ja sam tek nakon izbora 2012. poceo da varim tu ideju, doduse olaksao mi je i tiran, postepeno, ppv-premijer-predsednik, dobar je uspon prave njegovoga napretka... Sad produžite pravu naviše pa vidite dokle stiže, i koliko vam to realno izgleda.

Ako nema gde da raste, onda kreće naniže :D

Mada, u svetu mašte i vere, mogao bi Vučić i do Mjeseca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Da li znate koliko je opozicionih stranaka juče bilo na javnoj raspravi o kuli u Bgd na vodi?

Osim inicijative NDMBGD niko više. Eto toliko im je stalo da odbrane Beograd od ovog suludog Vučićevog projekta."

 

 

Toliko o opoziciji.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

NDMBGD će da prospe 3-4% glasova

toliko o njima.

 

bilo je inicijativa da sa belim idu

djb ih je zvao

neće ništa. uz ovoliki nezus (koji je makar na lokalu za mene besmisleno visok) i opštu situaciju, nije momenat za takve avanture.

 

nisam ja srećan nešto posebno što bole ide u paketu sa djb, ali jesam zadovoljan makar zato što znam da (najverovatnije) neću baciti glas, a pritom ne moram da glasam za đilasa jebenog.

Edited by truliandedzombileš!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako ko razmišlja po sistemu "nema ništa od toga" i prenosi to razmišljanje drugima mora da bude svestan da je i on delimično zaslužan za eventualni neuspeh na izborima.

Tako da osećam da mi je gradjanska dužnost da ložim ljude da glasaju protiv, a ne da budem cinični seronja :D

Haha... al' seruckaš :haha:

A može to i da se tumači ovako: "Neću ulivati ljudima lažnu nadu, nego ću ukazivati na pravi problem - opoziciju, sa nadom da će neko da se opasulji i da ovakvom (nepostojećom) taktikom nikada neće skinuti Vučića".

Jbg, opozicija ako misli da će dobiti podršku tako što se u skupštini troluje sa SNS-om - neće. Moraju da siđu u narod, i to ne samo kada su izbori, nego stalno. Na lokalu se upoznaju ljudi, ložih ih onda na promene... i td.

 

Apropo glasanja.

Pa ja sam glasao na svim izborima uvek, sem ono kad su Toma i Tadić bili u drugom krugu (znao sam koje je SNS zlo, i gadili su mi se i tada).

I naravno, uvek ložim okolinu da glasa protiv SNS stoke, i ne znam niko u mojoj okolini koji glasa za njih.

Ali iako to radim, kapiram da to nije dovoljno, i da je opozicija nesposobna.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ndmbgd su ortaci lezilebovići iz blokova bez ikakvog radnog staža, dobio sam info iz prve ruke (kolega drugar koji ih zna iz kraja).

lepo je to što ukazuju na propuste vlade, ali ubrzo nakon što je počela da splašnjava priča oko bgd na vodi i da sve manje ljudi izlazi na proteste, počeli su i sami da izbacuju senzacionalističke članke i da napadaju vladare, samo u svrhu napadanja, a kontekst bulja (recimo priča o tome kako se prioritizuje crvena linija metroa nad plavom da bi se podržali bogoljubovi projekti nema veze s vezom, samo ako se malo logički razmisli sa idejom koja prevazilazi nbg i krug dvojke). sumnjam da bi oni mogli išta da urade konkretno i stručno, prosto ne vidim im sposobnost dalje od "dizanja na noge".

 

radule je jedini razuman izbor, čak i sa boškelom. šteta što nema belog...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj sada ... niko nije verovao da ce Vucic doci na vlast :).

 

ja toliko mnogo ljudi znam koji ga organski ne podnose a toliko malo ljudi koji bi bili makar njegovi potencijalni glasači da ja i dalje povremeno ne verujem da je on zaista na vlasti...

 

A može to i da se tumači ovako: "Neću ulivati ljudima lažnu nadu, nego ću ukazivati na pravi problem - opoziciju, sa nadom da će neko da se opasulji i da ovakvom (nepostojećom) taktikom nikada neće skinuti Vučića".

 

ko teba da se opasulji, opozicija ili glasači opozicije?

kako ćeš da opasuljiš opoziciju otvaranjem oči glasačima?

kako misliš da nemaju taktiku? imaju oni gomilu međusobno nesinhronizovanih taktika.

 

ti realno samo odvlačiš ljude od glasanja i smanjuješ šanse opoziciji, kakva god da je.

 

kako misliš da nemaju taktiku, imaju oni gomilu međusobno nesinhronizovanih taktika.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opozicija treba da se opasulji, pa da onda otvori oči glasačima.

Opozicija treba da se aktivira i van izbora.... da obilaze sela... da otvaraju odbore... da prave spotove... da štampaju pamflete... da organizuju akcije... da organizuju dobrovoljne akcije.

Da se vidi da imaju energiju. Energija stvara energiju. Pozitiva privlači pozitivu.

Ja trenutno ništa od toga ne vidim. Samo neko kukanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elfe, a to opozicija ne radi? Idi malo na sajtove od DJB i Dveri i videces sta rade i gde su, da imaju tribine i da idu medju narod.

Problem je u tome sto ih nema u medija, najveci problem. I sto matorci citaju u novinama kako su lopovi.

Jel ti kapiras sta sve Vucic i njegov bolesni um izmisli i sta se sve pise u njegovim novinama o njegovim protivnicima? Covece, nije toliko problem u njima koliko je zemlja ogrezla u medijski mrak i korupciju i koliko je narod ovaj kretenski dopustio da guta sve sto mu se servira.

 

Ti kao da si se predao, nisi mi pre delovao tako negativan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...